Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To dowaliliście teraz.. bez komentarza.
raporty nie kłamią, asioczek lata razem z wami, fakty są faktami joł joł elo elo 320
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pleciesz głupoty jak babcia na bazarze. Nie będę się z Tobą przepychać bo to nie ma najmniejszego sensu. Nie mamy żadnej współpracy z Asioczkiem. A to, że jest cwaniak i krętacz to każdy wie, to sobie wykorzystał sytuację. Dobranoc ;)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No dobranoc pozdrow Mateuszka bo dobija zaraz po nim.... zadna bzdura kretacze;) kapok se zaloz ,zaraz drugi raz poplywasz
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

tak tak. winny się tłumaczy
smiley_emoticons_auslachen2.gif

asioczek pięknie współgra atakami razem z wami

ej no co jest, że tak mi się wsysko rimuje ??
smiley_emoticons_hecheln.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Po świńsku kogoś wyzywać od mend siedząc za klawiaturą... Dla mnie to dno i wodorosty. Powiedz mu to lepiej w realu stojąc przed nim jak taki kozak jesteś Szadzio.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Moge powiedzieć nie ma problemu :) ale swoim zachowaniem czy to jak mieliśmy chwilowy pakt i teraz pokazuje że jest człowiekiem bez honoru :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po świńsku kogoś wyzywać od mend siedząc za klawiaturą... Dla mnie to dno i wodorosty. Powiedz mu to lepiej w realu stojąc przed nim jak taki kozak jesteś Szadzio.

poza tym sam jestem wyzywany na tsie :) za plecami ( ja tutaj napisałem to przy wszystkich bo sie tego nie boje) robicie jakiś żałosne rangi :) jeśli nie wiesz o czym mówie zapytaj czy to Frozena czy kogoś innego ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kurde, Szadzio, ochłoń... To jest tylko gra. Nie wiem po co wyzywać kogokolwiek od mend i chamów... Ta gra ma sprawiać przyjemność a nie wprowadzać agresje do innych graczy.
Nawet z największym wrogiem można miło popisać podczas wzajemnego atakowania się i dobrze się przy tym bawić. :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mam swoje zdanie i go nie zmienię :) mnie ta gra cieszy i bawi ale jeśli pewna osoba jest wobec ciebie agresywna i robi takie rzeczy to cóż :) za taką bede ją uważał :)
PS. nie musze ochłonąć bo nie mam z czego :)
Poza tym nie bede przypominał jakie zdanie macie na temat niektorych osób i cześto to wypowiadaliście na tsie :) to też dno i wodorosty?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dobra zostawmy ten temat. Jak tam podboje? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11035

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mam swoje zdanie i go nie zmienię :) mnie ta gra cieszy i bawi ale jeśli pewna osoba jest wobec ciebie agresywna i robi takie rzeczy to cóż :) za taką bede ją uważał :)
PS. nie musze ochłonąć bo nie mam z czego :)
Poza tym nie bede przypominał jakie zdanie macie na temat niektorych osób i cześto to wypowiadaliście na tsie :) to też dno i wodorosty?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dobra zostawmy ten temat. Jak tam podboje? :)

Jak dla mnie temat jest prosty jak konstrukcja cepa...niektórzy tak wchodzą innym w pupę że już im ta kupa wypływa uszami ;p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szadzio nie ma sensu się spinać. To tylko gra :)

A podboje to różnie - podbijamy miasta, nie tracimy (na razie) ;)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szadzio nie ma sensu się spinać. To tylko gra :)

A podboje to różnie - podbijamy miasta, nie tracimy (na razie) ;)
Ja tam sie nie spinam tylko nie lubie jak ktoś wytyka mi że powiedziałem o kimś prawde i od razu to dno i wodorosty;) za to jak ktoś z ich sojuszu obraża kogoś czy na priv czy na forum to już jest świete i ma racje ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj tam, wiesz ile ja się już nasłuchałam?
Też się wkurzałam na początku.
Ale teraz po ponad 4 latach gry... po prostu mnie to nie rusza.
Jak ktoś jest kozak i musi swoje ego podbudować w necie kosztem nękania innych i obrażania, nie jest wart moich nerwów.
Ty też do tego dojdziesz z czasem :)

Zmykam, bo całe rano latałam po lekarzach i fatalnie się czuję.

Wszystkim życzę owocnych podbojów - do bonusu jeszcze daleko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Moge powiedzieć nie ma problemu :) ale swoim zachowaniem czy to jak mieliśmy chwilowy pakt i teraz pokazuje że jest człowiekiem bez honoru :)


Pkt w obronie Elmerów przed kolonem Krejzolki 4587509
Pkt w obronie Elmerów po kolonie Krejzolki 4594478

Hmm ;]] Jak to Szadzio mówiłeś o tej największej mendzie tego świata, chamie i braku honoru? To o kim to było bo mi się wydaje że to była twoja autopromocja?

Mam nadzieję że jesteś zadowolony topiąc koleżankę z którą siedziałeś pół roku na tsie... Fajnie się topi znajomych??

Legion samemu nie miałby szans obstawić tylu buntów (średnio po 3k bir na port) i niech nikt nie klei głupa...

