Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A za tydzień będzie ''rzygamy tęczą'' :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Albo zmienią na No Name.

Hm... Chyba jednak obstawiam opcję, że prędzej się rozlecą niż zmienią nazwę :)
A na świecie dzisiaj dużo się dzieje, dużo okupek do odbijania jak i obstawiania :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

podaj namiary nightmare:) bo dzisiaj cienko żadnego kolona nie dają mi ustrzelić:/
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Never to fajna nazwa :)
Niby fajna ale już był taki sojusz. Na Alfie i na Maratonie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

podaj namiary nightmare:) bo dzisiaj cienko żadnego kolona nie dają mi ustrzelić:/

Mój kolega cierpi przez ciebie :p Podbiłeś mu wioche. Zaczął drugi raz dalej go podbili i teraz mnie o refa męczy.
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Niby fajna ale już był taki sojusz. Na Alfie i na Maratonie

Z tego co widzę, to jest tam dość dużo osob z Itaki i Olimpii, gdzie grali pod tą samą nazwą. Swoją drogą, jeżeli Immortal kryje się pod jakimś nickiem, to pozdrówcie go. Innych z Dream Teamu (Olimpia) też, byc może ktoś mnie pamięta...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Niby fajna ale już był taki sojusz. Na Alfie i na Maratonie

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Mój kolega cierpi przez ciebie :p Podbiłeś mu wioche. Zaczął drugi raz dalej go podbili i teraz mnie o refa męczy.

może coś w tym jest że znowu go podbili;p marlo85 chyba tez go podbiłem na poczarku meczyl gracza który teraz gra ze mną, teraz się patrze świetnie sobie radzi na morzu 56, abo 53 nie pamietam, po co się pach do centrum?;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

może coś w tym jest że znowu go podbili;p marlo85 chyba tez go podbiłem na poczarku meczyl gracza który teraz gra ze mną, teraz się patrze świetnie sobie radzi na morzu 56, abo 53 nie pamietam, po co się pach do centrum?;/
Niektórym się nudzi i zamiast wejść na świat dwa dni później po jego otwarciu to gracze bez zastanowienia pchają się w sam środek wojny :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Z tego co widzę, to jest tam dość dużo osob z Itaki i Olimpii, gdzie grali pod tą samą nazwą. Swoją drogą, jeżeli Immortal kryje się pod jakimś nickiem, to pozdrówcie go. Innych z Dream Teamu (Olimpia) też, byc może ktoś mnie pamięta...

Przekażę.

A co do nazwy to zobaczymy co będzie. Ona nie miała nawiązywać do byłych sojuszy.

Kratos - tak o tę reklamę mi chodziło.
Zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D
Reklamy to potrafią człowiekowi mózg zeżreć...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Kratos - tak o tę reklamę mi chodziło.
Zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D
Reklamy to potrafią człowiekowi mózg zeżreć...
Taaa, albo Media Expert "Włączamy niskie ceny" :D Szkoda gadać...

Co do nazwy, byle by była. Nazwa nie jest najważniejsza. Najważniejsze są możliwości sojuszu.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Niektórym się nudzi i zamiast wejść na świat dwa dni później po jego otwarciu to gracze bez zastanowienia pchają się w sam środek wojny :)

O to właśnie chodzi :) Wiadomo, jeżeli jest się aktywnym graczem, bo inaczej to komuś za budowniczego posłużysz na nową wioche :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

O to właśnie chodzi :) Wiadomo, jeżeli jest się aktywnym graczem, bo inaczej to komuś za budowniczego posłużysz na nową wioche :))
Ja również nie radzę budować domków w samym centrum :) Za dużo aktywności w okolicy i potem po 2 kolony dziennie. Raz spróbowałem i mi się upiekło. Bardzo aktywnych graczy miałem w pobliżu i dużo wrogów. W dodatku, dołączyłem do dobrego sojuszu, lecz grę musiałem zakończyć z powodu braku czasu. W każdym razie, nikomu nie polecam tego sposobu gry, zawsze kończy się płaczem i traceniem miast.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

FURIA też na tym serwie jakaś jest ;) tak myślałem żeby iść ale chcą "2000 PUNKTÓW ROZBUDOWY I 300 PUNKTÓW WALKI" :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Megas - dobry sojusz się wydaję.
 
Do góry