Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

o widzisz ucze sie od najlepszych gdyby Wsi i Drinki tak nie zaczeli pisac to tez bym tego nie robil wiec jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj



Nasza jako WSI akcja była akcją odwetową, a wszystkie podania do sojuszu włącznie z datą ich napisania można tu wrzucić tylko nie wiem kto na tym lepiej wyjdzie.
 

DeletedUser11474

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

hehe o co tu sie spierac?;P wiadomo ze graja dorosli i dzieci ...;) dziwne zagrywki typu zaproscie mnie a zerkne w wasze forum i sprawdze czasy ;)wynikaja tylko z braku wiary w zaangazowanie wlasnego sojuszu ....Olac cudaki najbardziej poronione zakonczenie rozgrywki jakie tylko inno moglo wymyslec,najlepszym przykladem tigla z pomidorow ktory za obiecane blaszki od enrage sprzedal wlasny sojusz...mam nadzieje ze bedziesz z nich dumny
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
gdzies na nastepnych swiatach...
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Piesku nie szczekaj juz tyle bo znowu sie to zle skonczy i polecisz ze skarga na mnie
smiley_emoticons_flucht2.gif

przeczytaj co napisałem, pomyśl i dopiero odpisz :) a czy źle się dla Cb skończy to nie mój biznes

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hehe o co tu sie spierac?;P wiadomo ze graja dorosli i dzieci ...;) dziwne zagrywki typu zaproscie mnie a zerkne w wasze forum i sprawdze czasy ;)wynikaja tylko z braku wiary w zaangazowanie wlasnego sojuszu ....Olac cudaki najbardziej poronione zakonczenie rozgrywki jakie tylko inno moglo wymyslec,najlepszym przykladem tigla z pomidorow ktory za obiecane blaszki od enrage sprzedal wlasny sojusz...mam nadzieje ze bedziesz z nich dumny
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
gdzies na nastepnych swiatach...

Kolejnym przykładem Tomek jest Yang, który poszedł do enrage, którego tak nienawidził. Do takich ludzi zerowy szacunek. Całe szczęście, że ja gram z ludźmi którzy mają honor i udowadniają to również w zwykłej grze
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Kolejnym przykładem Tomek jest Yang, który poszedł do enrage, którego tak nienawidził. Do takich ludzi zerowy szacunek. Całe szczęście, że ja gram z ludźmi którzy mają honor i udowadniają to również w zwykłej grze
smiley_emoticons_smilenew.gif
Ojj Patryk, dziękuję za komplement
smiley_emoticons_winken4.gif


Ty taki honorowy, a potrafisz swój własny sojusz zostawić do rozwiązania komuś innemu
woko.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ojj Patryk, dziękuję za komplement
smiley_emoticons_winken4.gif


Ty taki honorowy, a potrafisz swój własny sojusz zostawić do rozwiązania komuś innemu
woko.gif

Elizka ja nie piszę o Tobie poszłaś ok Twoja sprawa. Piszę do tego pajaca Yanga bo sam zaczyna. I Elizka ja od początku mówiłem że idę na cuda do Poczekalni i biorę tych co chcą a miasta i tak są w tym samym rejonie i nadal mogą liczyć na mnie. A nie poszedłem do wroga tutaj a to zasadnicza różnica więc Yang niech zamknie swoją jadaczkę i nie obraża innych.
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ale co to za różnica o kim mówisz? Zrobiłam dokładnie to samo co Yang, bo nienawidziłam Enrage i się przed tym broniłam tak samo jak on, a koniec końców tam wylądowałam na własne życzenie
smiley_emoticons_smilenew.gif
. Więc mówiąc o braku szacunku wobec Yanga, mówisz to też o mnie, czyż nie?
smiley_emoticons_smilenew.gif


A nawiązując do rozwiązywania sojuszu nie miałam na myśli Kalidonu, tylko małe cofnięcie się w czasie do Troi ;). Sobie przypomnij kto zakładał wilki, a kto je rozwiązywał
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

o pamiętam ten soj , ale żeby "biedny piesek" go prowadził
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser26367

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ooo i Yang sie wypowiedzial ;D. Kolezka ktory wmawial mi ze oszczep z antevia sie ogadali z posagiem, ze maja juz 5 cudakow zbudowanych i wymyslil ze to ja kazalem go fejkowac
smiley_emoticons_lol.gif
po czym zablokowal moje wiadomosc ;D. Troszke za pewnie sie czules ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ojjj Suchy... kto komu i co tutaj wmawiał...
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

pajacem to ty jestes dzieciaku i nie mow mi co mam robic bo za cienki w uszach jestes

Ja przynajmiej nie jestem taka falszywa gnida jak Ty i nie latam na skargi do Antevi bo ktos sobie pozartuje z biednego pieska