Brawo dla EE największych anty legionistów, (twórców wielkiej koalicji anty legion itd itp) ludzi których obstawialiśmy miesiącami aby przetrwali ataki legionu których bez nas nie mieli by szans przetrwać, by na koniec jak tchórze topić dawnych sojuszników i sprzedać się za kawałek bagietki posmarowanej wazeliną.

Do legionu... nie jarajcie się tak kilkoma utopionymi kolonami których samemu i tak byście nie wybronili, a jawnie nie potraficie się nawet przyznać, że sami nie mielibyście szans... 40 buntów wbitych przez zaledwie kilka osób i tak daje nam powody do zadowolenia.

Nie pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Remik Ty to jednak prosty rzemieślnik jesteś
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Przecież logiczne jest,że zawsze jedna ze stron będzie się cieszyć z niepowodzenia drugiej strony.Tak samo Ty wypisywałeś ochy i achy jak My się na was topiliśmy.
Co do obrażania to TBC akurat jest u mnie TOP1. Jak byliście na topie obrażaliście wszystkich dookoła z byle powodu.Byłeś na tyle bezczelny że zapraszałeś na Ts-a jak to później się chwaliłeś dla beki i zrobienia z kogoś debila.Ze mną wam tu nie wyszła ta sztuczka która uprawiałeś na wszystkich dookoła i teraz wypisujesz jakieś bzdury.Żal mi tylko tych porządnych graczy którzy trochę przesiąkli tym smrodem bo naprawdę miło sie czasami z niektórymi pogadało.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pkt w obronie Elmerków przed kolonem Krejzolki 4587509
Pkt w obronie Elmerków po kolonie Krejzolki 4594478

Hmm ;]] Jak to Szadzio mówiłeś o tej największej mendzie tego świata, chamie i braku honoru? To o kim to było bo mi się wydaje że to była twoja autopromocja?
nie to było o tobie :)
Brawo dla EE największych anty legionistów, (twórców wielkiej koalicji anty legion itd itp) ludzi których obstawialiśmy miesiącami aby przetrwali ataki legionu których bez nas nie mieli by szans przetrwać, by na koniec jak tchórze topić dawnych sojuszników i sprzedać się za kawałek bagietki posmarowanej wazeliną.
no tak broniliście nas tak zaciekle że jak mieliście 5 buntów cały wasz def szedł na wasze bunty :) A wy to przypadkiem znowu do ciastek nie piszecie za plecami akwizytorów? :) może uda wam sie pakt z nimi zrobić ;)

Mam nadzieję że jesteś zadowolony topiąc koleżankę z którą siedziałeś pół roku na tsie... Fajnie się topi znajomych??
niestety z bólem serca nie brałem w tym udziału :) koleżanka z sojuszu topiła na mnie wojo . poza tym co w defie punktów nie możemy dostać? A nie wiesz nic o akcji z guzitsem w roli głownej jak próbował topić naszych wstawiając biremy do naszego gracza? :) W końcu byliśmy sojuszem a tak sie przecież nie robi( twoje słowa)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dziwne rzeczy mówisz o topieniu waszych graczy. Jeśli chodzi Ci o miasta papaja to się nie dziw jak go wywaliliście z sojuszu i stały brązowe miasta koło legionistów. Nie zostawię takich miast pustych na m56. Poza tym jak wchodziły ataki to papaj był na koncie więc to jemu podziękuj za topienie. Widocznie tak fajnie u was w sojuszu było, że postanowił zostawić biremy. Dodatkowo jak weszły pierwsze ataki to wycofałem biremy, a nie dołożyłem więc nie mów proszę o jakiejś "wielkiej" akcji topienia was ze mną w roli głównej...
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tylko powinieneś sie zastanowaić czy prawdziwy papaj by to zrobił ;) Niestety ktoś sie włamał ale na szczęscie mialem jego telefon to zadzwoniłem o co chodzi ;) ale skoro jesteście neutralni to nie topi sie byłego sojusznika :) na jego byłym graczu nawet jak odszedł. Mamy was zacząć topić na biurowym?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dla jasności remika:
http://grepointel.com/alliance.php?server=pl35&server=pl35&an=Ekipa+Elmera&server=pl35&enddate=2014-04-01&rt=dbp

ja wczoraj dostałem punkty ale powiedz mi co to jest 6k punktów? :) 2 ni wcześniej też tyle dostałem i co topiłem was? :)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Do legionu... nie jarajcie się tak kilkoma utopionymi kolonami których samemu i tak byście nie wybronili, a jawnie nie potraficie się nawet przyznać, że sami nie mielibyście szans... 40 buntów wbitych przez zaledwie kilka osób i tak daje nam powody do zadowolenia.

Nie pozdrawiam.


robicie wielkie zamieszanie lecz efektow nie ma my robimy male ale za to efekty sa
smiley_emoticons_biggrin.gif
2:0 dla legionu
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja tak czytam wasze wypowiedzi i śmiać mi się chce;)
Wasze ego musi być strasznie sponiewierane, skoro musicie sobie dodawać aniumuszu i udowadniać wielkość na forum... Współczuję, naprawdę....
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A twoje jak jest wielkie ze nikt nawet nie wie skad sie urwales badz urwalas?
smiley_emoticons_irre4.gif
my sie chociaz wypowiadamy otwarcie a nie chowamy sie pod jakimis dziwnymi nikami ciekawe czemu? co wstyd?
smiley_emoticons_saufen.gif
 
Do góry