Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ja bym tak nie nazwał tego, ale zwij jak zwiesz :) Ja z zapartym tchem obserwuję poczynania Twoje i proroka
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
ale ta bitwa na nazwy miast trochę dzicinada nie nudzi się Wam? :)

grałem przeciwko WSI na Retimno gdzie byłem san ma froncie z nimi (bez obstaw miast) i nie przypominam sobie by ktoś na fo pisał ciągle o tym że oni maja bunkry a inni nie, każdy był zajęty grą i walką a nie pisaniem na forum o takich pierdołach

Polish to są słowa bylej adminki

[SPR]
Ada mówiła o bunkarach to - są dla wygody. Jak siedzisz w pracy to nie będziesz co 10 minut wchodził by robić unik jak ktoś leci. A tak masz spokój, chyba, że zrobią grubą akcję ale wtedy wpada dobre pw. I kropka. Jak ktoś ma czas na grę 24h na dobę to może sobie nie bunkrować.
[/SPR]




widocznie zle odebrales post a co do bitwy z prorokiem na nazwy to takowej nie ma, ja mam normalne nazwy a on nie :p poza tym zobacz ze wiekszosc z nich ma w l. mn. wiec uderzaja w sojusz a nie konkretnie we mnie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zawsze jest tak że obrońca ma wielką przewagę nad agresorem ,tym bardziej jak jest wiele miast do obrony z bliska
smiley_emoticons_smilenew.gif

Każdy sposób obrony który jest skuteczny jest dobry więc gratki za to.

Jedna paczka birem was uratowała ,gdyby ktoś z bliska trafił ogniami 1s przed kolona to bylo by pozamiatane ,no ale jak polish napisał nie ma co gdybać ,tylko zakasać rękawy i brać się do roboty ,przynajmniej znowu wróciły chęci do gry.

łatwej jest się bronić jak się ma czym:p

a wojtas, ognie 1s to musialy by byc z bardzo bliska puszczone by weszly jako ostatnie:p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

grałem przeciwko WSI na Retimno gdzie byłem san ma froncie z nimi (bez obstaw miast) i nie przypominam sobie by ktoś na fo pisał ciągle o tym że oni maja bunkry a inni nie, każdy był zajęty grą i walką a nie pisaniem na forum o takich pierdołach

Sam na akcjum piszesz jak babcie się bunkrują to już nie rozumiem Cie
smiley_emoticons_confusednew.gif


wiadomo, że wstawia się birem, by nie robić non stop uników ale mieć zapeklowane wioski cały czas 24h i nic nie robić z tych miast to trochę jest bez sensu, bo po co frontówki wtedy. Chyba tylko żeby czerwona kropka była i świeciła aby świecić a zero użytku a takich graczy trochę jest zresztą u nas też więc nie będę tu pisał już konkretnie o sojuszach bo słupy trafiają się wszędzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Sam na akcjum piszesz jak babcie się bunkrują to już nie rozumiem Cie
smiley_emoticons_confusednew.gif


wiadomo, że wstawia się birem, by nie robić non stop uników ale mieć zapeklowane wioski cały czas 24h i nic nie robić z tych miast to trochę jest bez sensu, bo po co frontówki wtedy. Chyba tylko żeby czerwona kropka była i świeciła aby świecić a zero użytku a takich graczy trochę jest zresztą u nas też więc nie będę tu pisał już konkretnie o sojuszach bo słupy trafiają się wszędzie

nie wiem czy to było na fo
babcie sie bunkrują, wystarczy im wejsc na wyspe i ty majac 1 miasto oni cala wyspe wstawiaja sobie po 1k-2k bir :p to normalne nie jest i nie pochwalam bunkrowania wioch bo to tylko blokuje defa ktory jest bardzo potrzebny na okupacje

nie lubię tego sposobu gry i jak z kims gram to informuje ze defowania nie ma w soju bo po to sa murki 0 i mityki a na noc wstawia sie po paczce birem czy 2 zeby ktos kto nie jest wstanie wstac nie obudzil sie z kolonem


