Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak tam podobało ci sie ostatnio twoje topienie ? bo ja miałem ubaw po pachy :))

tumblr_lx7i99fGq01qhefq2.gif


gynm.png


93267d378d6fd97e30fafa43b50608b7.gif


uroki-nurkowania-gif-jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Killer, chwalisz się jak to Szadzio się potopił na was, a jestem ciekaw czy koledzy Clasic i Razgriz chwalili się o swoim topieniu w czwartek? :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pewnie ze sie tak widzialem i opierdziel nawet dostali ze atakuja sami w sobote byla nawrotka chyba takie malolaty to dostrzegly
Swoja droga ciekawa Mlody masz fantazje sadza po nazwach twoich wiosek mnie urzekly "nacpany krecik i skaczacy slon" te dwie nazwy maja cos wspolnego ze soba
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Swoja droga ciekawa Mlody masz fantazje sadza po nazwach twoich wiosek mnie urzekly "nacpany krecik i skaczacy slon" te dwie nazwy maja cos wspolnego ze soba
Spokojnie to dopiero początek, mam jeszcze parę fajniejszych pomysłów :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Concordia widze wam troszke drodzy Legioniści statystyki popsuła że już jest w piątej kolumnie :)))
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ja wiem czy popsul jak by to odemnie zalerzalo to kazdy gracz byl by wyrzucany za strate wioski na wlasne zyczenie bo inaczej tego nazwac nie moge
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Rozumiem ,że gdyby to od Ciebie tylko zależało to byłbyś sam Ty i Twoje zloto niczym mityczny smok z hobbita ? ;p
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gratuluje Legionowi prawie udanej akcji na Krejzolke :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

wspaniele top1 świata odszedł od legionu
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jeszcze nie jest wspaniale jeszcze jest na top1 jak z niego spadnie to bedzie cacy
kazdy kto choc troche sie zna na tej grze wie ze wojog to noob wystepow i festynow swoj poziom gry dla mnie udowododnil w sierpniu jak stracil wioski :eek:
zreszta topka co codziennie ma po kilka buntow i musi prosic sojusz o pomoc w obronie swoich miast jak dla mnie tak topka nie gra
gracz bedacy na szczycie powinien dawac przyklad innym jak sie gra ... raz tak gralem i to naprawde ciezka praca jest kazdy zwraca uwage na to co robisz dlatego nigdy wiecej topki (tak wiem jade po nim jak po szmacie z przyjazni do wrogosci wiele nie potrzeba u mnie :cool: )
teraz strzelil focha i odszedl z sojusz bo dostal opierdziel za defa

akcja coz ptaku ja planowal to on sie powinien wypowiadac:p
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak dla mnie to masz jakieś kompleksy kolego ;) pamiętacie szanuj ludzi ,graczy i przeciwników :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Naleze do tej grupy ludzi ktorzy uwazaja ze na szacunek drugiej osoby trzeba sobie zapracowac niczego sie za darmo nie dostaje na wszystko sobie trzeba zasluzyc wtedy masz wieksza satyfakcje moze sie myle ?
nawet po ryju sie nie dostaje za darmo
jak bym tak wszystkich szanowa lubil itd to zjedli by mnie na sniadanie
035.gif
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Naleze do tej grupy ludzi ktorzy uwazaja ze na szacunek drugiej osoby trzeba sobie zapracowac niczego sie za darmo nie dostaje na wszystko sobie trzeba zasluzyc wtedy masz wieksza satyfakcje moze sie myle ?
nawet po ryju sie nie dostaje za darmo
jak bym tak wszystkich szanowa lubil itd to zjedli by mnie na sniadanie
035.gif

Adrian gdybyś był na froncie z nami też byś miał codziennie bunt :) wiec nie ma zmiłuj. Wojog jest dobrym graczem i jednak troche szacunku się należy :)
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Akurat Ty za swoje zachowanie zapewne dostałbyś nie raz ;) Stosunki w grze a rozmowa typowo luźna na pw to dwie rożne sprawy .Skoro gra przeplata się z Twoim życiem i przelewasz dziwne podejście na ludzi to znak ze masz silne problemy emocjonalne ;]
 

DeletedUser20303

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

najlepiej byłoby gdyby był nowy podbuj:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie wyluczone tylko po rozpoczeciu podburzania jest 12h moze ja bunt byly by krotszy powiedzmy 2-3h to by bylo jakies wyzwanie
12h dla aktywnego gracza majacego nieograniczony czas zloto i miasta wyspa obok wyspy to zadne wyzwanie przy innej predkosci naprzyklad 1x1 i miastach pororzucanych po morzach to by inaczej napewno wygladalo

wojog widzialem wczoraj jaki z niego gracz na trzecia wioske zabraklo 30 ptk
0dirol.gif

niestety przez to sie nie udalo to co zamierzalem
zly1.gif

jedynie moge sie z toba zgodzic ze dla ciebie to moze byc dobry gracz ktoremu nalezy sie szacunek

Akurat Ty za swoje zachowanie zapewne dostałbyś nie raz ;) Stosunki w grze a rozmowa typowo luźna na pw to dwie rożne sprawy .Skoro gra przeplata się z Twoim życiem i przelewasz dziwne podejście na ludzi to znak ze masz silne problemy emocjonalne ;]

Mylisz ze nigdy nie dostale po pysku dostale nie raz i dalej jestem ta sama osoba wyznaje te same zasady mowie co mysle i robie co mowie czasem cos ukrywam ale tylko temu ze mam ku temu plany swoje czy dobro innych nie wazne w kazdym badz razie predzej czy pozniej i tak to sie uslyszy czy tam przeczyta
troche to dwulicowoscia zalatuje ale taki juz jestem
naughty.gif
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Adrian co sie z wami dzieje że tak miasta tracicie? :))
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

chyba ptaku i spółka muszą szybko z urlopu wrócić :)) i pomóc bo sobie nie radzicie z jednym sojuszem
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ptaku wraca w tygodniu zdradzac nie bede kiedy
o jakim jednym sojuszu piszesz chyba ze tobie chodzilo ze 'wy' walczycie tylko z jednym o to tobie chodzilo z tym to moge sie zgodzic
0sarcastic.gif
 
Do góry