Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tego nie twierdzę. Ale zamiast przekrzykiwać się w tej materii można po prostu przyjąć do wiadomości, że się dało przechytrzyć innym, bardziej doświadczonym wygom. :)

Nie sądzę, by Wasz sojusz miał więcej "wyg" niż inne nikomu nie umniejszając.
Tak naprawdę całe to zajście nie jest winą liczenia dni , bo jakie by to liczenie nie było to wyszło w praniu ,ale tego ,że nie pojawił się komunikat o odpowiedniej porze i nawet jeśli my jako ta reszta jesteśmy tak goopi i źle policzyliśmy to gdyby komunikat się pojawił sytuacja byłaby zupełnie inna,a gracze siedzący w nocy poinformowali by innych o starcie.
A tak dowiedzieliśmy się gdy Enrage miało siedem cudaków na levelu wyżej niż inni, a takie rzeczy zdrowej rywalizacji nie sprzyjają.
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nie sądzę, by Wasz sojusz miał więcej "wyg" niż inne nikomu nie umniejszając.
Tak naprawdę całe to zajście nie jest winą liczenia dni , bo jakie by to liczenie nie było to wyszło w praniu ,ale tego ,że nie pojawił się komunikat o odpowiedniej porze i nawet jeśli my jako ta reszta jesteśmy tak goopi i źle policzyliśmy to gdyby komunikat się pojawił sytuacja byłaby zupełnie inna,a gracze siedzący w nocy poinformowali by innych o starcie.
A tak dowiedzieliśmy się gdy Enrage miało siedem cudaków na levelu wyżej niż inni, a takie rzeczy zdrowej rywalizacji nie sprzyjają.

OsZczepCS na pelli przecież przerabialiśmy dokładnie ten sam temat :) i dlatego teraz byliśmy przygotowani wcześnie, wklejałem na tym forum screena z naszego forum gdzie dokładnie podaliśmy start EC
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nie sądzę, by Wasz sojusz miał więcej "wyg" niż inne nikomu nie umniejszając.
Tak naprawdę całe to zajście nie jest winą liczenia dni , bo jakie by to liczenie nie było to wyszło w praniu ,ale tego ,że nie pojawił się komunikat o odpowiedniej porze i nawet jeśli my jako ta reszta jesteśmy tak goopi i źle policzyliśmy to gdyby komunikat się pojawił sytuacja byłaby zupełnie inna,a gracze siedzący w nocy poinformowali by innych o starcie.
A tak dowiedzieliśmy się gdy Enrage miało siedem cudaków na levelu wyżej niż inni, a takie rzeczy zdrowej rywalizacji nie sprzyjają.
Z tym to się zgadzam i już wcześniej pisałem, że za to niedopatrzenie powinni beknąć. Jedyne czego bronię to to, że nie można im zarzucić falstartu bo tego nie popełnili. Błędem/niedopatrzeniem był brak powiadomienia.
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Z tym to się zgadzam i już wcześniej pisałem, że za to niedopatrzenie powinni beknąć. Jedyne czego bronię to to, że nie można im zarzucić falstartu bo tego nie popełnili. Błędem/niedopatrzeniem był brak powiadomienia.

Z tego wynika że to nie system odpalił EC bo gdyby to on odpalił byłby komunikat, także osoba trzecia odpaliła to ręcznie
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Zaraz teorie spiskowe będziecie snuli;) może to jakiś zły teamowicz który chciał żeby zrobić wszystkim na złość
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Z tego wynika że to nie system odpalił EC bo gdyby to on odpalił byłby komunikat, także osoba trzecia odpaliła to ręcznie
Niekoniecznie. Tak samo można włączyć jak i wyłączyć daną czynność. EC rozpoczęła się o północy z 28 na 29 listopada, po 180 dniach od początku świata. Komunikat powinien też się wtedy włączyć z automatu, ale tak się nie stało. Coś mogło paść, mogło coś się wyłączyć, albo ktoś mógł wyłączyć chociażby w trakcie wgrywania aktualizacji (nie neguję czy celowo, czy nie).
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Dopiero teraz uwierzyłem ,ze faktycznie tak jest z tym odliczaniem dni jak *zakochana* mi powiedziała (nic nie wiedząc o zaistniałej sytuacji , bo nie gra obecnie w grepo) , dlatego muszę przyznać sie do błędu
smiley_emoticons_frown.gif
ale to nie zmienia faktu ,że informacja o tym "kalendarzu grepolisowym" powinna być dostępna dla każdego na wiki od początku :) a i komunikat o rozpoczęciu EC przyszedł za późno o wiele , bo byłem jeszcze w nocy o 01:00 na kalidonie i nie skapłem się :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

smoczy !! nie gap się w ten temat , tylko przyznaj do błędu
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Ty noobie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser26289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

komunikat nie piewszy raz przychodzi z opoznieniem
dlatego u nas ktos w nocy siedzial i sprawdzal czy mozna cudaka postawic
a ze startuja 28, nigdy tego nie ukrywalismy
ale nikt nam nie wiezyl
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale chodzi Ci o wiare wiare np w Boga czy o wieze np taka jak mozna postawic sobie w miescie bo ciezko o tej godzinie Cie zrozumiec poniewaz wiezyl czy wieRZyl to dwa calkowicie rozne slowa
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

komunikat nie piewszy raz przychodzi z opoznieniem
dlatego u nas ktos w nocy siedzial i sprawdzal czy mozna cudaka postawic
a ze startuja 28, nigdy tego nie ukrywalismy
ale nikt nam nie wiezyl

mocno się nie dziwię...

