Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jestem bardzo ciekawa , bo tak de fakto ( obserwując zupełnie z boku te przepychanki) na tym całym konflikcie jest jeden wygrany - ciastka.
Co w sumie generalnie widać.. dobra polityka.. jestem tylko ciekawa kiedy legion zauważy że niekoniecznie na tym dobrze wychodzi.


Pozdrowka :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jestem bardzo ciekawa , bo tak de fakto ( obserwując zupełnie z boku te przepychanki) na tym całym konflikcie jest jeden wygrany - ciastka.
Co w sumie generalnie widać.. dobra polityka.. jestem tylko ciekawa kiedy legion zauważy że niekoniecznie na tym dobrze wychodzi.


Pozdrowka :)

Widzę,że nowej sile w TBC/Mordowni szybko nakreślono co byłoby dobre dla IX a co złe :p .Osobiście nie widzę aby IX tracił coś względem Ciastek choć Ameryki nie odkryję że nasze stosunki za dobre obecnie nie są (zerwany PON) i raczej już się nie poprawią.Piszesz że IX traci jak nie bije się z Ciastkami tylko niestety prawda jest taka,że w przypadku tej wojny to właśnie TBC tak jakby zamieni się miejscami z Ciastkami i będzie najbardziej z tego konfliktu zadowolone.Osobiście rozegram to w taki sposób aby żaden z sojuszy (TBC i Ciastka) nie miały za dużych profitów :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Widzę,że nowej sile w TBC/Mordowni szybko nakreślono co byłoby dobre dla IX a co złe :p .Osobiście nie widzę aby IX tracił coś względem Ciastek choć Ameryki nie odkryję że nasze stosunki za dobre obecnie nie są (zerwany PON) i raczej już się nie poprawią.Piszesz że IX traci jak nie bije się z Ciastkami tylko niestety prawda jest taka,że w przypadku tej wojny to właśnie TBC tak jakby zamieni się miejscami z Ciastkami i będzie najbardziej z tego konfliktu zadowolone.Osobiście rozegram to w taki sposób aby żaden z sojuszy (TBC i Ciastka) nie miały za dużych profitów :p

hej,

Nie mieszaj do tego TBC ani Mordowni, to moje prywatne zdanie. Obserwuje - widzę też mapki , wyciągam wnioski.
Jeszcze tego nikt nie zabronił, prawda ?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no tak ale napisales dzieki TBC, wiec EE potrzebuje pomocy waszej, zreszta dla mnie to jest to samo, mam nadzieje, ze odwdzieczja Wam sie za ta pomoc nalezycie :p

nie mamy za co się odwdzięczać ;) sami pracujemy na swój sukces :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ale TBC troszke inaczej twierdzi
Ptaku jak milo ze o nas pamietasz a ja czekam w koncu na Wasz ruch :p
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Twierdzić to oni sobie mogą co chcą :) Sami sobie dobrze radzimy i nie potrzebujemy czy do bronienia czy do atakowania niczyjej pomocy :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hej,

Nie mieszaj do tego TBC ani Mordowni, to moje prywatne zdanie. Obserwuje - widzę też mapki , wyciągam wnioski.
Jeszcze tego nikt nie zabronił, prawda ?:)

No to widzę,że mamy tu do czynienia z ekspertem :p dlatego zapytam skoro nie przemawiają przez Ciebie względy "sojuszowe". Który sojusz zyska najwięcej na ewentualnej wojnie IX z Ciastkami ??? No które automatycznie sojusze na tym stracą ???

Ptaku jak milo ze o nas pamietasz a ja czekam w koncu na Wasz ruch :p

Będzie i to z wielkim przytupem.Obiecuję :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szadzio wiecie dobrze, ze przejeliscie miasta gracza, ktory nie byl aktywny wiec kto tu mowi o jakiejkolwiek walce ???, zapytaj guzitso :p opowie co znaczy walka i choc ja wygral to nie powie, ze bylo latwo :D

Oj nie było :p Zapalone miecze przez 19h... Szkoda tylko, że się na kolona nie zdecydowaliście :p
A def robimy bo musimy ale czasem też coś ugryziemy :p Aktualnie mamy ciekawsze cele niż ciastka :)
 

DeletedUser11035

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Widzę,że nowej sile w TBC/Mordowni szybko nakreślono co byłoby dobre dla IX a co złe :p .Osobiście nie widzę aby IX tracił coś względem Ciastek choć Ameryki nie odkryję że nasze stosunki za dobre obecnie nie są (zerwany PON) i raczej już się nie poprawią.Piszesz że IX traci jak nie bije się z Ciastkami tylko niestety prawda jest taka,że w przypadku tej wojny to właśnie TBC tak jakby zamieni się miejscami z Ciastkami i będzie najbardziej z tego konfliktu zadowolone.Osobiście rozegram to w taki sposób aby żaden z sojuszy (TBC i Ciastka) nie miały za dużych profitów :p

Heh ... Ptaku czasami wydaje mi się po Twoich wpisach, że jesteś mądrzejszy od telewizora
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Twierdzić to oni sobie mogą co chcą :) Sami sobie dobrze radzimy i nie potrzebujemy czy do bronienia czy do atakowania niczyjej pomocy :)
To wy się bronicie? Z tego co pisałeś wcześnie wasz deff narzeka na nudę :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No to widzę,że mamy tu do czynienia z ekspertem :p dlatego zapytam skoro nie przemawiają przez Ciebie względy "sojuszowe". Który sojusz zyska najwięcej na ewentualnej wojnie IX z Ciastkami ??? No które automatycznie sojusze na tym stracą ???

