Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9999

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Przynajmniej szybko wioski rozwiną ;p
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No szybko się uwinęli:)Parę gumek do wymazania pewnie poszło
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Inkwizycja to cienkie bolki.
kiedyś to jakieś ostrzeżenia były i czas na zmianę nieprawidłowego czegoś
teraz od razu.......:)

chciałbym pogratulować poczucia humoru wiadomo komu ;)
jak się nie rozumie wpisu to może wypadało by zapytać o co chodzi
swoją drogą ciekawe co było takiego nieprawidłowego , nikt nie był obrażany , nie komentowano pracy nikogo
czyżby czyjś znajomek został zaatakowany?
normalnie jak to powiedziano w pewnej kawiarni- ......i kamieni kupa

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

[SPR]
Witam. Jak tam u was? Bo u nas jak najlepiej. Pierwszy dzień na morzu 64, dopiero zaczynamy... z całą ekipą :D
ehm6vs.png
[/SPR]

Taka wyspa to skarb. Grajcie razem jak najdłużej, to może jako pierwsi zbudujecie 1 z 7 cudów świata. :cool:

kogo Ty bedziesz farmił na tej wyspie??

Wydaje mi się, że problemem nie jest robienie jak największej ilości harpii, jeszcze przy obecnym evencie i farmienie sąsiednich wysp. :rolleyes:
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Oni i tak nie graja ich miasta mają po 175 pktów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Oni i tak nie graja ich miasta mają po 175 pktów.
Miło słyszeć takie rzeczy :) Dla twojej wiadomości, wczoraj zaczęliśmy i kilka osób ma problemy pewne, reszta powinna już wkrótce zacząć grać na serio jeśli chodzi o liczbę pkt. Na razie rozwijamy wioski rolnicze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Miło słyszeć takie rzeczy :) Dla twojej wiadomości, wczoraj zaczęliśmy i kilka osób ma problemy pewne, reszta powinna już wkrótce zacząć grać na serio jeśli chodzi o liczbę pkt. Na razie rozwijamy wioski rolnicze.
Może i zaczęliście wczoraj, ale nie prawdopodobna jest aktywność w waszym sojuszu. Ja jakoś nie zgadzam się z opisem sojuszu, ponieważ na aktywnych nie wyglądacie. A aktywny gracz powinien mieć już ok 1200 pkt. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Naprawdę mają się czym chwalić. Szczególnie liczbą pktów. Dobra, zobaczymy jak to później będzie się przedstawiało, bo na razie trochę lipnie :(

2u97i4o.png
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

hehe , a mi sie zdaje ,ze tych dwóch co gra po prostu unika sąsiadów , a te miasta ze 175 pkt to będą ich farmy :p
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Sorki ja widze takie cos pierwszy raz zeby tyle miast mialo 175pkt na wyspie.
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Gdzie się podziały te Watachy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Przemieniły się w SFORY bodajże :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ano ,z tego ,co widzę trochę się od nich zaroiło ,ile to graczy mają? Jak ostatnio patrzyłem chyba już im 200 stuknęła... ale pewno padną w podobnym tempie jak Watahy Wilków ,jak tylko kilka porządnych sojuszy zacznie ich atakować...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

To jest tylko gra. Na pewno wciągu miesiąca staty się zmienią. Jeden sojusz spadnie, drugi zaś na podium stanie. Takie pokręcone te top15 :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ano ,z tego ,co widzę trochę się od nich zaroiło ,ile to graczy mają? Jak ostatnio patrzyłem chyba już im 200 stuknęła... ale pewno padną w podobnym tempie jak Watahy Wilków ,jak tylko kilka porządnych sojuszy zacznie ich atakować...
My trochę pomęczyliśmy Watache i już znikneli :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ano ,z tego ,co widzę trochę się od nich zaroiło ,ile to graczy mają? Jak ostatnio patrzyłem chyba już im 200 stuknęła... ale pewno padną w podobnym tempie jak Watahy Wilków ,jak tylko kilka porządnych sojuszy zacznie ich atakować...

Jak na razie bardzo dobrze idą i nie zapowiada się na szybkie zejście, Panie aka wróżbito :eek:
 
Do góry