nie udawaj proszę greka z tymi komunikatami i wiarą.
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale o wiare czy o wieze chodzi bo ja nie wiem nadal i kto jest z grecji ???
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A według mnie Wasi koordynatorzy cudaków jeśli takich macie po prostu nawalili. Nie pierwszy raz EC tak startuje, choćby przykład Akcjum, tylko my pilnowaliśmy i nie było z tym problemu.. żaden sojusz nie miał.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Artykuł w wiki został edytowany ze względu na tickety, które otrzymaliśmy po rozpoczęciu ery cudów na Kalidonie. Sporo osób wytknęło niejasną informację, dlatego poprawiliśmy wpis, aby w przyszłości nikt nie miał wątpliwości.

Jeśli chodzi o zarzuty, że wcześniej era rozpoczynała się po 6 miesiącach z uwzględnieniem dokładnej liczby dni w miesiącu (a nie zaokrąglonej do 30), to nie mogę się z nimi zgodzić. Mam dostęp do daty startu cudów tylko od maja 2014, ale nawet w tym okresie na dwóch światach era rozpoczęła się po 180 dniach:

Baris - 26.02.2015 - 25.08.2015 - 180 dni
Akcjum - 26.01.2015 - 25.07.2015 - 180 dni

W wiki znajduje się informacja kiedy na tych światach została zamknięta rejestracja. Jeśli ktoś chciałby sprawdzić kiedy artykuły zostały zmodyfikowane, żeby upewnić się, że nie przed chwilą, to wrzucam link do historii edycji szablonu ze wszystkimi ustawieniami światów (porównanie 6 wersji od 18 czerwca do 28 września). Jeśli to nie wystarczy jako dowód, dorzucę jeszcze posty z forum, w których gracze informowali o rozpoczęciu cudów: Akcjum i Baris.

Przepraszamy za wprowadzenie w błąd artykułem w Wiki, zgłosiliśmy również prośbę o zmianę opisu w grze, aby znalazła się tam wyraźna informacja o 180 dniach, a nie o 6 miesiącach.

Jeśli chodzi o brak komunikatu o starcie ery cudów - nie wiem dlaczego tak się stało, zgłosiliśmy to jako błąd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Dopiero teraz uwierzyłem ,ze faktycznie tak jest z tym odliczaniem dni jak *zakochana* mi powiedziała (nic nie wiedząc o zaistniałej sytuacji , bo nie gra obecnie w grepo) , dlatego muszę przyznać sie do błędu
smiley_emoticons_frown.gif
ale to nie zmienia faktu ,że informacja o tym "kalendarzu grepolisowym" powinna być dostępna dla każdego na wiki od początku :) a i komunikat o rozpoczęciu EC przyszedł za późno o wiele , bo byłem jeszcze w nocy o 01:00 na kalidonie i nie skapłem się :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

smoczy !! nie gap się w ten temat , tylko przyznaj do błędu
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Ty noobie
smiley_emoticons_biggrin.gif

Ja do błedu przynać się umiem i to zrobie noobie
smiley_emoticons_biggrin.gif
, przyznaję się że te 180 dni były prawdą, w którą niewierzyłem, ale dlaczego a no dlatego że komunikat o starcie ery cudów świata był niejasny i jak dla mnie wskazywał właśnie na mój tok myślenia. Nieważne, przyznaję się, że może troche pochopnie zacząłem oceniać, ale mimo wszystko dalej w przypadkowy brak komunikatu zbytnio mi się nie chce wierzyć, a jeśli tak nawet było to zgłoszenie jako błąd nic nie da, zepsuło to ostateczną rozgrywkę
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ja do błedu przynać się umiem i to zrobie noobie
smiley_emoticons_biggrin.gif
, przyznaję się że te 180 dni były prawdą, w którą niewierzyłem, ale dlaczego a no dlatego że komunikat o starcie ery cudów świata był niejasny i jak dla mnie wskazywał właśnie na mój tok myślenia. Nieważne, przyznaję się, że może troche pochopnie zacząłem oceniać, ale mimo wszystko dalej w przypadkowy brak komunikatu zbytnio mi się nie chce wierzyć, a jeśli tak nawet było to zgłoszenie jako błąd nic nie da, zepsuło to ostateczną rozgrywkę
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
ale z ciebie awanturnik
smiley_emoticons_biggrin.gif

Oczywiście że mogło przez przypadek nie być komunikatu , a tak poza tym to komunikat to nie wszystko
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

smiley_emoticons_biggrin.gif
ale z ciebie awanturnik
smiley_emoticons_biggrin.gif

Oczywiście że mogło przez przypadek nie być komunikatu , a tak poza tym to komunikat to nie wszystko

Komunikat to bardzo duzo. A tb juz chyba cos powiedzialem. Idz robic zadanie na przyrke.
 

DeletedUser22984

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ktoś mi wyjaśni co to za dzieciak, którego wszędzie widzę na forum, a nigdzie w grze ?
 
Do góry