Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

No zaczyna świat się klarowac -- STONER TOP-1 szacun za taki długo staż 0 połowe za długo
retryk jak zwykle swoje - zaliczył pewnie z dwa baniki i już skończył się zapał - a miało byc bez bota haha -- widac wykryli ;p

a co słuchac ogólnie w sojuszach? kto z kim walczy - czy wkońcu znalazła się koalicja godna legionowi?

pozdrowienia dla SARY :))
 

DeletedUser19384

Guest
Odp: +/- top 10

Itza i Anonimowi się rozleciało i wspólnie założyli sojusz Persia aktualnie 36 członków
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Witam wszystkich.:)
Pozdrowionka Maniek. Co słychać? Podobno świetnie Wam na heloriusie idzie?
Zalogowałam się do starej gierki i utknęłam hihi.

Sytuacja na świecie interesująca. Na brak nudy chyba nikt nie może narzekać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

No zaczyna świat się klarowac -- STONER TOP-1 szacun za taki długo staż 0 połowe za długo
retryk jak zwykle swoje - zaliczył pewnie z dwa baniki i już skończył się zapał - a miało byc bez bota haha -- widac wykryli ;p

a co słuchac ogólnie w sojuszach? kto z kim walczy - czy wkońcu znalazła się koalicja godna legionowi?

pozdrowienia dla SARY :))

Maniek z tymi moralami to ja 20 miast i miesac urlopu,dam sie wyprzedzic to moze wrescie zaczna mnie atakowac :/ bo tak to wieje nuda :/ czas na wakacje :) mam nadzieje ze w polsce slonce swiecie bo jade odwiedzic ojczyzne :)
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: +/- top 10

Maniek z tymi moralami to ja 20 miast i miesac urlopu,dam sie wyprzedzic to moze wrescie zaczna mnie atakowac :/ bo tak to wieje nuda :/ czas na wakacje :) mam nadzieje ze w polsce slonce swiecie bo jade odwiedzic ojczyzne :)

wróciło słoneczko,wiec raczej wypoczniesz;]

nom morale troszke przeszkadzaja,ale ochronka przed silniejszymi graczami jednoczesnie...
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: +/- top 10

Najgorzej to mają gracze mojego pokroju... atakując największego , nie sprzymierzonego gracza z okolicy morale 88 ....
Chyba muszę się w stronę frontu z ToB przesunąć =}
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: +/- top 10

no dobra dobra ale gdzie jest retryk? za co zaliczył bana? bocił jak zwykle? bo się klikac nie chciało :))

Sara - wszystko ok, dziękuje że pytasz. EN no jakoś tak dalismy radę, jesteśmy ku końcowi a wiec za jakiś czas będę szukał czegoś dla siebie na PL ale to może z miesiąc dwa

Stoner - konkurent Ci rośnie na TOP-2 nieźle idzie. Że Ty się wpakowałeś w MORALE to jestem zdziwiony
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

no dobra dobra ale gdzie jest retryk? za co zaliczył bana? bocił jak zwykle? bo się klikac nie chciało :))
Stoner - konkurent Ci rośnie na TOP-2 nieźle idzie. Że Ty się wpakowałeś w MORALE to jestem zdziwiony

Wlasnie gdzie jest Retryk? :)

Wojog ladnie idzie , nabijaja mu punktow to leci i to niezle,mnie nawet nikt nie chial atakowac :/ Przyznam sie ze chyba nie sprawdzilem dokladnie ustawien tego swiata jak sie tam logowalem a puzniej juz ciezko bylo zrezygnowac... teraz mam urlop i sie ciesze ze nie musze wstawac o 7 rano :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

urlpiki w legioniku się zaczęły i forum przycichło, a przecież sytuacja na świecie się komplikuje i staje coraz ciekawsza
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Co tam słychać na świecie?
Ja niedługo wracam z urlopu i pewnie się zdziwię jak wrócę :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Niop - pod innym nickiem :p
Na alfie też dalej gram, ale też już nie jako Sisi :)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sytuacja na świecie Jutkas.
Nudaaaaaaaa
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj ,po prostu stwierdziliśmy,że nie ma się co chwalić rozwalaniem EV, bo to już normalka... kilku graczy od nich zadeklarowało,że mają dość i usuwają konta =}
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: +/- top 10

Ledwo co urlop kliklem a tu zabawa na calego, jak pech to pech:(

Sisi juz jedna wioseczke Twoja widzialem w zasiegu hihi to znaczy ze biore skrzyneczke Tyskiego i po powrocie robimy imprezke na greppo hihi Pewnie na slocika sie zarobi jak kaucje za puste buteleczki sie odda hihi ( cholera zapomnialem ze za butelki slotow nie daja bo bysmy mieli z 200 slotow hihi)
Heh to może za puszki nam dają.

Czekam na ciebie i robię wojaków - piwko też się znajdzie :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

TOB ''wrzucilo na luz'' i robia pozadki w soju albo bunt na pokladzie jak myslicie odpowiedz A czy B hihihi
a moze ktos z Teobekow zabierze glos
0dirol.gif

dawac tutaj jakiegos napinacza
flex.gif

nie dosc ze swiat nudny to jeszcze forum prawie wymarle
th_dash1.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Witam, dzieje się coś na m 36 lub 46? Wystartowałem na tym świecie wczoraj i chciałbym się dowiedzieć czy na którymś z tych mórz są jakieś ciekawe wojny/walki.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Yyyyy raczej nie... wbijaj na srodek swiata to bedzie ciekawiej... ;)
 
Do góry