Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A mi przykro, że nie wiesz co to normalne życie, a one nie opiera się tylko na siedzeniu przed kompem i klikaniu w wioski
ta, zamknę się teraz w sobie, pojechałeś mi równo. Może po prostu umiem sobie lepiej zorganizować czas? Twoje wypowiedzi opierają się na tanich populistycznych wyrażeniach: grasz za dużo, jesteś nolifem, jesteś pokrzywdzonym. Wymyśl coś kreatywnego jak tak bardzo chcesz mi cisnąć ;d
Lepiej jednego niż nikogo haha
gratulacje dla naszego najbardziej pomocnego koalicjanta!
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kłótnie i przekrzykiwania, kto lepszy, kto gorszy.
Po co to? W grze pokażmy na co kogo stać :)

Ja sobie powoli odbijam miasta, bo tyle punktów dostałam w prezencie, że szok!
Straciłam dwa miasta a slotów mam na wiele więcej i je wykorzystuję nie tylko na zakładanie miast.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

tWymyśl coś kreatywnego jak tak bardzo chcesz mi cisnąć ;d
:confused: haha no właśnie tutaj wypowiedzenie się na temat ciastek od razu jest odbierane jako ciśnięcie ich osobistości
29icon_woot.gif


gratulacje dla naszego najbardziej pomocnego koalicjanta!

Nie, ja dziękuje za uświadomienie mnie jakimi to wy jesteście biednymi graczami którzy są wykorzystywani na każdym kroku.
037.gif


Czekam na twoją bajeczną odpowiedź :)
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

:confused: haha no właśnie tutaj wypowiedzenie się na temat ciastek od razu jest odbierane jako ciśnięcie ich osobistości
29icon_woot.gif
(...)


Masz zanik pamięci, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Możliwe jest też, że nie wiesz co napisałeś. Pozwolę sobie zacytować
A mi przykro, że nie wiesz co to normalne życie, a one nie opiera się tylko na siedzeniu przed kompem i klikaniu w wioski
(...)
P.s
Zrób sobie przerwę od grepo, bo coś już mózg lansuje ostro ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Bingo! :) Mam słabą pamięć. Sprawdź proszę datę postu który mi zacytowałeś, myślisz, że nie mam ważniejszych rzeczy do zapamiętania tylko swoje wypowiedzi na forum? ;)
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Bingo! :) Mam słabą pamięć. Sprawdź proszę datę postu który mi zacytowałeś, myślisz, że nie mam ważniejszych rzeczy do zapamiętania tylko swoje wypowiedzi na forum? ;)
a ja myślę, że jesteś zwykłym napinaczem forumowym, który nawet nie potrafi uargumentować swojego zdania, tylko chwyta się tanich sposobów na odzywki. Taki tekst z datą nie jest śmieszny, a raczej żałosny. Myślisz kiedykolwiek nad tym co piszesz? ):
To jak teraz będziesz odpisywał pomyśl, bo tracę czas na odpisywanie ścianie.
Powinieneś zmienić swój podpis na dole, zamiast napisać "popracować", napisz "pomyśleć"-bardziej do ciebie pasuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kłótnie i przekrzykiwania, kto lepszy, kto gorszy.
Po co to? W grze pokażmy na co kogo stać :)

Ja sobie powoli odbijam miasta, bo tyle punktów dostałam w prezencie, że szok!
Straciłam dwa miasta a slotów mam na wiele więcej i je wykorzystuję nie tylko na zakładanie miast.

Widzę, że pokazujesz na co cię stać, przechwałkami? Cóż.. Tak tez można... Dużo slotów? ciekawe... Jesli tbc nie weźmiesz miasta bądź rozbieranemu wewnętrznie graczowi to nikomu innemu też nie , więc.... jak na razie... czas pokaże....
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Widzę, że pokazujesz na co cię stać, przechwałkami? Cóż.. Tak tez można... Dużo slotów? ciekawe... Jesli tbc nie weźmiesz miasta bądź rozbieranemu wewnętrznie graczowi to nikomu innemu też nie , więc.... jak na razie... czas pokaże....
jaki masz nick Valkirie tak z ciekawości :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Widzę, że pokazujesz na co cię stać, przechwałkami? Cóż.. Tak tez można... Dużo slotów? ciekawe... Jesli tbc nie weźmiesz miasta bądź rozbieranemu wewnętrznie graczowi to nikomu innemu też nie , więc.... jak na razie... czas pokaże....
Hm... to nie były przechwałki a stwierdzenie faktu.
A reszty wypowiedzi to ni w ząb nie rozumiem.
Wytłumaczysz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hm... to nie były przechwałki a stwierdzenie faktu.
A reszty wypowiedzi to ni w ząb nie rozumiem.
Wytłumaczysz?

