Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Niektorzy mają tutaj poczucie humoru :)
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hahaha powiedz mi, w którym momencie?
smiley_emoticons_biggrin.gif
to ty cały czas prowokujesz, a ja tylko prostuję twoje wymyślone historyjki
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
to może przeczytaj chociaż raz swoje wypociny :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak tak drogie Ciasteczka wszystko zawdzięczamy wami i TBC
smiley_emoticons_hust.gif
. Pożal się boże teoria choć myślący i patrzący z boku spojrzy w staty i zapyta.Skoro ten Legion wszystkim dookoła zawdzięcza swoją pozycję i jest tak słaby to dlaczego w najważniejszych rankingach jest TOP1 .Rankingi sojuszy agresorów i obrońców mówią same za siebie i tam widać jak na dłoni kto wojuje na tym świecie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Widze ze tbc sciaga posilki z Gythium ,cale szczescie co niektore niki znam i wiem jaki poziom reprezentuja
smiley_emoticons_freu-dance.gif

ale ciebie kolego jakos nie kojarze z gythium,chyba ze pod innym nickiem grales,a co do poziomu gry ludzi ktorzy dochodza na jutkas,przynajmnie z Sigma Bros,to nie przesadzaj,ale rankingi wskazuja ze nie bylo tak zle z poziomem gry:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ale mnie bawią tutejsze wpisy :)

Chłopaki po co się spinacie. Jesteśmy top 1 we wszystkich rankingach walki i to ich boli.
Nie udało się im zrzucić nas z piedestału w tym nigdy.
Zarzucają nam, że za wysoko noski nosimy, ale nie widzą, że mamy do tego prawo.
Legion przetrzymał największe burze i pokazał, że jest silny.
Pokazał jednostki, które nie załamały się podczas ciasteczkowej powodzi, a wzięły się w garść i wygrały.
Nie złamało nas odejście graczy, a tylko wzmocniło pozostałych.

Mamy noski wysoko i będziemy je tak trzymać do końca świata.
Czy Wam się to podoba, czy nie :D
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ale za to w rankingu indywidualnym nie macie top 1 :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A co ja poradzę, że kilka takich niewyżytych nie ma co z wojem robić? :D
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ale ciebie kolego jakos nie kojarze z gythium,chyba ze pod innym nickiem grales,a co do poziomu gry ludzi ktorzy dochodza na jutkas,przynajmnie z Sigma Bros,to nie przesadzaj,ale rankingi wskazuja ze nie bylo tak zle z poziomem gry:)
Gythium nie ale sigme szybko zapomniales;) z tamtad co niektorych znam wiecej wichrow tu jest;) pozdrawiamy serdecznie;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A Ty zaś się czepiasz :D

To nie było obraźliwe, tylko żartobliwe - ja tam daleko mam do topki.
Ja grzeczna dziewczynka jestem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gythium nie ale sigme szybko zapomniales;) z tamtad co niektorych znam wiecej wichrow tu jest;) pozdrawiamy serdecznie;)
mnie tam nie było, ale nie zapominaj kogucie że wszyscy się szybko uczą i wyciągają wnioski.
Więc nie oceniaj przeciwnika nim nie staniesz z nim w szranki.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zapewniam cie ze z niektorymi juz stalem a ty jak jestes taka dobra to czemu cie blizej nie wzieli?;) no chyba ze jestescie od klepania deffa tutaj;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zapewniam cie ze z niektorymi juz stalem a ty jak jestes taka dobra to czemu cie blizej nie wzieli?;) no chyba ze jestescie od klepania deffa tutaj;)

a tak mi się już nie chciało po Gythium ;/ tyle pracy i wisiłku.., ale jak tak ładnie prosisz to chyba się tam przejdę jak będzie możliwość ;-).
Pozdrowionka.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a tak mi się już nie chciało po Gythium ;/ tyle pracy i wisiłku.., ale jak tak ładnie prosisz to chyba się tam przejdę jak będzie możliwość ;-).
Pozdrowionka.

No liczymy na to tylko mamy prośbę.Używajcie do tego celu wojska nie czarów tak jak sojusz do którego trafiliście Wtedy może z czasem będziemy was uważali za dobrych graczy nie czarodziei i specjalistów od czyszczenia jaskiń po 1k.
.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No liczymy na to tylko mamy prośbę.Używajcie do tego celu wojska nie czarów tak jak sojusz do którego trafiliście Wtedy może z czasem będziemy was uważali za dobrych graczy nie czarodziei i specjalistów od czyszczenia jaskiń po 1k.
.

