Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Koniec świata i aż łezka się kręci w oku.
Fantastyczni ludzie, świetna atmosfera.
Szefunciu ([PROFIL]ptaku79[/PROFIL]) dziękuję
za cierpliwość do mnie i podziwiam za ogarnięcie
tak wielu induwidualności.

Dla Kilerka podziękowania za świetną atmosferę
w soju. Twoje tematy na forum przyciągały już po erze
cudów, że chciało się jeszcze raz wejść i to pooglądać :)

Powodzenia życzę wszystkim urlopującym się w życiu,
a grającym na innych światach owocnych podbojów :)
 

DeletedUser19895

Guest
Siemaneczko, tyle lat, część gra, część zagląda, może powtórka, mały rewanż...
Chyba każdy się świetnie bawił na tym świecie, .... no niewiem możę tylko ja, ale mega wspomnienia i chciałbym zagrać jeszcze raz ....
ktoś chętny ?
 

DeletedUser19924

Guest
A Ty grałeś na Juktasie? Pod tym nickiem?

Zupełnie nie kojarzę, a w statystkach niby jesteś, ale jakby Ciebie nie było...braki w bazie danych? Gdzie grałeś?

EDIT: Teraz widzę w innym dziale, że Ty z Ciastek...trochę mi to rozjaśniło w głowie i zaczynam coś kojarzyć :) Wszystkich się zapamiętać nie da niestety, a statystyki jak widać przekłamują rzeczywistość.

A co do dalszej gry, to coś tam jeszcze niektórzy grają, ale sporo osób niestety pokończyło zabawę, czy jest rozrzucona po różnych światach. Sam gram teraz z kilkoma osobami chyba ze wszystkich sojuszy Juktasu w jednym :)
 
Ostatnia edycja:
Z Ciastek tylko sladoxa widziałem :p
a tak to pustki
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Panie, a przecież Flipero z nami niedawno grał przecież chwilę. MKS też był w Ciastkach jakiś czas :) Jakieś Echo mi też gdzieś mignęło
smiley_emoticons_panik4.gif
A no i Arcik przecież to też Ciastek był...że o QrtyGu nie wspomnę :)

A pewnie jeszcze kilka osób mignęło mi z nicka...na różnych światach, w różnych ekipach
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
O kurde! Rzeczywiście:D
Nie pomyślałem o nich :p

To tak sporo osób jest :) można coś na jesień wykombinować. Ostatni świat i koniec :p

Mojej Asi (Echo) chwilowo z nami nie ma i nie wiadomo kiedy wróci! Nasza kochana !
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...ale że ja wiem więcej, co się w Ciastkach działo niż Ty, to się nie spodziewałem
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser19895

Guest
NIck inny yps kojarzy, teraz na eubea w sigmie, ale to chyba nie ta sama sigma co kiedyś ... ,choć ja tak srednio w temacie, ale miło było by wskoczyć, na jesien temat jest, ptaku móglby z legionem :) wtedy taki mały rewanż by był,
pare na eubea jest więc powoli można zbierac .... ale od bardziej aktywnych powinno wyjsc :)
 

DeletedUser19924

Guest
Ta Sigma to banda pozorantów, co nie umie stworzyć sojuszu od podstaw i myśli, że na czyichś plecach wyrobi sobie szacunek...brak mi słów na takie zagrywki.
 

DeletedUser19895

Guest
No właśnie coś mi nie grało u niech, zero zgrania, planu działania szarakow w czas nie potrafili przejąć, ogólnie mnóstwo błędów, zupełnie inaczej zapamiętana.
 
Do góry