Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ten był rezerwowy bo lecieliśmy na trzy w razie co i jak pierwszy uwali to cofamy deff wchodzi kolejny ale obyło się bez mojego rezerwowego rozbiłem po prostu się na innej naszej okupacji ale miasto spod cudów z palika wyzłocone przejęte.. i 12 k birem nic nie dało

uamxlj.jpg
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

:cool: to dobrze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

od razu te paliki przejmujcie jak sie jakies pojawią :) nie zdarza wtedy zadefowac
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

:cool: to dobrze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

od razu te paliki przejmujcie jak sie jakies pojawią :) nie zdarza wtedy zadefowac

no tego ja np na m64 nie miałem deffa by celować a biremki ludzie pocelowali i zrobił cofkę biremami po kolonie kilka sekund i lądem kilka sekund i śmiał się z Poczekalni że wstyd i hańba to teraz deffa zrobiłęm na tamtym morzu i się postaraliśmy, żeby żadnych durnot nie wypisywano na forum o nas. a nowe paliki wiadome że będą konskwentnie kasowane zresztą oni mają co robić pod swoimi cudami teraz bo niezłe bajlando im się tam robi i wymyka spod kontroli
 

DeletedUser11474

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

wyszlo jak wyszlo za pierwszym razem kolega rossa wybronil kolona na paliku i to w sumie o nim dobrze swiadczy;) Tym razem jednak wzieta byla poprawka i jak Patryk powiedzial polecielismy z planem awaryjnym czyli jego kolonem...Synchro bardzo ladne raczej nikt nie zaprzeczy szacuneczek za to;)Zabawa na kalidonie dzieki temu ze prawie nikt nie sprzedal sie za blaszki trwa dalej coz zobaczymy co nowy rok przyniesie;)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

hm.... synchro jak zawsze Polish idealne
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
a grasz od wsumie nie tak dawna
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

super:) Polish...pobaw sie jeszcze z Tym graczem. za to masz u mnie wielki plus:) a tak w ogóle..fajnie się czyta te kłótnie.
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

przecież dla ciebie kto ma dobre synchro to bociaż jesli gra przeciwko Tobie lub go nie lubisz prawda? :) synchro dobre :)

ale sam przyznasz że takie synchro i w dodatku non stop jest bardzo podejrzane
smiley_emoticons_idea2.gif
mi się również udaje zgrać wsparcia i ataki ale u was jest to nader często i zbyt idealnie dlatego się nie dziw że są potem takie oskarzenia.
Ja nie twierdzę że jedziesz na botach tylko zwracam ci uwagę że tak to wygląda.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale sam przyznasz że takie synchro i w dodatku non stop jest bardzo podejrzane
smiley_emoticons_idea2.gif
mi się również udaje zgrać wsparcia i ataki ale u was jest to nader często i zbyt idealnie dlatego się nie dziw że są potem takie oskarzenia.
Ja nie twierdzę że jedziesz na botach tylko zwracam ci uwagę że tak to wygląda.
smiley_emoticons_smilenew.gif

Przy duzej ilości miast nie jest problemem trafić dużo wsparć w sekunde kolona :) A jak ktos robił na mnie akcje to wiedziałem że walcze przeciwko dobremu rywalowi jeśli tak celuje dobrze :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

hm.... synchro jak zawsze Polish idealne
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
a grasz od wsumie nie tak dawna
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Eee tam jakie idealne. Powinno być 2 razy więcej ataków w sekunde i sekunde przed i 5 razy więcej wsparć w sekunde kolona. :cool: :cool: :cool:
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

- rzekł nauczyciel Patryka , mgr. inż. Smoczy od spraw synchronizacji ataków.

Oj ależ no przestań. Bo się zarumienie
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Ja tylko mówie że się niezbyt postarał :cool: :cool: :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Oj ależ no przestań. Bo się zarumienie
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Ja tylko mówie że się niezbyt postarał :cool: :cool: :cool:

Smoczek nie mogło być więcej ataków celowanych bo mój kolon był kolonem rezerwowym i ostatecznością i gdybym więcej wysłał pod mojego to walnąłbym w naszą okupację więcej ataków w pierwszego kolonika :)
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
w sumie jedna osoba powinna słać 3 kolony to sama w swoją by nie mogła trafić ale to następnym razem :)
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Smoczek nie mogło być więcej ataków celowanych bo mój kolon był kolonem rezerwowym i ostatecznością i gdybym więcej wysłał pod mojego to walnąłbym w naszą okupację więcej ataków w pierwszego kolonika :)
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
w sumie jedna osoba powinna słać 3 kolony to sama w swoją by nie mogła trafić ale to następnym razem :)

może iść i 1 atak jeśli obronca nie ma czym klinowac z innej wioski lub ma za daleko na to i musi robic tylko cofke z woja jakie ma w miescie, jesli ma tam ofa to czasem nawet atakow nie trzeba dawac tylko dobrze dograc defa bo kolona musi wpuscic
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale się napięta sytuacja zrobiła :)
mam dla Was wierszyk z tej okazji:
Ktoś wygrał, ktoś przegrał,
ktoś wziął rewanż,
olać to wszystko,
idziemy się //ciach// :D

pewnie za chwilę za radosną twórczość dostanę bana, więc składam wszystkim życzenia wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ale się napięta sytuacja zrobiła :)
mam dla Was wierszyk z tej okazji:
Ktoś wygrał, ktoś przegrał,
ktoś wziął rewanż,
olać to wszystko,
idziemy się //ciach// :D

pewnie za chwilę za radosną twórczość dostanę bana, więc składam wszystkim życzenia wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku :)

Radek dni urlopu się skończyły i już nie rozdają :D teraz za złoto trzeba dokupić dodatkowe
smiley_emoticons_smilenew.gif


wzajemnie wesołych świąt i wracaj szybko :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15575

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Radek dni urlopu się skończyły i już nie rozdają :D teraz za złoto trzeba dokupić dodatkowe
smiley_emoticons_smilenew.gif


wzajemnie wesołych świąt i wracaj szybko :)

urlopu mam jeszcze troszkę:D ale wrócę jak dojdę do siebie :p

tzn na początku roku :p
 
Do góry