Nie rozumiesz? to jak tak się chwalisz spróbuj mi miasto zabrać, wtedy pokażesz swoją siłę...:)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie rozumiesz? to jak tak się chwalisz spróbuj mi miasto zabrać, wtedy pokażesz swoją siłę...:)

Lean My chyba ci już kiedyś to parę miast Tobie zabraliśmy że aż zwinęłaś manatki i gdzieś na zad..e się wyniosłaś :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Lean My chyba ci już kiedyś to parę miast Tobie zabraliśmy że aż zwinęłaś manatki i gdzieś na zad..e się wyniosłaś :p

ale tylko dlatego,że mój były soj sie rozpadł a ja jakos specjalnie sie nie broniłam, więc nie widze w tym waszej zasługi... poza tym jakoś nie do końca mi te miasta zabraliście...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ale tylko dlatego,że mój były soj sie rozpadł a ja jakos specjalnie sie nie broniłam, więc nie widze w tym waszej zasługi... poza tym jakoś nie do końca mi te miasta zabraliście...

a kto ten Twój sojusz położył na łopatki.Przypomnij mi bo mam pamięć dobrą ale krótką :p no i fakt z reguły miasta są zabierane gdy jeden sojusz bije drugi bo taka w końcu gra.Nie zmienia to faktu że przechwałki odnośnie zabrania Tobie miasta nie są akurat na miejscu.Też byłbym mądry jakbym miał miasta o lata świetlne od wroga i mu pisał aby mi miasto zabrał :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a kto ten Twój sojusz położył na łopatki.Przypomnij mi bo mam pamięć dobrą ale krótką :p no i fakt z reguły miasta są zabierane gdy jeden sojusz bije drugi taka w końcu gra nie zmienia to faktu że przechwałki odnośnie zabrania ci miasta nie jest akurat na miejscu.

Kto położył? czy to ma znaczenie? jakie przechwałki? wiekszość moich starych miast trafiła w rece ciastek, a Wy ze 2-3 zgarneliście jedynie- ostatnie na samej straży kilka razy wybroniłam i bez 2 kolonów sie nie obeszło, żeby w wasze rece trafiło... co jest faktem i ja tu żadnych przechwałek nie widzę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Też byłbym mądry jakbym miał miasta o lata świetlne od wroga i mu pisał aby mi miasto zabrał :p
lata świetlne? patrz uważnie:D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No tak Lean pierwsza wojowniczka Juktas.Która Ty jesteś w agresorach ??? W pierwszej 100 o nie nawet w 200 cię nie ma.Proszę nie osłabiaj mnie koleżanko bo próbujesz gwiazdorzyć ale jakoś argumentów nie masz :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No tak Lean pierwsza wojowniczka Juktas.Która Ty jesteś w agresorach ??? W pierwszej 100 o nie nawet w 200 cię nie ma.Proszę nie osłabiaj mnie koleżanko bo próbujesz gwiazdorzyć ale jakoś argumentów nie masz :p
ale ilośc pkt obrony świadczy o czymś zgoła innym, więc nie bądź taki mądry. A że miałam długie przerwy też ma znaczenie.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ale ilośc pkt obrony świadczy o czymś zgoła innym, więc nie bądź taki mądry. A że miałam długie przerwy też ma znaczenie.

No tak 170 miejsce.Klasa światowa :p .To że "odziedziczyłaś" konto po moi znajomym nie zmienia faktu,że do poziomu który on prezentował jest ci bardzo ale to bardzo daleko :cool:
 
Do góry