Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23145

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Podbijaj te najbardziej rozwinięte :p

Dokładnie i z przemyśleniem .
Sloty są zawsze zachowywane - nawet dla extrmalnych sytuacji dobrze mieć nawet 1-2 sloty wolne.
Poza tym akcja się rozwija na świecie,
a gracze podbijają wszystkie mieściny , które przeszkoczyły próg minimalny próg 3 k.
Przechwyt są jak najbardziej wskazane na początkowym etapie gry .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

nuda nuda i za wolny swiat nic tylko budowac domki
Świat jest szybki w porównaniu do np. Hiperborei i innych światów o tych parametrów, więc nie widzę powodu do narzekania. Jeżeli masz nadmiar czasu to proponuję iść na spacer,czas na pewno szybko zleci.
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Świat jest szybki w porównaniu do np. Hiperborei i innych światów o tych parametrów, więc nie widzę powodu do narzekania. Jeżeli masz nadmiar czasu to proponuję iść na spacer,czas na pewno szybko zleci.

ale w porównaniu do np. akcjum czuć różnice , już nie wspomnę o retimno :p mnie też się taki wolny wydaje świat , ale nie ma tragedii :)
 

DeletedUser23145

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale w porównaniu do np. akcjum czuć różnice , już nie wspomnę o retimno :p mnie też się taki wolny wydaje świat , ale nie ma tragedii :)

A wszysko jest dostosowane dla graczy - na nasze życzenia są tworzone nowe światy z danymi ustawieniami :)

świat-prędkości.PNG
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale w porównaniu do np. akcjum czuć różnice , już nie wspomnę o retimno :p mnie też się taki wolny wydaje świat , ale nie ma tragedii :)

no z akcjum się przerzucając od razu czuć różnice :/
ja bym wolał
2-3-3 :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Wiecie jak to mówią, kiepskiej baletnicy nawet spódnica przeszkadza ;)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Zgadzam się z osobą wyżej :D jak jeszcze się jest na jakimś morzu dalekim to w ogóle nudą wieje, do tego nie ma kogo podbijać bo wyspy puste stoją...

Zaś bez przesady, już widzę pierwszych dla nas potencjalnych przeciwników ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

no z akcjum się przerzucając od razu czuć różnice :/
ja bym wolał
2-3-3 :)
Różnice czuć pomiędzy Retimno a Olimpią. Ja jakoś nie widzę pomiędzy Akcjum a Kalidonem pod względem ustawień. Chyba, że chodzi o wydarzenia i liczbę graczy, sojuszy etc. W każdym razie, świat jak na 3-2-2 nie jest taki wolny. Mi te ustawienia w ogóle niee przeszkadzają i przeciwnie. Są to dobre parametry. Można by tylko zmienić nieco bonus nocny.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Różnice czuć pomiędzy Retimno a Olimpią. Ja jakoś nie widzę pomiędzy Akcjum a Kalidonem pod względem ustawień. Chyba, że chodzi o wydarzenia i liczbę graczy, sojuszy etc. W każdym razie, świat jak na 3-2-2 nie jest taki wolny. Mi te ustawienia w ogóle niee przeszkadzają i przeciwnie. Są to dobre parametry. Można by tylko zmienić nieco bonus nocny.

bonus jest ok :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tak, bonus jest ok :)
jedyny problem w tym, że ten event trochę psuję rozgrywkę, gdzie nie wjedziesz kolonem to zaraz 200harpi wlatuje odbijać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tak, bonus jest ok :)
jedyny problem w tym, że ten event trochę psuję rozgrywkę, gdzie nie wjedziesz kolonem to zaraz 200harpi wlatuje odbijać :p
Mówiłbyś na odwrót, gdybyś ty odbijał. Ja osobiście z eventu się cieszę. Mam czas na uzbieranie dobrego deffa, ale tyle harpii to trochę przesada. Mogli by o połowe mniejszą nagrodę dawać. W dodatku, jeszcze dużo czasu do zakończenia eventu i jestem pewnien, że ktoś jeszcze z 1k harpii uzbiera.
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Były Watachy...
Są Sfory...
i teraz jest Kunoke....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jeżeli to są masówki, to ja jestem Św. Paweł z Tarsu...
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

dla jednych "masówka" to będzie sojusz z dziesięcioma graczami, dla innych z setką graczy a jeszcze dla innych z tysiącem:) więc zbytnio nie da się określić że coś jest "masówką":)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

dla jednych "masówka" to będzie sojusz z dziesięcioma graczami, dla innych z setką graczy a jeszcze dla innych z tysiącem:) więc zbytnio nie da się określić że coś jest "masówką":)
Bez przesady. Sojusz powinien składać z wielu graczy, przynjamniej 2. Samemui grać w sojuszu nie będziesz, chociaż widziałem takie osoby na poprzednich światach. Były to jednak dobre sojusze, lecz po rozsypce zostawały "resztki", które wegetowały ze względu na koniec świata. Ja raczej nie pojmuję osoby twierdzącej, że masówka może składać z 10 graczy. To jest chyba niewiadomy wyraz dla niektórych użytkowników. Tysiąc też nie może być. Czemu? Do tej pory nie było sojuszy o tej liczbie graczy i wątpie by tak było. Gra straciła by sens i została zamknięta.
Moim zdaniem, masówka to sojusz o dużej ilości graczy (zazwyczaj max.) z małą aktywnością oraz brakiem rozwoju. Kunoke, sfora etc. to nie masówki.
 
Do góry