Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Kilka sojuszy z nimi walczy z tego wiem.

I z tego co zauważyłem to świat dzieli się powoli na 2 bloki w sensie powstają duże koalicje do których dochodzą nowe sojusze, ogółem zapowiada się ciekawie i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Po wojnie koalicja się rozejdzie i lepsze sojusze zaczną podbijać miasta wokół siebie. W niektórych sojuszach są już plany o zbieraniu wojska na okupację po wojnie ze sf i res. Jak dla mnie, nie ma nic do robienia. Szczególnie, że sojusz jest za daleko i jedynie w nagłych wypadkach moglibyśmy osłaniać środek akcji. Oczywiście za dobrym pośrednictwem i w odpowiednich warunkach, które wyrzuciłby któryś z lepszych sojuszy. Przyznam, że ciekawie jest :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Co do świata, ładnie wszystko się prezentuję. Dowiedziałem się, że pewnien sojusz organizuję wojnę ze sforą i resurection.


WSIoki? :D
Mam nadzieje, że gdzieś blisko mnie, bo już mnie powoli zmula ten świat :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A co tak słabo? Myślałem, że bedziesz co najmniej w top100 ;P czasu na gre nie masz czy jak? No chyba, że gdzieś na wakacjach ;P ja w tym roku nigdzie się nie wybieram, dopiero w przyszłym roku do New York ;)

Narazie wojo klepie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Po pierwsze kolego przeczytaj co napisałem i nie przekręcaj, bo to nie ładnie, zwłaszcza takie coś :)



Yes, sure, lubię jak z jednego miasta w ciągu godziny dwa razy wylatuje 700offa :)

Jak znam Powera to dopiero się rozgrzewa..
Robi zaplecze dla mnie, jakby mi się zachciało grać :)
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

o jeżu zgreduś , i w wakacje walczysz ?
tak samo dzielnie jak na retimno :p ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nie, nie mam czasu, praca,praca i jeszcze raz jestem głodny.

Ale wrócę, wojowniczo - obiecuję:)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

a to powodzenia i miłej zabawy życze :) )
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Samotnicy tymi 4 sojuszami to mnie rozwalili na maxa :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Lepiej nie bo My walimy przed siebie nie patrzymy kto i co:)
A co do samotnikow to juz jest po Nich,sami nie wiedza co robic:)
Samotników jest aż 3 duże sojusze. Można uwzględnić, że ta niby "masówka" liczy 250 graczy. Dodam, że jeśli nie wiedzą co robić, to nawet całą ekipą mogliby rozwalić najlepszego gracza, ale jaki w tym sens. Pomimo, że mogą być masówką to przy dobrym zgraniu, każdy gracz wysłał by po 4 jednostki i już nie mogłoby się przebić, bo cóż...jest to już 1000 jednostek, a co gorsza - jeżeli by wysłali kilka jednostek więcej?? Moja opinia jest taka, że samotnicy posiadają te słabsze i lepsze ogniwa i łatwo nie było by z nimi wygrać, szczególnie że na świecie jest teraz wiele koalicji i dużo się dzieje. :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Dobra, to tak-
Na świecie nic ciekawego, wieje nudą i stuleją...przynajmniej w mojej okolicy nudą, a te drugie to bardziej od czerwonych...
Dzisiaj było parę okupacji... Gratuluję podbicia miasta "resuff" jak na 7sojuszy to się i tak mało popisaliście, bo co to jest te 30k deffa na 7 lol.
Teraz propsy pewnie zbieracie...
Ogólnie, nudy... co tu więcej pisać? Nie ma sensu pisania opowieści, jest już zbyt późno, a zostało mi jeszcze trochę plasteliny, więc sobie przez noc ludziki będę lepił, bo kto bogatemu zabroni...
Ciao bambino!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A ja pragnąłbym przypomnieć, że sarkazm jest bronią dla ludzi inteligentnych, nadmiar sarkazmu świadczy jednak o czymś innym.

Pozdrawiam
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Najlepsze w ich całej grze jest to, że stoi okupka - 600 deffa zerowy murek, niebieska wysp i zero odbijania :D :D
 
Do góry