Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dla mnie pełna profeska z tą akcją.
Jeden cudak i żeby nie przypilnować przejęcia to.... :eek:

Gratulacje dla Legionu, w pełni zasłużone.
 

DeletedUser19763

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Spytaj remusia jakie to on mial zagrywki:) pewnie razem z nim paluszki w tym maczales:)

Już nie zapytamy bo "prezesik" wziął nogi za pas i poszedł w las :/
A co do odbicia obu cudaków, co tu się tłumaczyć, w ogólnym rozliczeniu Leegion zebrał lepszą ekipę (pod wieloma względami) i wygrał. Gratki.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

tam wzial nogi za pas gra gdzie indziej burak
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser20517

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dziekuje wszytskim za gre :)

zarowno graczom z Ekipy Ellmera i IX Leegionu oraz graczy z V kolumny z Markiem - Asioczkiem na czele - razem dalismy rade :)

wiec słowa Admina ze stanowisko Ekipy Elmera bedzie kluczem do wygrania tego świata, słowa okazały sie prorocze :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

taak... chociaż czasem wkurzaliście mnie na maxa - drodzy legioniści - to jednak udało się, co jeszcze kilka dni temu dla wielu było nie do wyobrażenia. Szczególnie pozdrawiam legionowych pesymistów :)
np.: " Ukończono 25.07.14 o godzinie 22:13:04
tyle jestesmy w plecy i teraz wiezysz w cuda jak ich wyprzedzim masz u mnie najleprza butelke jaka sobie zamowisz..." Czy mogę żądać tej nagrody? :) Od największego marudy w Legionie? :)
albo to: " dobra julka ale najpierw lejemy ciacha nie siej zamętu o kolosa, tak nie da rady " ..... "przestan pierniczyc bo mnie wkurzasz już :p.. " powiedział drugi maruda legionowy :)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Graty dla Legionu.
Ptaku ( choć nie jestem fanem ) gratki
Gapcio, Kogut, fajnie się grało, do nastepnego świata.
Dla całej reszty legionu i legionu podobnego też wielkie gratki.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gratulacje dla legionu/ee za wygranie swiata i szybkie zdobycie korony. Nie dlugo trwalo rozbiciedwoch brakujacych cudow:)

Ciekawe, czy jakis sojusz bedzie probowal zdobyc korone...ale jak wiadomo korona to albo dodatek dla zwyciescow, albo pocieszenie dla przegranych...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Akcja zbuntowania jakiejkolwiek wioski na naszych cudakach szybko zawiązanej koalicji Ciastka + westeros + Akwizytorzy Reaktywacja okazała się porażką.Teraz już tylko restarty lecą na Juktas
smiley_emoticons_segen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szaraczków coraz więcej na naszym serwerze.
Teraz już pewnie na spokojnie będziemy czekać, aż nastąpi koniec tego świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

co do gibona - okazał się człowiekiem, który nie potrafi z honorem przegrać, nazwy miast jakie wymyślił, miały obrazić członków sojuszu leegion - bo to chyba mial ten gracz na celu nazywając miasta np.: leegion ścierwa.

Został w parę godzin rozjechany - i nie opuszcza świata z honorem, jak inni gracze - umawiając się na ewentualne walki na innych serwerach, tylko jak jakiś menel, który zostaje wykopany za drzwi. Nie wiem, czy ktokolwiek kiedykolwiek bedzie chciał z nim / przeciw niemu grać. Ja bedę go omijała z daleka, a jak spotkam na innym serwerze, to szybko go tam nie będzie. Pozdrawiam ciastka i tbc - tych , co do końca walczyli i dbali o to, aby nie było za nudno:) Wasza ślepa furia
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Teraz gibon bedzie grał pod innym nickiem ale jak go znajde...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Aj zostawcie chłopaka. Nie każdy potrafi przegrywać z honorem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Na wstępie-dzięki Jarek że mnie ściągnąłeś na ten świat choć już nie miałem chęci na grę i chciałem odpocząć od grepo... poznało się kilku ciekawych ludzi a nawet z niektórymi nie obyło się bez libacji ;] uzbierała się fajna ekipa i mam nadzieję że kiedyś się jeszcze gdzieś złapiemy za jakiś czas.... pzdr. "wariaty" ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Marek od tej foty cofkę mam,ale to chyba on ;] bynajmniej podobny z resztą (oni,one,ono???) wyglądają tak samo hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Cóż, przegrywać też trzeba umieć. Indiana gibon nie potrafił się pogodzić z porażką i dał pokaz swojej frustracji w nazwach miast. Fakt faktem, poczuliśmy się urażeni z tego powodu i mamy prawo wyrazić swoją opinię na jego temat.
Kogut fotka adekwatna, to tego co zrobił
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Do góry