Ty za to za gruby w pasie jesteś pajacyku. A co do fałszywej gnidy to również ją jesteś wyśmiewając enrage a później do nich dołączając.. co po blaszki pobiegłeś? niestety tu pewne zaskoczenie i sen o cudownej wygranej prysnął czas się obudzić chłopie. A Twoje żarty są tak niesmaczne, że nie wiadomo czy śmiać się z nich czy płakać. Widocznie miałeś niełatwe dzieciństwo skoro dzieci się z Ciebie wyśmiewały. A skoro taki dowcipniś z Ciebie jest to polecam zgłosić się do jakiegoś kabaretu może paranienormalni będzie odpowiedni? hmm przemyśl to dobrze. :)

ps. jak będziesz miał dzieciaka to tak sobie do niego mów nie pozdrawiam
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Dobra spina PAnowie :) dawno nie bylo, dobrze ze w ta nie jestem wplatany hehehe wyczuwam w powietrzu zapach wakacji dla paru nickow :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale Ty jestes tępy poszedlem tam gdzie chcialem i nic Ci do tego.. wszystkie sojusze na 45/55 sie rozpadly.. ty bys pewnie walnal szaraki panie honorowy i zostawil graczy z ktorymi grales... wybacz no ale jak slysze honor przy twojej osobie to wybucham smiechem,


no właśnie widzę że poszedłeś gdzie cieplejsze miejsce miałeś w sojuszu. Rozpadły się może z Twojego powodu? pomyśl nad tym bo kto by z takim pajacem długo wytrzymał. Chcesz szaraczki Twoja sprawa bo ja nie zamierzam a skoro mnie nie znasz to nie mów co bym zrobił a czego nie, tym bardziej, że sam sobie tego nie życzysz. Tępy to może masz nóż w kuchni to polecam go naostrzyć jak nie wiesz. Czy wybaczę to się zastanowię bo za bardzo szczekasz jak to lubisz mawiać. a co do śmiechu to mówiłem polecam kabaret. również nie pozdrawiam
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Widzę iż niektórzy nie rozumieją, że tutaj prowadzimy dyskusję o Kalidonie, a wątki innego świata jakim jest Troja można przenieść do wydzielonemu ku temu działowi. Całą akcję z "wypominaniem" komuś jaki był kiedyś można podsumować słowami " Co było a nie jest nie pisze się w rejestr".
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Dobra spina PAnowie :) dawno nie bylo, dobrze ze w ta nie jestem wplatany hehehe wyczuwam w powietrzu zapach wakacji dla paru nickow :)

Łukasz i Ty jesteś przeciwieństwem tego pajacyka Yanga bo do wroga nie poszedłeś mimo że Twój sojusz skończył. Mówiłeś, że nie mógłbyś grać na kalidonie z kimś na kogo wcześniej coś mówiłeś i to jest postawa honorowa, a nie to co Yang, który sam prowokuje na forum tradycyjnie z braku argumentów obrażając innych :)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No tak mowilem, ale juz pogrzebalem topory i z doktorem i z el gato ( a forum wrzalo ze tak powiem i milo do siebie nie mowilismy :) ) i z Toba tez. Czasem mozna zmadrzec czy ocenic cos z perspektywy czasu i dojsc do wniosku ze to gra i ze mozna sie dogadac tez
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Z yangiem troche gralem i uwazam ze jest w porzadku i do tego dobry gracz, ale to jest tak ze ile ludzi tyle opini.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ale co to za różnica o kim mówisz? Zrobiłam dokładnie to samo co Yang, bo nienawidziłam Enrage i się przed tym broniłam tak samo jak on, a koniec końców tam wylądowałam na własne życzenie
smiley_emoticons_smilenew.gif
. Więc mówiąc o braku szacunku wobec Yanga, mówisz to też o mnie, czyż nie?
smiley_emoticons_smilenew.gif


A nawiązując do rozwiązywania sojuszu nie miałam na myśli Kalidonu, tylko małe cofnięcie się w czasie do Troi ;). Sobie przypomnij kto zakładał wilki, a kto je rozwiązywał
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Nie szanuję kogoś kto mnie nie szanuję to jest proste i logiczne Eli. Ja nie rozwiązywałem na Troi sojuszu i trudno nazwać sojusz jakąś pseudomasówką gdzie nikt na poważnie nie grał. Wspominając to tylko siebie ośmieszasz w tym momencie bo to nie była gra logowanie się raz czy dwa w tygodniu. To był zalążek światów gdzie się poznawało mechanizmy gry, nie znając jeszcze osób, które warto było poznać. I nie mam najmniejszego zamiaru się z Tobą Eli kłócić , bo Ciebie szanuję nie to co tego pajaca, który non stop zaczyna mnie obrażać wobec mojego nicku, który zresztą też mam po kimś już od Troi i sam nie wymyślałem go, tylko wbiłem pod nim i jakoś się przyjęło.
z Pozdrowieniami
smiley_emoticons_smilenew.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

No tak mowilem, ale juz pogrzebalem topory i z doktorem i z el gato ( a forum wrzalo ze tak powiem i milo do siebie nie mowilismy :) ) i z Toba tez. Czasem mozna zmadrzec czy ocenic cos z perspektywy czasu i dojsc do wniosku ze to gra i ze mozna sie dogadac tez
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Z yangiem troche gralem i uwazam ze jest w porzadku i do tego dobry gracz, ale to jest tak ze ile ludzi tyle opini.

może i dobry gracz, ale na każdym kroku mnie obraża na co sobie nie pozwolę
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No proszę widze że oprócz mnie dzisiaj tylko cicho jeszcze kilka urlopów na grepolis FO będzie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
a czułem się taki samotny no ale cicho biorę Popcorn i czytam dalej
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Do góry