co do wioch o ktorych wspominasz na froncie, skoro sa bunkry to powinni caly czas z tych wioch latac i atakowac ale moze juz nie ten etap gry
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ja nie rozumiem niektórzy narzekają brak walki itp. czyli typowe malkontenctwo dla Polaków. Ale jak komuś brakuje walk to kto zabroni walczyć i lecieć na aktywnego gracza nawet jak obok stoi szarak? nikt nie zabroni więc kto chcę walczyć walczy moim zdaniem nawet w tym etapie gry. i zgadzam się jak najbardziej szkoda wojsk na bunkrowanie bo to może polecieć na okupację a to że jedna czerwona kropka i 2 k birem fakt nie jest normalne ale widziałem to na kalidonie też
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale mieć zapeklowane wioski cały czas 24h i nic nie robić z tych miast to trochę jest bez sensu

zapytaj o to proroka:) on ma cały czas w miastach po 4k birem i 2k szybkich i nic nie robi, możne Ci wyjaśni gdzie tu sens

ja tez nie widzę sensu w takiej grze, chyba ze ktos nie mialby możliwości zaglądania do grepo przez 24h ale po co taka osoba pcha sie na front?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja nie rozumiem niektórzy narzekają brak walki itp. czyli typowe malkontenctwo dla Polaków. Ale jak komuś brakuje walk to kto zabroni walczyć i lecieć na aktywnego gracza nawet jak obok stoi szarak? nikt nie zabroni więc kto chcę walczyć walczy moim zdaniem nawet w tym etapie gry

duży w tym udział bunkrów, mało kto chce je rozwalac jak jeszcze gracze sa bardzo aktywni i tak front staje sie martwy
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

5anxdq.jpg

paczka birem 23:59:40 wchodziła. na to miasto jedną wysłałem akurat. a Ty 59:43 przywaliłeś atakami i ją zbiłeś. nie mam żadnych innych rapków więc chyba czasy źle wyświetlają się w rapkach.. niektóre mam nadal złe

- - - Automatycznie połączono posty - - -

11111d.jpg2222d.jpgwwww.jpg
czas rapków nadal zły mam
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Wszystko jest oki, kolejność była poprawna tak jak wysyłaliście tak wszystko wchodziło, tylko system nieco opóźnił to i czas odczytu jest taki jak widzisz, ale to tylko mały błąd. Pewnie gdyby info prędzej nie wyszło to sprawy inaczej potoczyłyby się.Trzeba było stanąć na głowie rano i zmienić strategie.No nic krety wszędzie się znajdą, co za mentalność ludzi ehh ...

No nic fajna grupkę słucham i podzielę się z Wami:
https://www.youtube.com/watch?v=DeLi0ty4SO4
https://www.youtube.com/watch?v=jG13L9H-4I8
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Wszystko jest oki, kolejność była poprawna tak jak wysyłaliście tak wszystko wchodziło, tylko system nieco opóźnił to i czas odczytu jest taki jak widzisz, ale to tylko mały błąd. Pewnie gdyby info prędzej nie wyszło to sprawy inaczej potoczyłyby się.Trzeba było stanąć na głowie rano i zmienić strategie.No nic krety wszędzie się znajdą, co za mentalność ludzi ehh ...

No nic fajna grupkę słucham i podzielę się z Wami:
https://www.youtube.com/watch?v=DeLi0ty4SO4
https://www.youtube.com/watch?v=jG13L9H-4I8

Info, że lecicie? było hełmy zarzucać
smiley_emoticons_lol.gif
a na poważnie to nie wiem o czym piszesz tu? mógłbyś rozjaśnić? może zmieńcie swoją mentalność i od razu lepiej się poczujecie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

znowu szukasz kreta co jest brednią, kolony były od początku rozpoznane, kazdy był sprawdzony sową co pewnie osoby wysyłające potwierdzą, na tyle miast jakie są na ogrodach tylko na moje leciały ataki i ilości wzrastały, na pozostałe leciały rozjechane w kosmos ataki które wchodziły w cały świat łącznie z bonusem, to wybacz że nie skupilismy się na miastach gdzie leciało 20 ataków a wybraliśmy te gdzie leciało ich 100 i dogrywaliście pod kolona...
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Drinkom ktoś prędzej doniósł o akcji,ponieważ pierwotne cele były inne :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Drinkom ktoś prędzej doniósł o akcji,ponieważ pierwotne cele były inne :)

