Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Napisałem o Was, bo WSI też jest cięte na support, a Wy nie. Zrzucacie całą winę na złą organizację, a nie błąd supportu.

jest cięte na support?
smiley_emoticons_lol.gif
bo tak piszą na FO teraz?
to ja też napiszę: jesteśmy źli na support. więc nie mów za nas. i co w związku z tym? piszesz, żeby WSI szaraki zrobili? co wynika z tego, że WSI są cięci na support? i nie tylko my twierdzimy, że brak organizacji również u Was był, bo o ile pamięć mnie nie myli wojtas. również o tym wspominał a nie gra w Poczekalni tylko w WSI. radzę więc zapoznać się do końca a potem argumentować
 

DeletedUser11793

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

a ja napisałem o solidarności a nie winie któregokolwiek z sojuszy tak jak El gato napisał to tylko i wyłącznie wina admina że doprowadził do tak nieodwracalnej sytuacji on powinien ponieść kare za to niedopatrzenie tylko obawiam się że jeśli my gracze będziemy przedkładać prywatne interesy nad dobro ogółu to nic się tu nie zmieni poprostu. Dodam że nie jestem w zadnym z sojuszy bijących sie o cudaki
i w2 sumie wogóle mi nie zależy na tym kto ten świat wygra bo sam poprostu tą część gry mam w tam gdzie administracja tej gry wszystkich graczy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Polish Dog nie mów mi że Ci nagle tak na orderach zaczęło zależeć :p
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Polish Dog nie mów mi że Ci nagle tak na orderach zaczęło zależeć :p
a czy ja o tym napisałem? my nie będziemy marnować własnego czasu i kolegów z sojuszu. też trzeba mieć do nich szacunek. solidarność? a gdzie jest solidarność graczy Enrage? bo tak jak napisałem nie widzę jej, a część graczy zasiliła szeregi odwiecznego wroga WSI. myślę, że solidarność powinna być przede wszystkim u osób, które spędziły ze sobą tyle czasu. Widzisz u nas jest ta solidarność, bo mamy szacunek dla czasu który wszyscy poświęcili w tą grę i dlatego nie zamierzamy teraz walić szaraków bo ktoś nam tak powie. Mamy własne zdanie i nie trzeba nam wmawiać poprzez publiczne dyskusję co mamy zrobić. Sprawa jest taka, że gramy cały czas i ani nam się śni walić teraz szaraki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11793

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

nie odbieraj tego co piszę jako atak na Ciebie czy sojusz Poczekalnia jedyne kogo tu atakuje to robin 65 i szukam poprostu wyjscia z sytuacji zaistniałej
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tylko pozazdrościć wam świąt , cały czas tu piszecie , nawet w wigilię przy kolacji pewnie
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Dokładnie, popieram też słowa El Gato - szkoda, że tylko Antevia na tym ucierpiała najbardziej, bo mimo że jest to gra - na sumieniu Dziewczynie to pozostanie jak potraktował ją Jej sojusz (słowa Ponurego odnośnie informowania władz Enrage, że mają od nas kolona na cudzie).
Myślę, że nie powinno być tutaj rzucania się do Nas o oddanie cudów - a raczej wielkie przeprosiny dla Antevii, za to jakie było zainteresowanie Jej sojuszu nawet gdy mieli info, że coś złego się dzieje. Chyba tylko to powinno mieć tutaj miejsce.

wrocilem :) oj swietnie odwracasz kota ogonem ..
a nie masz pojecia jak wygladala sytuacja u nas juz o tym pisalem i powtarzał nie bede :) ale wymadrzajcie sie dalej Ty polish i tomaszek swietnie wam idzie wybielanie sie :) pewnie wnioski o bana tez sie same napisały co ? a info miala tylko rada nie zwykli gracze nawet nie wiem ile w tym prawdy bo co ja moge zwykly szaraczek jestem doslownie i w przenosni :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tak sobie czytam po kolacji co tu piszecie, i najbardziej smutne jest to, że nikt z supportu nie ma na tyle przyzwoitości, aby Was wszystkich przeprosić, że zepsuli Wam grę. Grałam kilka miesięcy na Kalidonie, i to był bardzo ciekawy, dynamiczny świat. EC na tym świecie zasługiwała na coś lepszego, niż standardowa ignorancja supportu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

wrocilem :) oj swietnie odwracasz kota ogonem ..
a nie masz pojecia jak wygladala sytuacja u nas juz o tym pisalem i powtarzał nie bede :) ale wymadrzajcie sie dalej Ty polish i tomaszek swietnie wam idzie wybielanie sie :) pewnie wnioski o bana tez sie same napisały co ? a info miala tylko rada nie zwykli gracze nawet nie wiem ile w tym prawdy bo co ja moge zwykly szaraczek jestem doslownie i w przenosni :D
Skoro już się wyszarzyłeś to po co dalej siejesz zamęt.

