Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ptaku ja wiem że już go nie ścigne :) wiec nie musze patrzeć :)
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak zupełnie poważnie,bez obelg i docinek chcielibyśmy obalić stwierdzenie,że IX nie potrafi walczyć i podczas naszej współpracy byliśmy bezużyteczni zarówno w offie jak i defie .Mam nadzieję,że ostatnimi akcjami to pokażemy :cool: i nie bez kozery jesteśmy TOP 1 zarówno Atakujących jak i Wojowników :p

nie znam was z tego okresu bo niestety pozniej sie zarejestrowowalem niz inni statystyki moga byc wyznacznikiem, ale moga tez nie do konca pokazywac obrazu itd. Nie musze nikogo tu wyzywac ale pycha tez nie zawsze jest wskazana i z jednej i z drugiej strony....akcje beda caly czas i staramy je brac na klate nawet jak stracimy miasta...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie znam was z tego okresu bo niestety pozniej sie zarejestrowowalem niz inni statystyki moga byc wyznacznikiem, ale moga tez nie do konca pokazywac obrazu itd. Nie musze nikogo tu wyzywac ale pycha tez nie zawsze jest wskazana i z jednej i z drugiej strony....akcje beda caly czas i staramy je brac na klate nawet jak stracimy miasta...

Niestety gra jest tak skonstruowana,że pewne aspekty co prawda nie do końca że tak nazwę "uczciwe i honorowe" są tu nagminnie uprawiane.Druga strona chcą utrzymać się na powierzchni musi się do tego przystosować jak również robić kontry.Kilkuletnie zabawa w tą grę po prostu znieczuliła mnie na pewne rzeczy :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Niestety gra jest tak skonstruowana,że pewne aspekty co prawda nie do końca że tak nazwę "uczciwe i honorowe" są tu nagminnie uprawiane.Druga strona chcą utrzymać się na powierzchni musi się do tego przystosować jak również robić kontry.Kilkuletnie zabawa w tą grę po prostu znieczuliła mnie na pewne rzeczy :cool:

hym... kolejne wykluczenie i kolejna rozbieżność , no to ciekawe, jakby się dwie różne osoby czytało.. :eek:

A tak poza tym coś ciekawego na świecie ?:).
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dzisiaj znowu sporo offów i ogni poszło na dno... punkty wpadają po jednej i drugiej stronie
smiley_emoticons_freu-dance.gif

wojna Legionu z ciastkami rozkręca się z dnia na dzień
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dziękujemy no i tyle bo co nie napiszę dalej to zaraz zostanę oskarżony o pychę cwaniakowanie obrażanie i podżeganie do kłótni.Pozdrawiam
smiley_emoticons_kaffee2.gif


Nie chcesz być oskarżany, nie komentuj na forum, proste
 

DeletedUser20445

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Każdy ma prawo komentować, ale sam dobrze wiesz Ptaku, że można powiedzieć o dwa słowa za dużo, skomponować tak składnię aby druga strona miała pianę w ustach i się denerwowała...bo zawsze można znaleźć coś co powoduje zdenerwowanie, walczycie chwała wam za to z sukcesami w postaci miast to gratulacje jednak do końca daleko wiec zawsze może być ciekawie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Az tak nudno na tym juktasie jest czy tylko mi sie zdaje bo forum to jak by wymarlo ost post 25.05 lol :eek:

a ktoś tu jeszcze gra ? :). Ty oddajesz miasta, ja nie gram , w sumie to tak.. chyba kilka osób na placu boju zostało..
nie mniej jednak powodzenia. :eek:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A to znalazłaś chętnych na miasta? Adriana już chyba przestali rozbierać...sloty się skończyły chyba:)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A to znalazłaś chętnych na miasta? Adriana już chyba przestali rozbierać...sloty się skończyły chyba:)

Spokojnie jutro pewnie nabijemy bo koalicja Ciastka/JD na nas akcję w końcu zrobiła.Podobno jutro TBC ma im pomóc choć niektórzy nie moga się określić i coś próbują ściemniać żeby na s w pole wyprowadzić :p Raz piszą że mają akcję na JD żeby za dwie godzinki napisać,że jednak polecą na IX.Oj nieładnie nieładnie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A to znalazłaś chętnych na miasta? Adriana już chyba przestali rozbierać...sloty się skończyły chyba:)
Don chętnych jak na lekarstwo, praktycznie od dwóch tygodni nikt nie chce.. :p
Chyba że chcesz to zapraszam :).
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Spokojnie jutro pewnie nabijemy bo koalicja Ciastka/JD na nas akcję w końcu zrobiła.Podobno jutro TBC ma im pomóc choć niektórzy nie moga się określić i coś próbują ściemniać żeby na s w pole wyprowadzić :p Raz piszą że mają akcję na JD żeby za dwie godzinki napisać,że jednak polecą na IX.Oj nieładnie nieładnie :p

Zobaczymy jak to jutro, a właściwie już dzisiaj będzie:) Coś tam słyszałem, że machina już ruszyła...a dezinformacja wroga, to podstawa:)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zobaczymy jak to jutro, a właściwie już dzisiaj będzie:) Coś tam słyszałem, że machina już ruszyła...a dezinformacja wroga, to podstawa:)

Oczywiście masz rację dlatego powiedziałem trs-owi.Czerwony będzie zawsze czerwony i nigdy nawet paznokcia na pieńku nie kładź bo ci obetnie :p.Po drugie koalicja do czegoś zobowiązuje :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj tam...tu poatakuje tego, tam innego, ważne żeby wojsko za długo nie stało w bezruchu. Trochę punktów dla mnie, trochę dla czerwonych i każdy zadowolony:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sezon transferowy w pełni:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

O kurde, co tu sie porobiło? Co za nazwy?! Chyba muszę wrócić z wakacji bo robi się ciekawie :rolleyes:
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

chyba z bananowego raju za kolejne oszustwa:rolleyes:
 
Do góry