Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Miło mi cie poznać:)
Gram troche dlużej od was wiec dzieciakiem raczej nie jestem;)

Tu nie chodzi o staz w grepo (klocilbym sie czy jest tak dlugi, patrzac na twoje wyniki
smiley_emoticons_lol.gif
) ale o zachowanie i mentalnosc moj drogi.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Zachowuje się jak chce , poznałem się już na ludziach udzielających się w takich tematach
Mój drogi? Łał czyżbyś zszedł na kulturalną rozmowę ? Awan z wyzywania od noobów?:) ciesze się.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

co do powiadomienia o EC, to około dwa miesiące temu ruszyły cuda na Zakros, i również powiadomienie było po kilkunastu godzinach, mocno po południu, kiedy wszyscy budowali w najlepsze. Widocznie tak jest system ustawiony.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Te powiadomienia chyba są o jednej porze i zawsze mocno przesunięte w czasie...podobnie jest z powiadomieniami o aktualizacji. Gra się aktualizuje rano, a powiadomienie przychodzi pod wieczór zawsze.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Te powiadomienia chyba są o jednej porze i zawsze mocno przesunięte w czasie...podobnie jest z powiadomieniami o aktualizacji. Gra się aktualizuje rano, a powiadomienie przychodzi pod wieczór zawsze.
z cudami zawsze było na czas :)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

a) ross777pierre
b) OsZczepCS
c) [player]OsZczepCS[/player]

d) nie znam gracza, choć grałem z nim sojuszu, więc skąd mój głos? ano chce złamać system wzajemnej adoracji i oddac głos na rywala a ten nick często wpadał mi w ucho mimo że nie zrobił na mnie żadnego wrażenia i tym bardziej żadnej krzywdy. dodam też co z mojej strony niemal obowiązkowe że gracze powyżej nominowani z sojuszu poczekalnia nie powinni kandydowac nawet na słupa roku. w miescie oddalonum o 12-15 godzin poza wpływem sojuszu, osmieszyli sie dziś do całkowicie minimalnego poziomu. gdzie szlo +70 ataków i kolona nie wsadzili, precyzja akcji... no cóż kolony nie weszły mimo że wciąz wsparcia sojuszowe nie doszły - wstyd i hańba.

najlepiej złocić w opór od samego początku świata.... to dopiero wyznacznik gry na najwyższym poziomie umiejętności
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

ross777pierre - a Twoja cofka to już nie wstyd i hańba ? bo to ,że wsparć koledzy nie dograli to mniejszy wstyd niż cofka biremami po kolonie 5 sekund , a procarzami i hopkami 11 sekund ?
smiley_emoticons_bravo2.gif
nie masz sie czym chwalić :)
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

ross777pierre - a Twoja cofka to już nie wstyd i hańba ? bo to ,że wsparć koledzy nie dograli to mniejszy wstyd niż cofka biremami po kolonie 5 sekund , a procarzami i hopkami 11 sekund ?
smiley_emoticons_bravo2.gif
nie masz sie czym chwalić :)

zawszę wychodziłem z założenia że cofka musi być skuteczna :) a to przeciwnik zostawia "lukę" na nią :)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

zawszę wychodziłem z założenia że cofka musi być skuteczna :) a to przeciwnik zostawia "lukę" na nią :)
krzaku myślę że zaśmiałbyś się z takiej cofki gdyby wrzucono ją na forum Twojego sojuszu, a cofkę robił by wróg :) obiektywizm nie boli :)
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

krzaku myślę że zaśmiałbyś się z takiej cofki gdyby wrzucono ją na forum Twojego sojuszu, a cofkę robił by wróg :) obiektywizm nie boli :)


Kojiro, ciężko w sumie stwierdzić, bo jak np idzie kolon a za nim nie ma wsparć to po co się spinać? :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i nie przypominam sobie żebym się śmiał kogoś w tej grze :) graliśmy sporo razem więc jeśli się myle to mnie popraw :) nie no dobra wyjątkiem jest Smoku ale to z sympatii do niego bardziej było :p
 
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Kojiro, ciężko w sumie stwierdzić, bo jak np idzie kolon a za nim nie ma wsparć to po co się spinać? :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i nie przypominam sobie żebym się śmiał kogoś w tej grze :) graliśmy sporo razem więc jeśli się myle to mnie popraw :) nie no dobra wyjątkiem jest Smoku ale to z sympatii do niego bardziej było :p

tak nie ma się co spinać ale jednak biremy po kolonie w cofce? wstyd
 

DeletedUser8414

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

nie lubie do konca energi a zwlaszcza ross777pier ale nie moge juz tego twojego chlamu czytac... jak biremy ubily kolona to co za roznia wazny jest effekt anie czym ile razy sie deffem klinowalo za bo innaczej wskoczylo ...a biremy na ognie i tak swoja robote robia ... a tu chranicie 3p3 idzcie lepiej sie zalic gdzie indziej o jakims wstydzie czy czym kowiek ten wątek sluzy do czego innego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15575

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

nie lubie do konca energi ale nie moge juz tego twojego chlamu czytac... jak biremy ubily kolona to co za roznia wazny jest effekt anie czym ile razy sie deffem klinowalo za bo innaczej wskoczylo ...a biremy na ognie i tak swoja robote robia ... a tu chranicie 3p3 idzcie lepiej sie zalic gdzie indziej o jakims wstydzie czy czym kowiek ten wątek sluzy do czego innego

mnie tak wielokrotnie pognębiłeś, zawsze gratulowałem bo liczy się efekt :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

ross ośmieszasz tutaj się Ty. ja jako gracz KGW w głównej mierze gram na M54 stąd brak moich wsparć pod kolona bo gdybym miał tutaj zaplecze deffa takie jak na m54 to wsparć byś dostał tyle w sekunde, że by cofka za nic Ci nie pomogła. Ja celowałem ataki przed i miałeś na 1,2 sekundy więc skończ ośmieszać tutaj sojusz. Cofki Twoje były idealne wręcz z takimi cofkami długo bez obstaw na froncie byś nie wytrzymał bo by zaraz kolon wchodził i tylko mity z eventu musiałyby iść w ruch. obiektywna opinia bez żadnego spinania
ps. lepiej skupcie się na swoich skałkach pod latarnią..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

Fajnie jest :) przynajmniej forum żyje :)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Gracz Roku 2015 - Kalidon

musza być napinki , nie mogą się wszyscy głaskać bo by nudno było:) byle nikogo za chamsko nie obrazac i jest gitara :)
 
Do góry