Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj, ja też deczku się nudziłam, dopóki ktoś mnie dziś w nocy nie budził, a byłam wykończona po ciężkim dniu.

No cóż, mam cel ;)
 

DeletedUser20444

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak więc asioczek ma oficjalnie konkurencję w branży :p Szkoda, że mam tylko 25 slotów.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tylko coś długo sie zbieracie :) ciekawe dlaczego :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku? chyba raczej asioczek
smieszne.gif
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

widzę,że co post to mój nick się przewija.A ja nie wiem o co chodzi
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Generalnie to nic nikomu nie obiecywałem nie ma żadnych pieniędzy generalnie zarobiony jestem
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

"U ludzi skromniejszego wykształcenia i obycia częste podpieranie się w wypowiedzi trudnymi i bardzo trudnymi słowami zasłyszanymi gdzieś, a najpewniej w ogłupiającej telewizji, wedle ich wyobrażeń w magiczny sposób wprowadza ich na salony. Te wszystkie namolnie wtykane na początku zdań generalnie, bo generalnie, bo ja generalnie, a gdy do tego usłyszę jeszcze, bo ja generalnie, szczerze ci mówiąc, to ja wtedy generalnie tracę ochotę do kontynuowania rozmowy" ("Słowa i światy. Rozmowy Janiny Koźbiel", Pruszków 2012, str. 97).
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

sin123 widzę ,że próbujesz błysnąć wiedzą zasłyszaną
smiley_emoticons_idea2.gif
.No cóż pozostaje mi tylko współczuć braku własnego poglądu i możliwości wypowiadania
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
ale ponoć u płci pieknej to normalne :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

sin123 widzę ,że próbujesz błysnąć wiedzą zasłyszaną
smiley_emoticons_idea2.gif
.No cóż pozostaje mi tylko współczuć braku własnego poglądu i możliwości wypowiadania
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
ale ponoć u płci pieknej to normalne :p

bardzo ciekawe , tym bardziej że w Twoim sojuszu również gra płeć piękna.
Wiesz , powiem Ci , że naprawdę myślałam że na więcej Cię stać niż zejście poniżej pasa :)
Albo wymyślisz coś bardziej zabawnego, a tu znowu się pomyliłam.:eek:
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

bardzo ciekawe , tym bardziej że w Twoim sojuszu również gra płeć piękna.
Wiesz , powiem Ci , że naprawdę myślałam że na więcej Cię stać niż zejście poniżej pasa :)
Albo wymyślisz coś bardziej zabawnego, a tu znowu się pomyliłam.:eek:

Juz się tak nie wkręcaj:p.Kobiety są najbardziej przepraszam za określenie "wierne" i pracowite.Co ja bym zrobił bez mojej Kasi w sojuszu
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser20517

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

mam dziwne wrazenie ze JUKTAS wpadl w marazm, trzeba jakos ozywic ten świat :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Czy obecnie IX jest w deffensywie to bym podyskutował,ale fakt plan z początku gry trochę runął choć z perspektywy czasu chyba wszystkim wyszło to na dobre i tylko poprawiło zabawę na Juktas .Po tym jak poszła propaganda aby każdy bił IX trochę musieliśmy zmienić plany :p ale jak widać jeszcze jesteśmy na tym świecie i mamy się wyjątkowo dobrze (TOP2 na świecie,TOP1 Agresorów,TOP1 Obrońców).Walka ze wszystkimi dookoła niestety trochę nas kosztowała i teraz przed cudakami sytuacja dla nas najlepsza nie jest choć i tak damy sobie radę aby ten świat wygrać :p
Brońcie panie boże abym pisał coś złego na Twój temat. Grunt, że forum ruszyło. Daleko mi do Alladyna, zresztą team grepolis mógłby go zalegalizować i przydałby się dziennikarz w tej grze (nie moja propozocyja, już wcześniej to czytałem, ale się przychylam). Robson fajny z Ciebie gracz, ale komentujesz prawie jak MG, a prawie robi sporą różnicę. Dojrzej.
Sisi. Kocham Cie.
 
Do góry