Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no to od 20 trzesien Wam sie plany zmieniaja . Ja to mam gdzieś.Pisałem do kogos z Was w tej sparwie ? NIE , biore to klate i nie płacze w przeciwieństwie do ptaka.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Lol ja też przyjęłam na klatę (heh jak to brzmi) :D

Dałam tylko info na forum, żeby ochrzan od szefostwa nie dostać, że na czerwonych wyspach murków nie buduję. A łatwo nie ma jak się odbudowuje po akcji murki w 20 miastach o woju nie wspomnę :p

Zresztą sladox masz teraz też tak po akcji - w cholerę odbudowywania.
Ja to uwielbiam, co tydzień wyzerowana z woja i murków :D
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja swoich planow nie zmieniam a jak ktos zmienia to ja na to wplywu nie mam niestety...
smiley_emoticons_confusednew.gif
pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy
smiley_emoticons_seb_zunge.gif


ps. sin co do glupoty..... i studni- 93katy do ataku mistrz burzenia
smiley_emoticons_irre4.gif
ekstra glupota- to od was... pozdrow i moze cos naucz....

212irk0.jpg
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

pozwolisz, że z wiadomych powodów nie skomentuje - a co do nauki, niektórzy się nigdy nie nauczą bo nie chcą się uczyć.
W końcu wiedzą i potrafią lepiej. :)

za to jeżeli ktoś z tego świata chciałby rzeczywiście czegoś się nauczyć w offie to proponuje podpatrywać raporty z ataków gracza Szadzio.
Chociaż w deffie to raczej sugerowałabym się innymi graczami :):).

Miłego wieczoru.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no i kto to halo zrobił ?

Niby że ja ??? Normalnie się Ciebie zapytałem po tym jak mnie zaczęliście czarować czy zniżyłeś się do poziomu zerowego.Uważałem cię za solidnego gracza a nie czarodzieja który po paru trzęsieniach leci na forum aby koledzy mu pomogli bo mu zły Legion dwa poziomy muru przez noc zbił.Śmiech na sali :D

A o ile mnie pamięć nie myli Legion jeżdził po tbc jakieś parę stron temu za czarowanie a tera sami przyjeliście tą taktykę :confused:

Nic nie przejęliśmy.Burzenie muru przez noc to chyba normalna taktyka a to że sladox w odwecie zrobił akcję czarowania mojej osoby świadczy o tym,że nie trzyma ciśnienia tej gry.Już mu pisałem że mnie to ani ziębi ani grzeje te wasze czarowania choć nie sądziłem,że sladox zniży się do tego poziomu.No cóż człowiek omylny jest :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a Ty co , kłopoty z pamiecią ? kto z tym tutaj przyleciał

no i jaki cel mialo to burzenie ? tylko nie kieruj tematu w innym kierunku
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a Ty co , kłopoty z pamiecią ? kto z tym tutaj przyleciał

Tak przyleciałem bo ze strachu szukałem ukojenia na FO :cool:

no i jaki cel mialo to burzenie ? tylko nie kieruj tematu w innym kierunku

z tego co mi concordia wyjaśnił plany mu się zmieniły i dlatego nie zaatakował ale co ja ci będę tłumaczył skoro Ty i tak najmądrzejszy jesteś.No ale w końcu tytuł Gracza Roku do czegoś zobowiązuje.Ja to zwykły szarak jestem :rolleyes:
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

pozwolisz, że z wiadomych powodów nie skomentuje - a co do nauki, niektórzy się nigdy nie nauczą bo nie chcą się uczyć.
W końcu wiedzą i potrafią lepiej. :)

za to jeżeli ktoś z tego świata chciałby rzeczywiście czegoś się nauczyć w offie to proponuje podpatrywać raporty z ataków gracza Szadzio.
Chociaż w deffie to raczej sugerowałabym się innymi graczami :):).