Piszesz o nich Adzi i sami to praktykujecie. Zmieńcie mentalność swoją tak jak napisałem, a od razu będzie lepiej. To takie moje spostrzeżenie. Frajerstwo było, jest i niestety pewnie będzie. Mi pozostaje jedynie cieszyć się, że u mnie go nie ma w stronę wroga a jedyne co to przysłani od kogoś. ale każdy ma własne zasady także róbta co chceta, bo póki co krecenie nikomu na dobre nie wyszło
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

krety zawsze były i będa a jest to szczególnie mentalność małolatów którzy nie dajać sobie rady w grze w taki sposób się dowartościowują.

Jeżeli chodzi o twojego klina to bylo o 23:59:40 a nie 43 i po nim o 23:59:41 wchodzily jeszcze 4 paczki ogni i ptaki które weszły na czysto a kolon natknął się na dwieście parę birem o godz 23:59:42
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

krety zawsze były i będa a jest to szczególnie mentalność małolatów którzy nie dajać sobie rady w grze w taki sposób się dowartościowują.

Jeżeli chodzi o twojego klina to bylo o 23:59:40 a nie 43 i po nim o 23:59:41 wchodzily jeszcze 4 paczki ogni i ptaki które weszły na czysto a kolon natknął się na dwieście parę birem o godz 23:59:42

no ja tej wioski praktycznie nie ruszałem bo miała być obroniona. z bliska ktoś sklinował pewnie. ja tymi dwoma się zająłem pozostałymi i powiem, że trochę soczystych offów potopiłem :) a i tak ograniczyłem celowanie o brandera i wolną łódź bo nie chciało mi się tyle czekać na powrót później
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tymi co chcą walczyć i mają jaja?
smiley_emoticons_hust.gif
Czy, aby na pewno Mściciele nie chcą się układać?
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
Przepraszam Cię bardzo, ale z sugestią ułożenia się wyszła Poczekalnia. To Kropidełko napisała do nas, Drinków i WSI z pytaniem czy chcemy się dogadać i podzielić Korony. Wyraziliśmy wtedy zgodę i do wczoraj wciąż myśleliśmy, że chcecie się ułożyć. Dopiero wczoraj dostaliśmy odpowiedź, że się rozmyśliliście. Ale to nie my wyszliśmy z układaniem się tylko Wy.

właśnie kluczowe słowo wrogim sojuszem :) Enrage też takim dla Was byli. My mamy interes też pomagać im z tego względu, że Wasza strona nie będzie miała 3 cudów a nadal 2 wystarczający powód? więc nie bardzo nam się oferta podobała od Enrage (będę tak pisał bo jakoś wolę poprzednią nazwę), żeby im oddać nasze cuda, bo oni szybko chcą skończyć świat nawet jak później byśmy mieli u nich my korony robić albo by nam oddali i się wyszarzali po kolei. zatem zapraszam na pw :) ja zawszę lubię podyskutować, jeśli jest z kimś rozsądnym a wychodzę z założenia że tacy jesteście. Mieliśmy biznes zainterweniować zbrojnie by nie doszło do dogadania się o którym właśnie piszesz i żeby gracze nasi mieli przysłowiowe jaja o których wspominasz. chętnie wysłucham wersji Twojej ale to tak jak napisałem priv, bo tu może się gumka pojawić i pokasować zwykłe rozmowy
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
W jakim Ty świecie żyjesz? Umiesz czytać ze zrozumieniem? My chcemy Korony nie dlatego by skończyć szybko świat, tylko by uwolnić świat od EC i zacząć wreszcie na nim grać. Są u nas gracze na urlopach, są u nas gracze z daleka od frontu (morza 30ste, 40ste), którzy nie mogą się przenieść na front i walczyć. Dopóki jest EC to świat umiera bo ludzie nie mogąc przejść na front rezygnują z gry. Po wczorajszej akcji dostałem kolejne wiadomości od niezadowolonych graczy, którzy stwierdzają, że gra na tym świecie przestaje mieć sens bo zamiast szybko zdobyć Korony i móc na nowo cieszyć się z gry, walk itp. to tylko się męczymy i przeciągamy w nieskończoność STAGNACJĘ. Dopóki nikt nie ma Koron to gracze będą właśnie ODCHODZIĆ Z TEGO ŚWIATA z nudów.

