Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

może iść i 1 atak jeśli obronca nie ma czym klinowac z innej wioski lub ma za daleko na to i musi robic tylko cofke z woja jakie ma w miescie, jesli ma tam ofa to czasem nawet atakow nie trzeba dawac tylko dobrze dograc defa bo kolona musi wpuscic



właśnie dzięki takiemu rozumowaniu odesłałem Wam kolona na Akcjum:p
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

właśnie dzięki takiemu rozumowaniu odesłałem Wam kolona na Akcjum:p

a jaki jest sens dogrywania nie wiadomo jakiej ilości ataków jeśli wiesz że obronca musi Cię wpuścic?
jesli kolon suchar leci to fakt trzeba dac cos przed niego ale jesli obstawa jest pelny off to nikt ofa przed tego kolona nie wstawi gdyz to bedzie samobojstwem;)
inaczej to wyglada z paczka ogni bo tutaj przyda sie atak bo kolon w obstawie 20-39 ogni nie przejdzie:)
dlatego trzeba znac przeciwnika, wiedziec co ma w miescie i jak sie broni:p gdzies o tym pisal Marek

- - - Automatycznie połączono posty - - -

skoro ja i Mateusz bana ostatnio nie wyłapaliśmy to nie licz na niego
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_hust.gif

doktor właśnie wyłapał
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Podobno leci kolon na cudaka:) poproszę o jakaś relacje
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

a jaki jest sens dogrywania nie wiadomo jakiej ilości ataków jeśli wiesz że obronca musi Cię wpuścic?
jesli kolon suchar leci to fakt trzeba dac cos przed niego ale jesli obstawa jest pelny off to nikt ofa przed tego kolona nie wstawi gdyz to bedzie samobojstwem;)
inaczej to wyglada z paczka ogni bo tutaj przyda sie atak bo kolon w obstawie 20-39 ogni nie przejdzie:)
dlatego trzeba znac przeciwnika, wiedziec co ma w miescie i jak sie broni:p gdzies o tym pisal Marek

- - - Automatycznie połączono posty - - -



doktor właśnie wyłapał


to wszystko co piszesz ma sens pod warunkiem, że kolon jest w stanie przebić się przez offa:D
wy na akcjum dograliście wsparcia perfekt chyba z 7 w sekundę kolona wchodziło.
fakt nie miałem szans dolecieć biremami a wioska była na straty...
wiedzieliście, że mam w mieście erynie, wsparcia dograliście a kolon leciał z pełnym deffem.

klin z eryń i kolon do domu wrócił.

w skrócie dobrze gadasz ale akurat ta akcja była źle zrobiona.
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

rapki pewnie rano spadną :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

spadną rano ale będę kolorowe! będzie Ci przyjemniej czekać na takie raporty
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Myślisz że pokolorują kredkami?? A może farbkami??
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

kandydat na gracza roku broni się przed kolonem:D

gracz roku.png

ale murek w 20 minut z 0 do 25 powstał:)
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Więcej defa to ja na niejednej okupacji widziałem... i to zebrane w 2h, a nie w 12... :rolleyes:
 

DeletedUser26367

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Oj tam tylko jedno miasto straciliscie ^^
 

DeletedUser26408

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ojjj chyba tu kogoś boli, że na śpiocha cudaka stracił
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jest w tej grze coś takiego jak atakowanie - jeśli ubijasz komuś paczkę ogni to nie interesuję Cie czy ma bana czy nie tylko latasz na następne.
Za uczciwą grę banów nie ma dlatego nie wiem o co y masz pretensje do kogokolwiek oprócz swojego dowódcy.


otóż to
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

no no wybielajcie sie teraz gratuluje wygranej mam nadzieje ze bedzie wam smakowac tak jakbyscie wygrali fair :)
 

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Może niech Antevia wykorzysta teraz te swoje "600k PW" które zdobyła w niedzielę i czuła bardzo wielką potrzebę żeby się tym chełpić przed całym światem :) Buhahua PW to tylko liczby, wojsko jest po to żeby je rozwalać a nie kisić w mieście żeby stało bezczynnie. A połowie Enrage to pewnie kuśki stanęły z radości jak im się udało wybronić tą małą akcyjkę :) Choć zgaduje, że sami pewnie by się nie odważyli na kogokolwiek cud polecieć i Antevia dalej będzie musiała robić podchody na priv. - "bo może ktoś się jednak sprzeda za blaszkę
smiley_emoticons_biggrin.gif
"
 
Do góry