A przez chwile zastanów się nad tym, że jeden z sojuszy odpada..albo obydwa sojusze które mają obecny konflikt osłabiają się jeszcze bardziej. Absolutnie siebie za eksperta nie uważam. Ale widzę, że tutaj każdy widzi siebie w roli "niepokonanego"
Tylko napisze na bazie doświadczenia, że nie takie doświadczone i wojownicze sojusze upadały.
Ale skoro wiesz najlepiej.. :D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A przez chwile zastanów się nad tym, że jeden z sojuszy odpada..albo obydwa sojusze które mają obecny konflikt osłabiają się jeszcze bardziej. Absolutnie siebie za eksperta nie uważam. Ale widzę, że tutaj każdy widzi siebie w roli "niepokonanego"
Tylko napisze na bazie doświadczenia, że nie takie doświadczone i wojownicze sojusze upadały.
Ale skoro wiesz najlepiej.. :D

Ja nie wiem najlepiej dlatego się pytam skoro po tak krótkim pobycie na Juktas wiesz co będzie dla IX dobre a co złe.Myslsz że ja nie rozważam rożnych scenariuszy i jednym z nich jest wojna IX z ciastkami na którą czeka TBC tylko po to aby złapać drugi oddech.No cóż ta gra polega na przewidywaniu i na ewentualnych układach.Czy TBC zaoferuje coś IX tego nigdy nie wiadomo :p


Heh ... Ptaku czasami wydaje mi się po Twoich wpisach, że jesteś mądrzejszy od telewizora

No właśnie duzo ci się wydaje.szkoda,że nic z tego konkretnego nie wynika :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

rany ale dzis tu ludzi, wystarczy troche sie poczepiac a od razu kilka stron postow :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja nie wiem najlepiej dlatego się pytam skoro po tak krótkim pobycie na Juktas wiesz co będzie dla IX dobre a co złe.Myslsz że ja nie rozważam rożnych scenariuszy i jednym z nich jest wojna IX z ciastkami na którą czeka TBC tylko po to aby złapać drugi oddech.No cóż ta gra polega na przewidywaniu i na ewentualnych układach.Czy TBC zaoferuje coś IX tego nigdy nie wiadomo :p

czy ja muszę sie od kogoś tego dowiadywać ? napisałam Ci co zauważyłam i podkreśliłam własne zdanie.
Co zrobi sojusz TBC to sprawa sojuszu TBC :).
Ale skoro rozwazyłeś wszystkie scenariusze, to rozumiem scenariusz zostania na lodzie też ? bo potem może być za pózno na szukanie sojuszników..
Pozdrówka.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ale skoro rozwazyłeś wszystkie scenariusze, to rozumiem scenariusz zostania na lodzie też ? bo potem może być za pózno na szukanie sojuszników..
Pozdrówka.

Oj widzę,że mało mnie znasz.Ja już ustalonych kompanów do ostatecznej potyczki mam od dawna.A jak przyjdzie czas każdy się o tym dowie :p
 

DeletedUser11035

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja nie wiem najlepiej dlatego się pytam skoro po tak krótkim pobycie na Juktas wiesz co będzie dla IX dobre a co złe.Myslsz że ja nie rozważam rożnych scenariuszy i jednym z nich jest wojna IX z ciastkami na którą czeka TBC tylko po to aby złapać drugi oddech.No cóż ta gra polega na przewidywaniu i na ewentualnych układach.Czy TBC zaoferuje coś IX tego nigdy nie wiadomo :p
Oj widzę,że mało mnie znasz.Ja już ustalonych kompanów do ostatecznej potyczki mam od dawna.A jak przyjdzie czas każdy się o tym dowie :p
Już kiedyś ktoś powiedział jak będzie i kto już jest wstępnie dogadany ( nazwijmy go wróżbita Artur ) ale już nie ma go wśród graczy Juktas...a szkoda...
albo lepiej - Kości zostały rzucone :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Osobiście mam inny pogląd na tego typu akcje i raczej bym nie posłał swoich graczy na bunkier 10k birem.Fakt,że satysfakcja po zdobyciu duża ale bądźmy realistami i powiedzmy wprost,że zdobycie tak obstawionej wiochy graniczy z cudem :p.Jednym słowem to czysta głupota i strata ogni na ponad tydzień u większości graczy.

Hehe...no proszę:) Nie mija kilka dni, a dzisiaj Legion pokazuje, że także lubi porywać się z motyką na słońce i wali w bunkier:) A tak się ptaku zarzekał, że u nich tak nie ma:p

Legion się rozochocił ostatnimi przejęciami i dzisiaj liczył na rozbiórkę do końca, ale coś nie zagrało w tej maszynce już tak dobrze...
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wydaje mi sie że jedna wtopa nie przyćmi ich przejęć :)
 
Do góry