Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No niestety straciliśmy parę miast i pewnie jeszcze sporo stracimy zanim się przeorganizujemy do walki z TBC/Mordownią/Akwizycją/Ciastkami/Potworkami i JD. Czy ta koalicja powali Legion to się okaże i proszę nie pisać że to nie koalicja anty Legion bo sam gracz z TBC mi napisał że ataki były planowane wspólnie.
Ja tak się tylko zastanawiam że Ciastka pozwalają na przejęcia miast na M45 przez TBC:confused: bo niby nas z tej okolicy chcą wygonić a TBC czyli tak jak planują przyszłościowy wróg do walki o cuda się tam umacnia.Ciekawa strategia no chyba że chcą razem cuda budować w jednym wielki sojuszu :p
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wystarczył wpis że legion jest w tarapatach :) To już na swój sposób kozaczenie sie :)

To Ty chyba zapomniałeś jaki jest temat
wysmiewacz.gif
Rozumiem, że przedstawić sytuacji na świecie nie można ? :( No i mi się wydaje, że do końca mojego wpisu nie przeczytałeś, a tylko do momentu "są w małych tarapatach".
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zawsze top 1 walczy z innymi o ten tytul walki sa nieuniknione a cuda daleko pozyjemy zobaczymy
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja tak się tylko zastanawiam że Ciastka pozwalają na przejęcia miast na M45 przez TBC:confused: bo niby nas z tej okolicy chcą wygonić a TBC czyli tak jak planują przyszłościowy wróg do walki o cuda się tam umacnia.Ciekawa strategia no chyba że chcą razem cuda budować w jednym wielki sojuszu :p

No no :) a gdzie te przejęcie TBC na m45 ?
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przepis na: post na forum
eee głupi pomysł
eee coś pozmyślam
eee hejt
eee przekoloryzuje sytuacje
eee hejt
eee pokaże jaki jestem osom

by ptaku&szadzio
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przepis na: post na forum
eee głupi pomysł
eee coś pozmyślam
eee hejt
eee przekoloryzuje sytuacje
eee hejt
eee pokaże jaki jestem osom

by ptaku&szadzio

Nie da się ukryć,że próbujesz zabłysnąć ale coś ci ewidentnie nie idzie :cool:Może spróbuj wiersze popisać poeto tam na pewno się zrealizujesz lub bajki :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie próbuję w przeciwieństwie do ciebie i twojego kolegi SZ. Staram się jedynie przekazać wam trochę światłości, bo mam wrażenie że często piszecie nie myśląc te posty, tak aby dorzucić do żaru. Niech płonie w takim razie :)
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mam pytanko do Legionu.
Jak to jest, że wczoraj u ptaka w miescie uzbieraliście ponad 4k birem gdy leciały ataki od nas (chociaz nie bylo buntu), a już kolejny raz Gepard traci miasto bez obrony albo z marną obstawą 1k birem?
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mam pytanko do Legionu.
Jak to jest, że wczoraj u ptaka w miescie uzbieraliście ponad 4k birem gdy leciały ataki od nas (chociaz nie bylo buntu), a już kolejny raz Gepard traci miasto bez obrony albo z marną obstawą 1k birem?

To może policz ile buntów gepard zgłosił nam wieczorem (wtedy już birmy do mnie się zjeżdżały na wasze plum) i będziesz miał odpowiedź.Chyba że masz problemy z liczeniem to pomogę :p 10 buntów x do każdej wiochy po 1,5-2k birem to już jest 20k birem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A ja sytuacje legionu bym skomentowała tak, że wreszcie ma co robić i się może w końcu obudzi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

biremki się pokończyły
kolon leciał chyba z 20h a postawili 4tys :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Defa mają jeszcze dużo , od ilości wsadzonych buntów zalezy jak mocno sie obstawiają.Doszedł im nowy kompan do cudów;) a jeszcze kilka stron temu zastanwiali sie jak połączymy 5 sojuszów (co jest nie prawdą) a teraz sami będą łączyć 3
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Defa mają jeszcze dużo , od ilości wsadzonych buntów zalezy jak mocno sie obstawiają.Doszedł im nowy kompan do cudów;) a jeszcze kilka stron temu zastanwiali sie jak połączymy 5 sojuszów (co jest nie prawdą) a teraz sami będą łączyć 3

Sladox zapomniałeś dodać,że tego koalicjanta zrobiliście w balona i bez porozumienia z nimi podpisaliście PON-a z TBC. No cóż widocznie niektórzy zrobią wszystko aby wygrać choć nie neguję tego bo to w sumie taktyka gry jednak wolę trzymać się zasady,że odwieczny wróg niech zostanie nim do końca nawet za cenę porażki.Dolewając oliwy do ognia chyba z każdej strony padała propozycja w naszym kierunku My jednak woleliśmy trzymać się zasady którą wymieniłem wyżej.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

wolę trzymać się zasady,że odwieczny wróg niech zostanie nim do końca nawet za cenę porażki.Dolewając oliwy do ognia chyba z każdej strony padała propozycja w naszym kierunku My jednak woleliśmy trzymać się zasady którą wymieniłem wyżej.
To jest bardzo ciekawe co piszesz w kontekście Waszych stosunków z EE
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To jest bardzo ciekawe co piszesz w kontekście Waszych stosunków z EE
smiley_emoticons_smilenew.gif

Wiesz czym się różni wróg od przeciwnika ??? Szacunkiem i wzajemnymi relacjami podczas walk.Mimo że walczyliśmy z EE z ich strony nigdy nie padały obelgi,obrażanie graczy w Profilach, głupie czarowania,czyszczenia jaskiń po 1k całym sojuszem czy jak to miało ostatnio miejsce wysyłanie graczowi setki handlarzy aby utrudnić mu obronę.Pamiętaj DonBeker bo akurat Ciebie i guzika z TBC można powiedzieć "lubię". IX nigdy nie ułożyłoby się z sojuszem stosującym takie metody gry.Może i dozwolone ale nie honorowe a My z takimi się nie układamy.EE pokazało że małą grupą łaski wykorzystują do walki nie do czarowania a język do rozmowy a nie do obrażania.Pozdrawiam :p
 
Do góry