Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Na razie z tego co widzę to *WSI* najwięcej mogą coś zdziałać sporo starych dobrych graczy mają , Ale też nie takie sojusze robiły się na szaro :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Na razie z tego co widzę to *WSI* najwięcej mogą coś zdziałać sporo starych dobrych graczy mają , Ale też nie takie sojusze robiły się na szaro :D:D
W innych sojuszach z topki też są dobrzy gracze i nie muszą być znani by móc coś osiągnąć. Nie jesteś chyba szpiegem i nie latasz z jednego sojuszu do drugiego, więc nie wiadomo jakie jest zgranie i sytuacja w innych sojuszach, ale można przyznać,że WSI dobre stanowisko zajęli i nadal się na nim utrzymują :)
 

DeletedUser19224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

To raczej wiadomo że w każdym sojuszu są jacyś mocni gracze i jeszcze trochę ich może przybędzie na ten świat bo to są dopiero początki , ale każdy ma prawo do swojego zdania i tak napisałem . :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Na razie z tego co widzę to *WSI* najwięcej mogą coś zdziałać sporo starych dobrych graczy mają , Ale też nie takie sojusze robiły się na szaro :D:D

z3mpower- ładnie na złocie leci :) Skillzord całego świata haha... aż się oplułem ze śmiechu :cool:
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

WSI to ogarnięta ekipa z retimno ,też myślę ,że sporo na tym świecie zdziałają ,ale na pewno jest jeszcze kilka innych ciekawych sojuszy ,więc trzeba czekać ,jak się sytuacja rozwinie. :D


ps. nightmare ,na z3mpowera plujesz ,ciekawe czemu... coś widzę ,że na północy m55 sfora traci wiochę za wiochą :rolleyes: ja tam darzę go szacunkiem ,pamiętam go z Bobrów na retimno i widzę ,że tu równie ostro wojuje ,top 1 wojowników...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

nightmare ,na z3mpowera plujesz ,ciekawe czemu...

Po pierwsze kolego przeczytaj co napisałem i nie przekręcaj, bo to nie ładnie, zwłaszcza takie coś :)

widzę ,że tu równie ostro wojuje ,top 1 wojowników...

Yes, sure, lubię jak z jednego miasta w ciągu godziny dwa razy wylatuje 700offa :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Yes, sure, lubię jak z jednego miasta w ciągu godziny dwa razy wylatuje 700offa :)

A ja lubię jak gracz przejmuje miasto nocą chyba to było a rano ma 50 ogni i 500offa by w kolejnym dniu mieć 40 eryń.
Achh to złoto...
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Zloto jest zlotem
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

3k to tylko... ze 50 /60 zł :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

To raczej wiadomo że w każdym sojuszu są jacyś mocni gracze i jeszcze trochę ich może przybędzie na ten świat bo to są dopiero początki , ale każdy ma prawo do swojego zdania i tak napisałem . :D
Twój sojusz jest blisko mojego :D wow.
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Dziękuję sojuszowi AVALON za zbieranie od nas bobów! :D
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

są dość dobrzy muszę przyznać patrząc na ich potyczki. Ale mają duzo obiboków, które żerują na tych aktywnych i pomocnych.

- - - automatycznie połączono posty - - -



a ty gdzie grasz? W sensie w jakim soju?

GSR
Grupa Szybkiego Reagowania
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

GSR
Grupa Szybkiego Reagowania

A co tak słabo? Myślałem, że bedziesz co najmniej w top100 ;P czasu na gre nie masz czy jak? No chyba, że gdzieś na wakacjach ;P ja w tym roku nigdzie się nie wybieram, dopiero w przyszłym roku do New York ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A co tak słabo? Myślałem, że bedziesz co najmniej w top100 ;P czasu na gre nie masz czy jak? No chyba, że gdzieś na wakacjach ;P ja w tym roku nigdzie się nie wybieram, dopiero w przyszłym roku do Nwe York ;)
No to gratulacje. Musisz jeszcze 31536000 sekund poczekać na lot do NY ;)

Co do świata, ładnie wszystko się prezentuję. Dowiedziałem się, że pewnien sojusz organizuję wojnę ze sforą i resurection.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No to gratulacje. Musisz jeszcze 31536000 sekund poczekać na lot do NY ;)

Co do świata, ładnie wszystko się prezentuję. Dowiedziałem się, że pewnien sojusz organizuję wojnę ze sforą i resurection.

Kilka sojuszy z nimi walczy z tego wiem.

I z tego co zauważyłem to świat dzieli się powoli na 2 bloki w sensie powstają duże koalicje do których dochodzą nowe sojusze, ogółem zapowiada się ciekawie i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Do góry