Shr3Q 20.01.16 o godzinie 23:05
Właśnie jestem w trakcie rozmów z WSI.

Propozycje mamy dwie:
1) Stawiamy cuda x2 u Mścicieli (Mściciele+WSI), Wy w tym czasie zasypujecie cuda swoje na 9 lvl i potem oddajemy Wam cuda
2) Stawiamy cuda x3 u Mścicieli (Mściciele+WSI+Wy). Stawiamy cuda po prostu pod jedną banderą, ale militarnie nadal walczymy

Drinki i Evolution stawiają sobie sami cuda niezależnie od nas.

Daj znać czy zgadzacie się na taki układ.
To było po tym, jak zaproponowaliście układ nam i WSI. To była nasza wspólna odpowiedź na propozycję z jaką wyszliście i do nas, i do WSI.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Kolego chcecie korony? to sobie je zdobywajcie. Tak jak Ci na pw napisałem nie mamy zamiaru burzyć naszych 4 cudaków, bo Wasi gracze czują niezadowolenie
smiley_emoticons_hust.gif
i nie mów, że świat umiera bo koron nie dostaniecie. Przed cudakami u Was też było z walkami na bakier tylko było bobowanie więc nie ściemniaj, że nie można walczyć. Jak są niezadowoleni to ja im się nie dziwię skoro obiecałeś ludziom, że zrobi się u Was korony i nici póki co z tego. I nie pisz mi że Wy jesteście najbliżej 7 cudów tak jak to mi napisałeś, bo wcale tak nie jest. :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

W jakim Ty świecie żyjesz? Umiesz czytać ze zrozumieniem? My chcemy Korony nie dlatego by skończyć szybko świat, tylko by uwolnić świat od EC i zacząć wreszcie na nim grać.
Ja w tym co Ty no chyba, że żyjesz w świecie fantazji, która Cie lekko ponosi. Jacy jesteście dobroduszni chcecie uwolonić świat od EC i zacząć grać? a kto Wam broni teraz? Co do końca gry było o tym wspominane, bo sam nie masz za wiele czasu na tym świecie i chcesz szybko korony porobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

zawsze jest tak że obrońca ma wielką przewagę nad agresorem ,tym bardziej jak jest wiele miast do obrony z bliska
smiley_emoticons_smilenew.gif

Każdy sposób obrony który jest skuteczny jest dobry więc gratki za to.

Jedna paczka birem was uratowała ,gdyby ktoś z bliska trafił ogniami 1s przed kolona to bylo by pozamiatane ,no ale jak polish napisał nie ma co gdybać ,tylko zakasać rękawy i brać się do roboty ,przynajmniej znowu wróciły chęci do gry.

Chyba mówisz o kolonie w którym moje ognie wchodziły z daleka zaraz po :p Klin właściwie był niepotrzebny bo ja później te biremy (jakby kolon wszedł) to zbiłem więc kolon i tak by utonął :) Chcesz rapka? :D
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Czyli nadal rozmowa stoi na temat cudaków :) Też widzę, że gracze robią szaraki i na Helorusa się wybierają z powodu tych nowych wioch za pw. Nie ukrywam, że też mam zamiar się tam wybrać ;)
 
Do góry