Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a ja powiem tak, zagrywka sin123, była dziecinna i poniżej poziomu ludzkiej godności i nie wątpię, że odbije się to rykoszetem...
a to że dziecinna to wiem - to jest zabawa, co wy się tak spinacie :)
Zwykłe czułości, pozdrawiam serdecznie :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oczywiście, że to zabawa. Zrobiliśmy to dla Waszego dobra :p
Teraz wiecie kto u Was myśli, a kto wykonuje ślepo polecenia ;)
Ja tam bym się uśmiał jakbym dostał trzęsienia od własnych graczy. Na przyszłość by wiedzieli, że trzeba sprawdzać dokładnie o co się ich prosi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Teraz wiecie kto u Was myśli, a kto wykonuje ślepo polecenia ;)
ale przy wklejanych raportach to się szczerze popłakałam hehhehe :D
dziekuje za wszystkie rozmowy te miłe i te mniej miłe , za wszystkie czary negatywne i bardzo dużo pozytywnych :cool:
Nie taki diabeł straszny ..jednak macie poczucie humoru ! ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

zabawa 'super' , naprawde chcecie zniżyć tą gre do aż tak żałosnego poziomu ? zabawnie bedzie obrzucać sie codziennie masami ? Chyba że u Was już tak krucho i wedle powiedzenia tonący brzytwy sie chwyta :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

zabawa 'super' , naprawde chcecie zniżyć tą gre do aż tak żałosnego poziomu ? zabawnie bedzie obrzucać sie codziennie masami ? Chyba że u Was już tak krucho i wedle powiedzenia tonący brzytwy sie chwyta :p

o ja Cię sladox.. widze że nic się nie zmieniłeś po Gythium :cool:
zalecam więcej luzu :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hehe...to Ciastka zaczęły komentować naszą zabawę, a sami nie dostrzegają własnej. Od Was przecież mass do Mordowni poszedł wczoraj z prośbą o obrzucanie naszych miast negatywnymi zaklęciami...to jak to więc jest? Nasza zabawa jest infantylna, a Wasza na najwyższym poziomie?
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

o ja Cię sladox.. widze że nic się nie zmieniłeś po Gythium :cool:
zalecam więcej luzu :)
po gythium i tamtejszym Waszym terrorze to bardzo sie zmieniłem :p duzooo wiecej dystansu. No i dzięki dla Was ,bo to była najlepsza lekcja grepo :D szkoda tylko że obrzydziliście mi tamten świat eliminując kolegów i zostawiajac mnie samego :(

Don to kto od nas zaczął bo dostaje sprzeczne info ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

po gythium i tamtejszym Waszym terrorze to bardzo sie zmieniłem :p duzooo wiecej dystansu. No i dzięki dla Was ,bo to była najlepsza lekcja grepo :D szkoda tylko że obrzydziliście mi tamten świat eliminując kolegów i zostawiajac mnie samego :(

Don to kto od nas zaczął bo dostaje sprzeczne info ?


I ja też się dużo nauczyłam. I powiem Ci..szacun sladox..jako jeden z nielicznych naprawdę długo się trzymałeś z nami :).
Teraz cudaki i bez względu na wyniki świat powoli się kończy i powiem Ci..gdzie ja znajdę taką zgraną ekipę :(
chyba to się już nie powtórzy :(.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wiadomość poszła wczoraj taka do Mordowni:
Tytuł: Czarujące spojrzenie
Nadawca: crac

Wiadomość:
Witajcie:)

pomyslalem, iz fajnie byloby urzadzic akcje o kryptonimie Czarujące Spojrzenie

Waszym obowiązkiem jest obrzucenie złośliwymi czarami miast, ktore są dla nas bardzo ważne

POSTARAJCIE SIE :)

Lista miast:
Boromir
Kozani
ODDAM TO MIASTO
gogsonowo
garnek
44 EDEN

Licze na Was:)
 

DeletedUser22238

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hmm..... Nigdy nie zagościłęm na ogólnym forum z własnymi przemysleniami czy komentarzami.. ale gdy moją osobę wywołuje sie do tablicy to nie potrafie milczec:)
Dla mnie gra to zabawa- tym samym mass który wysłąła Mordownia nie był dla mnie formą chwytu ponizej pasa, mało tego - spodobała mi sie taka forma zagęszczania atmosfery;)
Moj mass odszczekujący poszedł w rwanzu wiec komentowanie moich zagrywek jako "niefajnych" jest srednio sensowne i tak naprawde nieistotne:)
akcja rodzi reakcję- kazdy to wie...
Przy okazji Witam Serdecznie forumowiczów :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dla mnie też ta gra nie jest niczym innym jak formą relaksu, odpoczynku od pracy. Ja Ciebie obrażać nie zamierzałem, tak tylko zadałem pytanie, jak mam traktować Twojego massa, skoro osoby od Was zaczęły najeżdżać na Sylwię według osób wcześniej komentujących tą sytuację:)

Dla mnie ta "zabawa" pokazuje ogarnięcie osób w sojuszach i reakcję na takiego massa. Osoby, które dały się złapać pewnie następnym razem dwa razy się zastanowią po przeczytaniu massa, od kogo on jest i co mają robić. Dla drugiej strony takie nieogarnięte osoby mogą stać się celem...słabe ogarnięcie i marna aktywność tylko się proszą o atak:)

PS: Słyszałem, że zamiast czarów na nasze miasta, to sam dostałeś odpowiedź na tego massa:)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

W sumie masy tego typu czy czarowanie jest bez sensu :) lepiej walczyć i przejmować miasta niż obrzucać się plagami czy błyskawicami:p
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

TBC i Akwizycja lubi takie zabawy szczególnie ci z zadupia co nigdy sobie nie ubrudzili rak w zadnej walce
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
co sie ciekawego dzieje na m56? czyzby juz nawet wasi gracze sie odpowiednio na was poznali?
smiley_emoticons_biggrin.gif
25gwbut.jpg
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

pewnie robią znowu prowokacje która sie nie uda :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ciastka biją tbc ee bije ciastka a legion sie przygląda hehe ;) tak w skrócie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

prowokacje, owszem, podobno niektórzy z nich maja dzis być jeszcze w szeregach legionu:)
 
Do góry