Miłego wieczoru.
zastanawiam sie czy to była ironia :rolleyes:
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

"Ja to zwykły szarak jestem"
No widzisz , pisałem że macie za duze mniemanie o sobie a na pewno Ty .muahahaha
Wspominając o tym graczu roku dalej pokazujesz jaki jestes żałosny dzidziuś.Zagranie godne ragekid'a ,.Jak Ci brakuje argumentów to tylko na takim poziomie mozesz poszaleć
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

"Ja to zwykły szarak jestem"
No widzisz , pisałem że macie za duze mniemanie o sobie a na pewno Ty .muahahaha
Wspominając o tym graczu roku dalej pokazujesz jaki jestes żałosny dzidziuś.Zagranie godne ragekid'a ,.Jak Ci brakuje argumentów to tylko na takim poziomie mozesz poszaleć

Chłopaczku argumenty ci przedstawiłem co poradzę,że ich nie kumasz lub są dla Ciebie za trudne do ogarnięcia :cool:
Co poradzę że kolega burzył murek w celu wjechania ci na wioskę ale mu się plany rano zmieniły.Przecież nie będzie cię za to przepraszał albo tłumaczył że źle zrobił :p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jeśli można wtrącić cokolwiek panowie, to kruszenie muru gdziekolwiek by to nie było nie zaliczało sie nigdy do zagrywek ponizej pasa i poziomu
plagi i błyskawice są bez sensu - kruszenie sens ma zawsze szczególnie jeśli wioski są w zasięgu

a teraz zabijajcie sie dalej :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jeśli można wtrącić cokolwiek panowie, to kruszenie muru gdziekolwiek by to nie było nie zaliczało sie nigdy do zagrywek ponizej pasa i poziomu
plagi i błyskawice są bez sensu - kruszenie sens ma zawsze szczególnie jeśli wioski są w zasięgu

a teraz zabijajcie sie dalej :)

MG ale co ja poradzę że sladox ubzdyurał sobie iż jest prowadzona na niego jakaś akcja czarowania.Normalnie chłopak ciśnienia nie wytrzymał i jeszcze każe mi udowadniać że tak nie było :cool:
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ogólnie nudne i przewidywalne stają się tutaj rozmowy, jedni na drugich, zaś Ci drudzy na tych pierwszych i tak od strony do strony, często ciężko się w tym połapać.

P.S.
Gratuluje akcji, wykonana przyzwoicie i ciekawie, oby więcej takich wypadów z obu stron by było zabawniej.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja już przestałem się tutaj udzielać, bo o jakiejś dyskusji merytorycznej można zapomnieć. Jak już ktoś zacznie jakiś temat, to za chwilę druga strona go przekrzykuje i robi się znowu "bójka słowna"...nie ważne, kto z kim zaczyna rozmawiać, zawsze jest tak samo.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja już przestałem się tutaj udzielać, bo o jakiejś dyskusji merytorycznej można zapomnieć. Jak już ktoś zacznie jakiś temat, to za chwilę druga strona go przekrzykuje i robi się znowu "bójka słowna"...nie ważne, kto z kim zaczyna rozmawiać, zawsze jest tak samo.

No niestety spinki są były i będą czy to na Juktas czy na innych światach. Żadna nowość tym bardziej w takiej formie gry.Kto mądrzejszy wie,że FO raczej nie służy do merytorycznych wymian zdań a do siania propagandy i zamieszania :p
Za akcję oczywiście dziękujemy a stwierdzenie moje od którego się wszystko zaczęło nie uważam za jakieś strasznie obraźliwe kogokolwiek.Po prostu dodałem trochę pieprzyku od siebie
smiley_emoticons_seb_zunge.gif


a dziękujemy
smiley_emoticons_biggrin.gif
choć nie wiem jak to możliwe,że tak słaby sojusz w waszym mniemaniu przejął wam ponad 10 miast w tym 5 najlepszemu graczowi czyli Tobie
smiley_emoticons_confusednew.gif
.Jedno jest pewne,że ostatnie wydarzenia na pewno dadzą nam większe pole do popisu
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Spinki, spinkami, ale jak to czytam czasami, to mi się słabo robi i odechciewa zaglądania tutaj.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

93 katy i nie trzeba czarow
smiley_emoticons_saufen.gif

taka ilość to przesada. A każde ukruszenie murku daje nam dużo większe zbicie murku ofem. Nie kruszenie murku w czasie ataku w nowym systemie podboju to ułomność gracza tak samo jak nie wysłanie w ofie katapult czy wysłanie ofa przez morze bez ogni.

Pozdrawiam kolegów na juktasie i życzę powodzenia ekipie Ptaka - skopcie tyłki wszystkim i wygrajcie ten świat.

ps. a opiszę ktoś mi sytuacje na świecie? aha i bez kablowania że nie na temat bo piszę w temacie :)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To taka aluzja byla do strony wczesniej;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ciastka Sciagaja posilki i zapelniaja sobie wyspy....
smiley_emoticons_flucht2.gif
nawet nie wiem czy to legalne takich kolegow sciagac aby lapali nas na moralach
smiley_emoticons_irre4.gif



104qmmv.jpg
 
Do góry