No proszę i powaga się zrobiła. A jednak można ze sobą normalnie podyskutować. Piszesz o Sigmie Bross ? taktyka jak każda inna.. nie czuje się specjalistą a czyszczenie jaskiń nie uważam za coś "złego".
Chciałam tylko Twojemu koledze wyjaśnić, że ja tu nie mam nic do stracenia oprócz tego że mogę się jeszcze więcej nauczyć, ale on ze swoim podejściem i brakiem szacunku do innych to może stracić bardzo wiele ;)

Pozdrawiam raz jeszcze,
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie bede sie sprzeczal,szanuje przeciwnikow,na sigmie Kogut juz bardzo dawno nie gralem,ale jakos mi sie twoj nick nie wrzucil w pamiec,moze na innych morzach walczylismy,narazie sprawdzam ten serwer i nie da sie ukryc ze aktywne morale to tragedia,ciezko sie przyzwyczaic
powodzenia w grze i nie ma sie co przepychac tylko skupic na graniu:D
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pod waszymi ogrodami egzystowalem ;) i tym drugim na lewo od ogrodow;) nie pamietam jaki to byl ale oba rozwalone;)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No proszę i powaga się zrobiła. A jednak można ze sobą normalnie podyskutować.

Jak najbardziej można :p bo wbrew regułom czerwony nie oznacza zawsze ten zły.Grałem na wielu światach jednak ten jest specyficzny i mimo że myślałem że,poprzedni był "nienormalny" każdy kolejny zaskakuje mnie coraz bardziej a już zachowania ludzi komentował nie będę.


nie czuje się specjalistą a czyszczenie jaskiń nie uważam za coś "złego".

Oczywiście czyszczenie jaskiń przed akcją/atakiem jest jak najbardziej wskazane i chyba każdy stosuje jednak jeżeli założyciel w przypływie inteligencji która go właśnie przypadkiem nawiedziła wydaje rozkaz aby danego gracza cały sojusz szpiegował po 1k zasypując setkami raportów a do tego dokładając tzw zabawę w elektryka i murarza (czyt.czary błyskawica i trzęsienia) to powiem że taki szef to gó..o a nie strateg.:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak najbardziej można :p bo wbrew regułom czerwony nie oznacza zawsze ten zły.Grałem na wielu światach jednak ten jest specyficzny i mimo że myślałem że,poprzedni był "nienormalny" każdy kolejny zaskakuje mnie coraz bardziej a już zachowania ludzi komentował nie będę.

A widzisz ja zaczęłam na takim serwerze gdzie wydawało mi się, że czerwony nie musi oznaczać zły, ale bardzo szybko przekonałam się że inne sojusze stosują taką propagandę i pranie mózgu co do "nastawiania" ludzi przeciwko innym, że im więcej stanowiliśmy koloru czerwonego tym bardziej byliśmy źli :p

Oczywiście czyszczenie jaskiń przed akcją/atakiem jest jak najbardziej wskazane i chyba każdy stosuje jednak jeżeli założyciel w przypływie inteligencji która go właśnie przypadkiem nawiedziła wydaje rozkaz aby danego gracza cały sojusz szpiegował po 1k zasypując setkami raportów a do tego dokładając tzw zabawę w elektryka i murarza (czyt.czary błyskawica i trzęsienia) to powiem że taki szef to gó..o a nie strateg.:p

a tu się nie zgodzę z Tobą do końca, jeżeli szukasz gry na zasadzie pojedynku, uczciwości i własnego poszanowania - mogę Ci tylko przybić piątkę za taki aspekt myślenia. Jeżeli jednak rozglądniesz i przyjrzysz się strategi tej gry i jej celowi to może się okazać ( oczywiście nie ujmując, że jest to hym.. mniej profesjonalne:p) nie mniej jeżeli osiągasz jakiś cel.. nie uważam tego za złą strategię.
Bo strategia jak sam wiesz polega na osiąganiu wyznaczonego celu. I chyba takich rzeczy nie muszę tłumaczyć :).
I tyle :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry