Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oczywiście że najlepsza sytuacje do budowy cudów mają ciastka. Ale tylko łącząc się z TBC mają pełna szanse je zrealizować.
To wy jesteście największym i najsilniejszym wrogiem.
Nie sadze, żeby ciastka miały by się kiedykolwiek połączyć z TBC - ale jednak jako gracz obserwujący - to bym im doradziła.
I to raczej w szybkim tempie. Jeżeli jest nienawiść - to przemyśleć i się przyjrzeć sytuacji. Zebrać graczy najaktywniejszych z jednej i z drugiej strony i robić już w tym momencie podejście do cudów. Brać graczy i palikować morze - zostawić tylko miasta na froncie z Legionem i te które będą przeszkadzać Legionowi i EE.
To raczej jest droga do wygranej i tego im życzę.
Nie mniej jednak życzę powodzenia wszystkim ;).

ps; oczywiście zaznaczam że to moje zdanie.:eek:
nie wiem jak to zrobisz ale zmieszczenie 500 osób do jednego sojuszu jest niemożliwe :)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hehe fantazja poniosla a niech sie lacza
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

haha w ogole skoro ciacha i Tbc razem potrzebowałyby tyle miejsca i zaplecza żeby mieć w ogolę szanse na wygranie, to dlaczego uważasz, że IX nie mając ani zaplecza, ani miejsca na stawianie cudów jest największym zagrożeniem w wyścigu szczurów ??
padłem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

były już takie sytuacje i przypominam że do Ery Cudów zostało jeszcze kilka miesiecy. Dobrze wiecie jak czas działa na niekorzyść w tej grze.
Ale Waszą rolą zaprzeczać - bo wtedy macie marne szanse na wygraną...no chyba że Was nie doceniłam :rolleyes:
I tyle :).

A to jak zrobią to już ich decyzja - nie moja :cool:
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

pewnie, że połączymy się z tbc. Ale żeby zapełnić sloty ściągniemy jeszcze legion i ee :eek:
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No i ja się posikałem ze śmiechu jak to przeczytałem i już chyba nie mam nic do dodania :p Super mocarstwo TBC,Mordownia,Ciastka,Potworki,JD w jednym sojuszu i może gdzieś ta biedna Akwizycja jeszcze wejdzie :D .Normalnie tego jeszcze na grepo nie grali tym bardziej że liczba członków to 70. Realnie będzie tak

Ciastka/Potworki
TBC/Mordownia
IX/EE

a dwa sojusze pozostaną same sobie czyli JD i Akwizycja

pozdrawiam i życzę dużego autokaru na wycieczkę krajoznawczą.Proponuję również trochę chęci do równej walki a nie chwytacie się wszystkiego aby IX obalić.Już raz to trenowaliście gdy spąchnęliście się wszyscy razem na nas i nie daliście rady :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

.Proponuję również trochę chęci do równej walki a nie chwytacie się wszystkiego aby IX obalić.Już raz to trenowaliście gdy spąchnęliście się wszyscy razem na nas i nie daliście rady :p

A co się dziwisz ptaku.. :cool: trzeba było nie kozaczyć :D
a teraz walcz :eek: no chyba nie tchórzysz ?:D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

z tym tchórzeniem to powinnaś pisać do tych po drugiej stronie barykady
smiley_emoticons_drunk.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A co się dziwisz ptaku.. :cool: trzeba było nie kozaczyć :D
a teraz walcz :eek: no chyba nie tchórzysz ?:D

No w sumie to się nie dziwię :p i nie tchórzę hihi. To Wy polecieliście do ciastek po posiłki bo sami rady nie dawaliście.TBC chwyta się wszystkiego ściąga ludzi z innych światów leci w objęcia sojuszu który rozwalił im koalicję a teraz jeszcze piszesz że My się boimy walki.Nie rób sobie żartów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku a wy graczy nie ściągaliście? do teraz pamiętam gdy napisał do mnie Emil ze go zaprosili bo "ciastka trzeba rozwalić".

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zapomniałeś jeszcze dodać, że ciastka mają teraz pakt/pony ze wszystkimi oprócz IX i EE

i co teraz?
:p to już nie można ponów podpisywać?
może je lubimy?
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No i forum ożyło :)
Oj tam, w końcu i tak wszyscy usiądziemy przy piwku i powspominamy jak to ten juktas naspuł każdemu krwi.
Rob ani wy łacząć się z ee, ani ciacha z jd ani tbc nie tchórzą, lecimy do końca i patrzymy jak to sie rozegra.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ty mnie się pytasz co teraz ?
smiley_emoticons_irre.gif

ja tam się w wasze układziki nie mieszam, przedstawiłem fakty nic więcej
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No i forum ożyło :)
Oj tam, w końcu i tak wszyscy usiądziemy przy piwku i powspominamy jak to ten juktas naspuł każdemu krwi.
Rob ani wy łacząć się z ee, ani ciacha z jd ani tbc nie tchórzą, lecimy do końca i patrzymy jak to sie rozegra.

jak na moje to jednak jeden z ww. sojuszy tchórzy i na pewno to nie jesteśmy my ani ee
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No w sumie to się nie dziwię :p i nie tchórzę hihi. To Wy polecieliście do ciastek po posiłki bo sami rady nie dawaliście.TBC chwyta się wszystkiego ściąga ludzi z innych światów leci w objęcia sojuszu który rozwalił im koalicję a teraz jeszcze piszesz że My się boimy walki.Nie rób sobie żartów :D

Coś Ci kret Jarosławie źle donosi. Z tym leceniem po posiłki trochę pomyliłeś fakty ;) Także nie kłam na forum jak nie wiesz bo się kompromitujesz a grasz takiego ''mądrego'' :( nam to już nawet cuda odeszły więc nie potrzebne nam posiłki, chętnie Was po prostu wykończymy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

biedna tylko kolumna
smiley_emoticons_irre4.gif
najgorzej na tym wyszła
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

O Gepardzik Skarbie :p możesz przestać wysyłać te fejki? Dekoncentruje mnie to w czytaniu forum :D
 
Do góry