Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak dla ciebie ranking ataku obroncy i wojownika to niewszystko jest to odstaw ta gre
nawet idac twoim tokiem rozumowania ze licza sie przejete miasta

EE = Colonizations: 1163 (ogolne przejete i stracone/oddane itd )

L= Colonizations: 1797 (ogolne przejete i stracone/oddane itd)

jeszcze jakis ranking chcesz porownywac:p

sadzik nie blaznuj dwa miechy za L jestescie pod kazdym wzgledem rankingu
swiat trwa 5 miechow a w kazdym rankingu prawie o mniejsza polowe jestescie do tylu


ja pisze o waszych przejeciach na naszym sojuszu i odwrotnie :) w końcu trwa wojna :p
ranking wojowników sobie zobacz i jacy gracze są w top 5 zerknij :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

chcesz cos porownywac to zacznij od tego napisz tutaj 'czytelnie' z kim prowadzicie wojny z kim macie pakty i z kim pony wtedy porownamy to z L nawet mozesz sobie dopisac do wojne VK choc to smieszne jest i naciagane ale niech ci bedzie ze to wrog
a jak juz to zrobisz potem ja zrobie to samo ;)

bioroc pod uwage ilosc waszych wrogow dzielac je przez ilosc paktow i ponow i tak wychodzicie na to miejsce na ktorym sie znajdujecie w rankingu

sadzik co bys nie zrobil czego bys tutaj nie nasmarowal i tak wyjdzie na +L wiec skoncz juz to ;)

uciekam wpadne pozniej i zobacze cos wymysliles :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wojny, pakty??? Ja pierniczę :D i to pisze gość który 2 miechy siedział pod kloszem paktów z pół światem, wychylił trochę nosa i hardcora udaje MUAHAHAHA :D Przejmuj dalej swoich nieaktywnych bo tylko do tego się nadajesz
Wiesz gdzie warte te staty Legionu, jak na początku mieliście skład tak teraz go nie ma, ale staty zostały. Zresetuj licznik i porównaj po miesiącu Adjanku :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

niełatwo walczyć na 3 frontach na raz, podniecajcie się dalej, bo zabraliście nam pare wiosek... ale mimo to gratuluję. :)

A forumowym trolom mówimy STOP i nie karmimy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A forumowym trolom mówimy STOP i nie karmimy :)
Z całą pewnością tutaj właśnie będę ja, dziękuję za pamięć, ale nie rusza mnie to wielce :)
Jak tacy pro gracze jesteście to powiedzcie gdzie są Ci wszyscy gracze od startu i ich miasta? Gdzie są miasta np. takiego gmartinka i reszty? Ktoś na was pracował przez miesiąc, może dwa, byliście pod osłoną paktów i umów - nagle wychodzicie ze swojej ciemnej nory i wielkie halo że tacy twardziele jesteście hehe :D Zacznijcie grę bez tych osób które pracują na was i pogadamy
Dla was zawsze będę trolem bo piszę nie po waszej "wspaniałej" myśli
Zwykłe cieniasy jesteście...
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

alladyn to twoim tokiem myślenia to tak samo można napisać o EE, TBC czy każdym innym sojuszu, by grali bez swoich topowych graczy :) a to że ktoś kończy w tej grze to chyba normalne co nie ? :) wyraźnie wyczuwam, że masz kompleks na punkcie IX Legionu i musisz się gdzieś wypłakać i dowartościować.

Nas twoje posty również nie ruszają, mamy nawet z tego niezły ubaw, że wokół nas ciągle tyle szumu i jadu w naszą stronę. To tylko dobrze o nas świadczy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wiesz, tylko jest różnica między zakończoną grą jakiegoś tam gracza EE, a końcem gry gracza IX Legionu. Właściwie ty Wy się wybiliście na tych kończących wielkich sławach
Nie chce mi się szperać w statach, ale na was pracowała elita która nie pracowała na np. EE
Taki styl cieniaskiej topki - nabrać najaktywniejszych, podpisać pakty z pół światem, zabrać to co wypracowali i udawać że jesteśmy pro - czekaj, muszę zapamiętać wasze nicki żeby broń Boże się nigdy nie pomylić...
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dobra masz racje, dodam więcej te "sławy??" na których się wybiliśmy to tak na prawdę oni dalej grają na naszych nickach i kupują nam złoto :D

Alladyn oszczędź sobie wstydu i już się nie wypowiadaj :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sobie mam oszczędzić wstydu czy Wam? Bo ja np. nie czuję się zawstydzony i mogę dalej dyskutować nad waszym "pro sojuszem" :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

najpierw pokaż swoją prawdziwą twarz, a raczej prawdziwy nick z gry, to wtedy możemy podyskutować. Jak nie to nie ma o czym gadać. dobranoc :)

sytuacja na świecie spokojna, obie strony konfliktu planują wielkie bitwy i podboje. zapewne będzie ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A w takim razie to dobranoc :)
Moje konto - moja sprawa, oddałem komu chciałem
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Legion próbuje wszystkich sposobów żeby wygrać świat( krety zdrady itd :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

wroga koalicja legionu robi wszystko żeby zdominować forum ogólne, kłamstwa, oszczerstwa, obelgi, pomówienia itd :)

Chodzą słuchy, że legion chce wejść do wrogiej koalicji Legionu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No jak nie jak tak! Wroga koalicja chce podobno zniszczyć Polskę, Smoleńsk to też wina wrogiej koalicji IX Legionu! Cymbały z całego kraju łączcie się i pomóżcie ocalić Polskę i Legion - ostatni bastion prawdomówności! :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

juz jestem panienki widze ze ziomus @Robson sie wlaczyl wdyskusje :D


@alladyn mordo ty moja widze ze sam wrociles do nas a juz sie martwilem ze o nas zapomniales ;)
jakze milo uslyszec pochwaly i krytyke od takiego gracza jak ty napewno wezmiemy sobie do serc te twoje cenne uwagi :eek:

8636f9d3a88d357a70adfce79fa17232.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja się martwię o Was żebyście poniżej określonego pułapu kiczu nie spadli :D Krytyką automatycznie was podciągam lekko do góry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To są te staty które wam naklepał gmartink i reszta? :) Pokaż co Ty naklepałeś sam bez przejęć swoich z sojuszu :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

gdzie jest ten caly twoj 'bug' gm co niby tyle wielkiego dla L zrobil wloz glebie jezyk moze go zobaczysz :p
grepostat chyba ogarniasz az tak tempym graczem nie jestes sam mozesz zobaczyc nawet tutaj wrzucic ;)
 
Do góry