Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zgodnie z tradycją, w tym temacie możecie dyskutować na temat sytuacji na serwerze. Póki co zapraszamy jednak do rozmów i spekulacji w Kalidon party - ten wątek zostanie otwarty po starcie świata :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Coś dużo tych Watach się narobiło ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Pamietam jak po raz pierwszy tworzylam swoj sojusz - oczywiscie odlam po rozpadajacym sie i wlasnie wtedy nazwalam go "Wataha Wilkow" byl jedyny na swiece z ta nazwa a teraz gdzie nie wejde to zaraz widze :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Najlepsze jest to, że LEGION X jest akademią 4 sojuszy. Tego jeszcze nie widziałem,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Świat ma prawie trzy dni, a istnieją już trzy sojusze watahy wilków...
Dostrzegacie analogię? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Wygląda że to jest koalicja
Duża ta koalicja. Pierwsze dni, ochronka u niektórych trwa a tu już takie koalicje zawiązują. Dla mnie to po prostu bez sensu i tak po jakimś czasie się rozłamią..
 

DeletedUser20358

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Na pewno dużo osób od nich jest po złotko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Duża ta koalicja. Pierwsze dni, ochronka u niektórych trwa a tu już takie koalicje zawiązują. Dla mnie to po prostu bez sensu i tak po jakimś czasie się rozłamią..

Takie życie. Jutro/pojutrze okaże się, kto ma większe szanse na przetrwanie, a kto odpadnie wraz z brakiem ochrony ;)

Na pewno dużo osób od nich jest po złotko.

To już ich sprawa, nie warto w to ingerować.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tak sobie wszedłem incognito na serwer pooglądać ,co się dzieje... ile masówek... wataha wilków już ma ponad 200 graczy.
Najwięcej jednak jest graczy ,którzy lecą po złotko... ech ,od czasu wprowadzenia handlu za złoto ,grepo zmieniło się nie do poznania... trochę tęsknię za starymi czasami. :(
ps. ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tym Legionem X? To jakaś akademia koalicji powołana 2 miesiące przed terminem? :rolleyes:
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tak sobie wszedłem incognito na serwer pooglądać ,co się dzieje... ile masówek... wataha wilków już ma ponad 200 graczy.
Najwięcej jednak jest graczy ,którzy lecą po złotko... ech ,od czasu wprowadzenia handlu za złoto ,grepo zmieniło się nie do poznania... trochę tęsknię za starymi czasami. :(
ps. ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tym Legionem X? To jakaś akademia koalicji powołana 2 miesiące przed terminem? :rolleyes:

Co tu do tłumaczenie :D Akademie 4 sojuszy ;) Całkiem normalna sprawa :D
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Co tu do tłumaczenie :D Akademie 4 sojuszy ;) Całkiem normalna sprawa :D

Tak, dla wszystkich graczy to chyba dość jasne... A kiedy pierwsze fuzje? drwale z wilkami muszą zmienić się w wilkołaki, amatorzy mocnych wrażeń to przecież najlepsza ekipa ( ang.best team), a sami swoi to fałszywi przyjaciele
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tak, dla wszystkich graczy to chyba dość jasne... A kiedy pierwsze fuzje? drwale z wilkami muszą zmienić się w wilkołaki, amatorzy mocnych wrażeń to przecież najlepsza ekipa ( ang.best team), a sami swoi to fałszywi przyjaciele
smiley_emoticons_lol.gif

z tym się godzę :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

widzę, że się ogromnie dużo dzieje na tym kalidonie :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nudzić sie nie można :D
 
Do góry