Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak bys pokazal co masz na mysli tak zaoszczedzil mi dwoch postow bo narazie to pierdzielisz glupoty bez sensu jak dla mnie :p
albo nie znasz znaczenia slowa "klin" zalogowales sie ze tak to ujme piec minut temu i probujesz tutaj zablysnac a "poszedl mi stad a kysz niewierny" hihihih

widze ze zielono sie robi na forum co zlego to nie ja :) uffff falszywy alarm -_-
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak bys pokazal co masz na mysli tak zaoszczedzil mi dwoch postow bo narazie to pierdzielisz glupoty bez sensu jak dla mnie :p
albo nie znasz znaczenia slowa "klin" zalogowales sie ze tak to ujme piec minut temu i probujesz tutaj zablysnac a "poszedl mi stad a kysz niewierny" hihihih

widze ze zielono sie robi na forum co zlego to nie ja :) uffff falszywy alarm -_-

Widze ze tradycyjnie po rozstawiales wszytkich po kontach , support powinien sie cieszyc bo przez ciebie wzrasta frekencja na Fo :) haha
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak widać to mało rozumiesz z tego co pisałeś, smutne... Nie lubię chamstwa zwłaszcza w tej grze więc tą "łacinę kuchenną" pozostaw dla siebie lub rodziny. Nie wiem ale Ty chyba myślisz, że jesteś zabawny ale w rzeczywistości tak nie jest.

Nie masz przyjaciół i życia w rl to tu robisz z siebie błazna- zrozumiałem.


Nq i bez odbioru :p
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

k_nightmare, skoro masz konto Krzyska to czy bylbys na tyle łaskawy , że nie psujesz opinii temu świetnemu graczowi swoimi pyskówkami? Albo moze stwórz sobie alter na FO?
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

zebys zrozumial

30jx.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak widać to mało rozumiesz z tego co pisałeś, smutne... Nie lubię chamstwa zwłaszcza w tej grze więc tą "łacinę kuchenną" pozostaw dla siebie lub rodziny. Nie wiem ale Ty chyba myślisz, że jesteś zabawny ale w rzeczywistości tak nie jest.

Nie masz przyjaciół i życia w rl to tu robisz z siebie błazna- zrozumiałem.


Nq i bez odbioru :p

To sie robi coraz lepsze!!! :) ....nie dosc ze siedzi na czyjims koncie to udaje doroslego... moze sie czegos dorobi ? np: bana na grze ze granie na kogos koncie :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Udawać nie mam czego, poza tym nie rozumiesz chyba "bez odbioru"... Konto dostałem- fakt, od znajomego który mi je dał abym zaczął grać na pl

A kogo to było konto mnie nie interesuje. Proszę bardzo banujcie zacznę grę na nowym koncie nie ma problemu :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

k-nightmare każdy klin który zatrzyma kolona jest dobry - niezależnie co w nim jest.

Co do buhahaha - nie był aktywny, więc i wsparcia nie dostał.
Z reguły gratuluje przejęcia miasta po dobrej walce.
Ale jak chcecie - gratuluję przejęcia wioch bez walki - to do papaja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Udawać nie mam czego, poza tym nie rozumiesz chyba "bez odbioru"... Konto dostałem- fakt, od znajomego który mi je dał abym zaczął grać na pl

A kogo to było konto mnie nie interesuje. Proszę bardzo banujcie zacznę grę na nowym koncie nie ma problemu :)

Ooooo ...wyczowam skruche :) hahaha

I tak Adrian znowu dostal bana i Fo nam ucichnie :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

k-nightmare każdy klin który zatrzyma kolona jest dobry - niezależnie co w nim jest.

Co do buhahaha - nie był aktywny, więc i wsparcia nie dostał.
Z reguły gratuluje przejęcia miasta po dobrej walce.
Ale jak chcecie - gratuluję przejęcia wioch bez walki - to do papaja :)

Mi tam niczyje gratulacje do szczęścia nie są potrzebne nie dlatego spierałem się z tym forumowym trollem ;)
Lubi prowokować i jak widać kolejny ban hehe :D

co do sytuacji
zacięta walka o te szaraki chyba pkt na miasta każdemu brakuje.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a na Juktasie jak zawsze dym na FO xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no forum się dzisiaj rozkręca brakuje jeszcze podsumowania w wykonaniu przyjaciela lampy dzina. PS kiedyś skutecznie udało mi się ogniami sklinować
No niestety nie gram już na tym świecie więc nie wtrącam się wielce w dyskusję. Wydaje mi się że dość dobrze zatarłem za sobą ślady i nikomu "niedźwiedziej przysługi" nie będę winny :) Pogońcie tylko Adrianka bo może i dorosły, ale umysł dwunastolatka hehe :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No niestety nie gram już na tym świecie więc nie wtrącam się wielce w dyskusję. Wydaje mi się że dość dobrze zatarłem za sobą ślady i nikomu "niedźwiedziej przysługi" nie będę winny :) Pogońcie tylko Adrianka bo może i dorosły, ale umysł dwunastolatka hehe :D
Adso, Alladyn czy jak tam się tu nazwałeś napiszę Ci jedno. Przynudzasz już.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie gram już i nie szukam szumu medialnego, napisałem tylko aby nikt nie zwyzywał bidulka Alladyna - "I gdzie jest teraz ten tchórz?!"
Jakby taki byle jaki Agamemnon zgadł za pierwszym razem były nick w grze to ja walę głową w ścianę :) Nawet sojuszu nie zgadniesz po 3 próbach, a co dopiero nick. W jednym masz rację - nie grając, a komentując będę przynudzał więc znikam (oczywiście jak mnie ktoś zacznie z błotem mieszać to nie przepuszczę :) )
Powodzenia życzę w dalszej grze
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ale alladyn na nowym serwie jak będzie startujesz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Z nałogów ta gra jest najgorsza :) Można z nią walczyć, stawiać się, rzucać na dłuższy okres, ale i tak po jakimś czasie w chwili słabości powraca... :) Obecnie jestem na etapie (już po raz któryś) porzucenia. Późną jesienią pewnie i tak wrócę... zepsuć komuś nerwy :)
Na pewno nie 1-2 kolejne światy
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

i kolejny gracz,ktory mogl cos namieszac odpadl;/
czyzby poczatek konca akwizytorow?
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dziwię się ze Ciasteczka i Hooligans jeszcze współpracują z Legionem. Po każdym rozbiciu wrogiego sojuszu to Legion zgarniał śmietankę, a dla reszty zostawały ochłapy... Z akwizytorami zaczyna być podobnie. Ciekawy jestem czy ktoś z akwizytorów wybierze inny sojusz niż Legion. A może będą walczyć do końca? :)
P.S. Gratuluje obrony Classica
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dziwię się ze Ciasteczka i Hooligans jeszcze współpracują z Legionem. Po każdym rozbiciu wrogiego sojuszu to Legion zgarniał śmietankę, a dla reszty zostawały ochłapy... Z akwizytorami zaczyna być podobnie. Ciekawy jestem czy ktoś z akwizytorów wybierze inny sojusz niż Legion. A może będą walczyć do końca? :)
P.S. Gratuluje obrony Classica

gdzie w mojej wiadomosci jest cos na temat,ze tylko legion atakowal i niszczyl akwizytorow? wszystkie nasze osiagniecia na tym swiecie raczej naleza do koalicji,a nie do pojedynczych jednostek czy jednego sojuszu...My to rowniez nyan ciasteczka oraz hooligans ,a nie tylko legion;] nie uda Wam sie nas sklocic...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dziwię się ze Ciasteczka i Hooligans jeszcze współpracują z Legionem. Po każdym rozbiciu wrogiego sojuszu to Legion zgarniał śmietankę, a dla reszty zostawały ochłapy... Z akwizytorami zaczyna być podobnie. Ciekawy jestem czy ktoś z akwizytorów wybierze inny sojusz niż Legion. A może będą walczyć do końca? :)
P.S. Gratuluje obrony Classica

Napisz mi proszę kto z Akwizytorów z tzw. śmietanki doszedł do Legionu ??? .Proponuje nie pisać informacji które są nie sprawdzone lub samemu odpalić coś takiego jak grepostats i zobaczyć gdzie przeszedł TOP1 Akwizytorów ;)

P.S. Oczywiście przyjmujemy gratulacje i iw przeciwnym kierunku również gratulujemy ładnej akcji próby podbicia miasta classica.
 
Do góry