Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No w sumie, to kto nie ryzykuje, ten nie ma :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No w sumie, to kto nie ryzykuje, ten nie ma :)

Osobiście mam inny pogląd na tego typu akcje i raczej bym nie posłał swoich graczy na bunkier 10k birem.Fakt,że satysfakcja po zdobyciu duża ale bądźmy realistami i powiedzmy wprost,że zdobycie tak obstawionej wiochy graniczy z cudem :p.Jednym słowem to czysta głupota i strata ogni na ponad tydzień u większości graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku w takich akcjach biora udzial chetni, wiec dobrze zdaja sobie sprawe czym to grozi, ja nikogo nie wysylam na rzez :p
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku w takich akcjach biora udzial chetni, wiec dobrze zdaja sobie sprawe czym to grozi, ja nikogo nie wysylam na rzez :p

Ja tam się w waszą politykę nie wtrącam tylko wrażam swoje zdanie.Po pierwsze to nie mój sojusz po drugie to nie moje ognie.U siebie takiego czegoś bym zabronił nawet jak byliby chętni :p ponieważ jedyny pożytek z tego typu akcji ma przeciwnik czyli punkty w deffie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Rany Ptaku to gra nie badz taki sztywny :) u Nas jest demokracja a nie dyktatura :p i jakos zle na tym nie wychodzimy a na pewno dobrze sie bawimy bo w koncu o to tu chodzi :D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Rany Ptaku to gra nie badz taki sztywny :) u Nas jest demokracja a nie dyktatura :p i jakos zle na tym nie wychodzimy a na pewno dobrze sie bawimy bo w koncu o to tu chodzi :D

Oczywiście że to gra i polega na zabawie.Myślisz,że My mamy mniejszą frajdę podczas wbicia 20 buntów i przejęcia 10 miast ??? Sądzę,że morale są u nas lepsze niż w przypadku wbicia jednego buntu,utopienia wszystkich ogni i nie zdobycia miasta.Jak dodam do tego śmiech przeciwnika to wolę naszą zabawę niż waszą :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ech ale Ty mnie nie lubisz :( co napisze to zaraz za glupote bierzesz
ten swiat sie kurczy to choc w ten sposob zachecamy wrogow do pozostania na tym swiecie :p
a smiech to zdrowie niech i przeciwnicy sie troche posmieja :D
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ech ale Ty mnie nie lubisz :( co napisze to zaraz za glupote bierzesz
ten swiat sie kurczy to choc w ten sposob zachecamy wrogow do pozostania na tym swiecie :p
a smiech to zdrowie niech i przeciwnicy sie troche posmieja :D
Może sobie zasłużyłeś :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ada nawet nie wie ile ciastek ja kocha. A ilu pyta o jej numer.... Takakobieta w soju to skarb pi prostu :p

ps. Ktoś tam pisał że ciastka miały dużo miast na m55. błąd legion tam miał swoje morze. Ciasta na m45 się mnożą :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no to teraz wiesz i nie budz mnie bo cchyba wiesz jak kobieta moze byc zla gdy jest niewyspana :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -



nie przejmuj sie mnie tez nikt nie lubi i mozna z tym zyc :p

jeszcze nie raz ciebie obudze :)))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No no! Dziś pierwszy dzień wiosny i trzeba było rano wstać bo telefon całą noc mi szalał. :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A niektórzy to zapomnieli wziąć na statki kamizelki ratunkowe :p Całkiem miły dzień. Przynajmniej nudy nie ma i patrzymy na spokojnie jak Ciastka kruszą nasze mury ;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Słyszałem że znowu Ciasteczka pływają po dnie oceanów :p
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Co zrobić raz na wozie raz pod wozem :)
 
Do góry