Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To chyba jednak temat do obgadywania sytuacji na Juktasie a nie na Gythium :) wiec pogadajcie sobie na privie ;)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj się dzieje widzę, jakby kazdy z letargu się wybudził.
myslicie ze tvn nakreci trudne sprawy o juktas? wojna milosc zdrada....czego chciec wiecej.
powinni o tym polyśleć tylko kto bedzie grał ? My ? to byłby ciekawy serial.

Wszedłem sprawdzić co się dzieje, już dawno takich roszad nie widziałem.
Więc pytanie kto wygra ten świat, ptaku obstawia koalicje przeciwną, a wy jakie głosy oddajecie.
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przypominam, ze dyskusja o banach na forum jest, zgodnie z regulaminem, zabroniona.

Zatem wrocmy do pytania, ktore jakos nie wywołało emocji - kto wygra? Jakies typy, przewidywania?
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przypominam, ze dyskusja o banach na forum jest, zgodnie z regulaminem, zabroniona.

Zatem wrocmy do pytania, ktore jakos nie wywołało emocji - kto wygra? Jakies typy, przewidywania?
raczej rozmowa o fakcie zaistniałej sytuacji,regulaminie i graczach,niż o samych banach.
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przypominam, ze dyskusja o banach na forum jest, zgodnie z regulaminem, zabroniona.

Zatem wrocmy do pytania, ktore jakos nie wywołało emocji - kto wygra? Jakies typy, przewidywania?


Zatem zgodnie z regulaminem o banach rozmawiać nie będziemy -
smiley_emoticons_saufen.gif
ten emotek pije pifo czy co...?

Ja wygram!!!
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przypominam, ze dyskusja o banach na forum jest, zgodnie z regulaminem, zabroniona.

Zatem wrocmy do pytania, ktore jakos nie wywołało emocji - kto wygra? Jakies typy, przewidywania?


adriaxus wygra i już się każdy z tym pogodził. Nie protestują, bo wiedzą, że nie mają szans.

Poszukam sojuszu, co ma kufel jako flagę i napiszę ticket do supportu, bo mnie to demoralizuje :)
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

adriaxus wygra i już się każdy z tym pogodził. Nie protestują, bo wiedzą, że nie mają szans.

Poszukam sojuszu, co ma kufel jako flagę i napiszę ticket do supportu, bo mnie to demoralizuje :)
ta,czekam w takim razie na resety całego świata ;d
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Uff jak dobrze, że zmieniłem swoje nazwy miast ^^ Haidex Twój post zaraz zostanie usunięty. To jest norma. :)

Na świecie zrobiło się ciekawie. Gracze IXL są w małych tarapatach, ale się odkują na pewno, bo już ptaku wrócił z urlopu ;) Jeszcze Kogut i będzie akcja :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Na świecie zrobiło się ciekawie. Gracze IXL są w małych tarapatach, ale się odkują na pewno, bo już ptaku wrócił z urlopu ;) Jeszcze Kogut i będzie akcja :)

No w lekkich, ale damy radę ;)
Straty były nieuniknione. Ale daleko do tego, żeby Legion upadł.
Ja dwa miasta straciłam, po pięknej walce i za te emocje dziękuję przeciwnikom :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Uff jak dobrze, że zmieniłem swoje nazwy miast ^^ Haidex Twój post zaraz zostanie usunięty. To jest norma. :)

Na świecie zrobiło się ciekawie. Gracze IXL są w małych tarapatach, ale się odkują na pewno, bo już ptaku wrócił z urlopu ;) Jeszcze Kogut i będzie akcja :)
Dobre ciastka nie mają wrogów na około i kozaczą sie że zdobywają miasta :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No ja przepraszam, ale sami ich nie zdobywają :)
Mnie atakowały 4 sojusze, same ciasteczka nie dałyby rady.
I nie chodzi tu o same akcje z kolonami, bo wychodziły im perfekcyjnie.
Klinami było strasznie ciężko wchodzić.
Ale nie mieli by szans, gdybyśmy nie mieli jeszcze tyle buntów z innych sojuszy wbitych.
Trza było kombinować z wojem.
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dobre ciastka nie mają wrogów na około i kozaczą sie że zdobywają miasta :)
gdzie niby kozaczą? halooo spinasz się kolego. W postach 3 osób z naszego sojuszu nie widać żadnego zachwalania, jedynie stwierdzenie faktu że legion jest w tarapatach, bo chyba jednak jest. Poza tym trochę zaśmierdziało hipokryzją, bo to jeszcze nie tak dawno kto inny kozaczył... ech ten juktas, ech ci gracze z dumą...
Najlepsze jest to, że na forum to wszyscy do siebie skaczą do gardeł, a niektórzy z legionu, czy ee potrafią na pw napisać proste gratulacje, nawet sisi tutaj napisała. Widać nawet dobrzy gracze muszą nauczyć się jeszcze czegoś oprócz klikania myszką :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No ja przepraszam, ale sami ich nie zdobywają :)
Mnie atakowały 4 sojusze, same ciasteczka nie dałyby rady.
I nie chodzi tu o same akcje z kolonami, bo wychodziły im perfekcyjnie.
Klinami było strasznie ciężko wchodzić.
Ale nie mieli by szans, gdybyśmy nie mieli jeszcze tyle buntów z innych sojuszy wbitych.
Trza było kombinować z wojem.
już tak sie nie chwal hihi :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

gdzie niby kozaczą? halooo spinasz się kolego. W postach 3 osób z naszego sojuszu nie widać żadnego zachwalania, jedynie stwierdzenie faktu że legion jest w tarapatach, bo chyba jednak jest. Poza tym trochę zaśmierdziało hipokryzją, bo to jeszcze nie tak dawno kto inny kozaczył... ech ten juktas, ech ci gracze z dumą...
Najlepsze jest to, że na forum to wszyscy do siebie skaczą do gardeł, a niektórzy z legionu, czy ee potrafią na pw napisać proste gratulacje, nawet sisi tutaj napisała. Widać nawet dobrzy gracze muszą nauczyć się jeszcze czegoś oprócz klikania myszką :)
gratulacje bym napisał gdybyście atakowali jednym sojuszem :) my tak robiliśmy i zdobywaliśmy miasta a wy pisaliście że atakujemy tylko nieaktywnych :) nie no legion nie jest w zadnych tarapatach kilka dni i po kłopocie i znowu bedziecie prosić o PON ? :)
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie, nigdy byś ich nie napisał, nie z twoja dumą ;d
może kilka dni i po kłopocie będzie nie wiem, póki co kłopotem jest legion, ale skoro mówisz że już będzie PO kłopocie to może zacznij pomagać swoim nowym-starym kolegom :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pewnie że nie raz już napisałem :) ale nie na waszych bo przecież wasi gracze nieaktywni :) spytaj sie younteaka i jacopolisa :)
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dobre ciastka nie mają wrogów na około i kozaczą sie że zdobywają miasta :)

He he he :) Dobre
okok.gif
Gdzie jest napisane, że zdobywamy miasta ? Gdzie my się tam chwalimy ? Doszukujesz się rzeczy których nie ma...
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

He he he :) Dobre
okok.gif
Gdzie jest napisane, że zdobywamy miasta ? Gdzie my się tam chwalimy ? Doszukujesz się rzeczy których nie ma...
Wystarczył wpis że legion jest w tarapatach :) To już na swój sposób kozaczenie sie :)
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Grunt by byla fajna zabawa, czym bardziej zakrecona tym lepiej kazdy sie cieszy ze zdobytych miast ale jak to sie mowi dzisiaj my jutro wy....i tak do konca swiata ;)
 
Do góry