Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hm... Tak sobie myślę i się zastanawiam dlaczego sladox i rafaellos nie założyli kapoków. Tam na dnie oceanu musi być całkiem niemiło :((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Spokojnie chlopaki zahartowani dadza sobie rade :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Każdy jak sie potopi to sie nauczy :) no chociaż w niektórych przypadkach to nie działa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

"atakować"? Forum Juktas cienko stoi. TBC na pierwszym miejscu? Nic dziwnego, rewelacja w obronie. Atak to już drugi plan. IX w defensywie... jak mi przykro. Złoto się skończyło? Co bym nie napisał, jeden z najlepszych światów. IX legion, plejada gwiazd, grepoholików gotowych walczyć z całym światem. TBC - super dowódcy obrony. Ptaku stracił na nich nie tylko jedynkę w uzębieniu. Głosił na forum opanowanie całego świata przed cudakami... pomylił się. Juktas jest jednym z najlepszych światów, zaraz przy Ypsilonie. Pozdrowienia dla Ptaku, który chciałby być jak super wódz ale super gwiazdy w jego sojuszu za bardzo żyłowały.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Żeby była jasność to d-ca obrony, jak dla mnie wzór w grepo to DonBeker.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nic więcej już bym dzisiaj nie pisał, ale jak zobaczyłem, że Ypsilon jest zalogowany... Jak tam Twoje marzenia o wielkości? Niby grasz, niby tylko na chwilę. Jak babka która prowadzi Ciasteczkowe potwory może tolerować takiego despotę?
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no ciacha, legion, tbc...sojusze z topki....niedługo o cudowne budyneczki będą walczyć:)ciekawe kto komu cudaki rozbije....
a donbeker rzeczywiście najlepszy blackcompanion
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czy obecnie IX jest w deffensywie to bym podyskutował,ale fakt plan z początku gry trochę runął choć z perspektywy czasu chyba wszystkim wyszło to na dobre i tylko poprawiło zabawę na Juktas .Po tym jak poszła propaganda aby każdy bił IX trochę musieliśmy zmienić plany :p ale jak widać jeszcze jesteśmy na tym świecie i mamy się wyjątkowo dobrze (TOP2 na świecie,TOP1 Agresorów,TOP1 Obrońców).Walka ze wszystkimi dookoła niestety trochę nas kosztowała i teraz przed cudakami sytuacja dla nas najlepsza nie jest choć i tak damy sobie radę aby ten świat wygrać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nic więcej już bym dzisiaj nie pisał, ale jak zobaczyłem, że Ypsilon jest zalogowany... Jak tam Twoje marzenia o wielkości? Niby grasz, niby tylko na chwilę. Jak babka która prowadzi Ciasteczkowe potwory może tolerować takiego despotę?[/QUOTE]

Po pierwsze Ypsi nie jest despota, chyba go malo znasz a ja nie prowadze sama Ciastek nie toleruje dyktatury, wszyscy gramy razem :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

" IX w defensywie... jak mi przykro. Złoto się skończyło?
IX w defensywie ? nie wiem o czym ty piszesz i skąd takie informacje bierzesz albo odstaw ten towar bo już jakieś haluny masz
szok.gif
a co do złota to hmm każdy topowy gracz złoci jeden więcej drugi mniej, więc daruj sobie te śmieszne docinki
IX legion, plejada gwiazd, grepoholików gotowych walczyć z całym światem.
schlebiasz nam choć my wcale za gwiazdorów się nie uważamy, a jeżeli takowi byli u nas w sojuszu to na pewno już ich tutaj nie ma, bo mase dobrych graczy zwyczajnie pokończyło gre z różnych przyczyn i to nie tylko w IX ale i w innych sojuszach również takie sytuacje miały miejsce, co w tej grze jest rzeczą normalną
Ptaku stracił na nich nie tylko jedynkę w uzębieniu
o czym ty znowu piszesz gościu ogarnij się, bo jakoś nie przypominam sobie by TBC aż tak zalazło nam za skórę, wręcz przeciwnie bo teraz to oni ledwo co kąsają
Głosił na forum opanowanie całego świata przed cudakami... pomylił się.
a czy mamy już EC ?
108826d1392165973t-i-beat-mr-fox-using-my-crippled-haswell-turd-p-facepalm-emoticon.gif
nie oceniaj dnia przed zachodem słońca
Pozdrowienia dla Ptaku, który chciałby być jak super wódz ale super gwiazdy w jego sojuszu za bardzo żyłowały.
hmm a to dobre :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Skad ty zes sie agamemnon odpalil?
smiley_emoticons_irre4.gif
Czyzbys mial na juktasie nik "Bauwan"?
smiley_emoticons_biggrin.gif
A moze informacje ci podsyla sam Alladyn?
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dobrze że ktoś taki się pojawił, bo był tutaj jak najbardziej potrzebny żeby rozruszać całe towarzystwo :D

Tylko kto to ? :confused:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Człowieka nie ma chwilę na FO i takie rzeczy tu się dzieją
smiley_emoticons_lol.gif


Żeby była jasność to d-ca obrony, jak dla mnie wzór w grepo to DonBeker.
Hehe...a to dobre:) Ja dowódcą obrony? Do dowodzenia czymkolwiek mi bardzo daleko i nawet się za to nie biorę, o czym ludzie doskonale wiedzą jeśli się ze mną spotkali na małej rozmowie. Ja zwykły "żołnierz" jestem i tyle. Widzę bunt, to ślę biremki, czy deff i tyle:)

a donbeker rzeczywiście najlepszy blackcompanion

A Ty kolego już mi tak nie wlewaj, bo popadnę zaraz w jakieś samouwielbienie i dopiero będzie. A najlepszy, to może w rankingu jestem, ale to nie zmienia tego, że jeszcze sporo mi brakuje i znam swoje miejsce w szeregu. Aktualnie, to zbieram tutaj doświadczenie, którego nie miałem zbyt wiele przed tym światem, a że szybko się uczę, to jakoś leci:) A u siebie w sojuszu też znajdę kilka/kilkanaście osób, które są zdecydowanie lepsze ode mnie, dlatego znam swoje miejsce w szeregu i się za najlepszego nie uważam :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hehe...widzę, że zaczyna Wam się coraz bardziej nudzić i chcecie trochę rozrywki, tylko ciekawe, czy Ciastka Wam ją zapewnią. Kolejne cztery miasta Ciastek należą do EE, kolejne miasta praktycznie pod nosem Ciastek zmieniają właścicieli i to już coraz bliżej tej granicy z M45...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Don ten swiat sie kurczy coraz mniej tu ludzi gra i wielu odpuszcza, ja jakos nie ciesze sie nigdy z miast, ktore przejmuje po graczu nieaktywnym , wiem ze ponownie Ptaku napisze, ze glupota ale atakuje aktywnych i czesto na bunkier natrafiam ale lubie wyzwania i nie lubie isc na latwizne bo to dopiero nuda,
EE niech cieszy sie z tego co uda im sie przejac a TBC nic nie robi procz defa wiec choc cieszy sie tym co innym uda sie zdobyc

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Szadzio emocje zawsze mozna sobie zorganizowac a nie puszczac fejki i czekac czy bedzie reakcja czy nie, zacznij grac a i nudy nie bedzie :p
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja gram cały czas :) chodź na M55 blisko mnie to sie pobawimy :)
EE niech cieszy sie z tego co uda im sie przejac
no oczywiscie że sie cieszymy nie jest łatwo przejąć miasto jednym sojuszem jak walczy sie z czterema :)
 
Do góry