Poza tym - nie gramy tak jak niektórzy - typu wnioski o bany, to że naszych ludzi tak załatwiały inne sojusze, nie oznacza że i my osiągnęliśmy tak niski poziom. Nie rozumiem z jakiej racji nawet mielibyśmy napisać te wnioski o bany bo żadnych podstaw nie mamy, więc nie oczerniaj nas.

Jedyne co dobre tutaj na forum, to napisał El Gato, rozwiązaniem jest cofnięcie serwera o kilka dni i tyle.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

wrocilem :) oj swietnie odwracasz kota ogonem ..
a nie masz pojecia jak wygladala sytuacja u nas juz o tym pisalem i powtarzał nie bede :) ale wymadrzajcie sie dalej Ty polish i tomaszek swietnie wam idzie wybielanie sie :) pewnie wnioski o bana tez sie same napisały co ? a info miala tylko rada nie zwykli gracze nawet nie wiem ile w tym prawdy bo co ja moge zwykly szaraczek jestem doslownie i w przenosni :D

jakie wybielanie człowieku. zastanów się co mówisz, a wybielić sobie możesz jedynie zęby
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

jakie wybielanie człowieku. zastanów się co mówisz, a wybielić sobie możesz jedynie zęby
smiley_emoticons_biggrin.gif

odzywka jak w gimnazjum ale czego tu sie spodziewac caly czas zwalacie wine na zla organizacje a gdyby nie ban to tej sytuacji by nie bylo to jak mam to nazwac jak nie usprawiedliwianie sie ze to zwycistwo jest zasluzone :)

[Wesołych Świąt]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ale wy macie problem zwyciestwo zasłuzone sprawiedliwe niesprawiedliwe naprawde kogo to obchodzi?
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Witajcie parobki.
Widzę że sporo ciekawego tu się dziś zadziało. Poza zwykłymi bzdetami są i ciekawe rzeczy. No to nam suporcik prezent przyniósł pod choinkę.
A takie koguciki uważające się za nieomylne, wydawało by się. :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Napisałem o Was, bo WSI też jest cięte na support, a Wy nie. Zrzucacie całą winę na złą organizację, a nie błąd supportu.

i wy wierzycie WSI po tych skrinach co je wrzuciłem?
przestaje mi Was być szkoda.

yang ciśnie bezsensu polisha i poczekalnię.

Czemu? Bo wykorzystali Waszą nieudolność?
powtarzam po raz ostatni. Winni zajścia z Antevią powinni odejść bo zrujnowali grę na tym świecie i spowodowali znaczne straty finansowe firmy. Nie oznacza to jednak, że wolno komuś pluć na innych i wypisywać teorie spiskowe wyssane z palca.

Waszą solidarność w sojuszu widać nawet teraz... nawet szaraków sojuszowych nie potraficie razem strzelić. Tylko robicie to po dwie trzy osoby co kilka dni.
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

i wy wierzycie WSI po tych skrinach co je wrzuciłem?
przestaje mi Was być szkoda.

yang ciśnie bezsensu polisha i poczekalnię.

Czemu? Bo wykorzystali Waszą nieudolność?
powtarzam po raz ostatni. Winni zajścia z Antevią powinni odejść bo zrujnowali grę na tym świecie i spowodowali znaczne straty finansowe firmy. Nie oznacza to jednak, że wolno komuś pluć na innych i wypisywać teorie spiskowe wyssane z palca.

Waszą solidarność w sojuszu widać nawet teraz... nawet szaraków sojuszowych nie potraficie razem strzelić. Tylko robicie to po dwie trzy osoby co kilka dni.

kuba tak było ,jaki interes miało by wsi żeby czarować w tym temacie ,jedynie może czasy tylko trochę umkły ale wszystko co pisał ponury to prawda .
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

kuba tak było ,jaki interes miało by wsi żeby czarować w tym temacie ,jedynie może czasy tylko trochę umkły ale wszystko co pisał ponury to prawda .

jasno z niej wynika, że gracie na dwa fronty.
z jednej strony budzicie enrage żeby cudów nie stracili a z drugiej pytacie kto ma blisko na ich cuda...

Zresztą Wasz kolon też poszedł na grobowiec. Wszedł jednak później, niż ten Tomaszka.
Gdyby nie to to teraz na Was by tu pluli i kazali Wam oddawać cuda.
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

i wy wierzycie WSI po tych skrinach co je wrzuciłem?
przestaje mi Was być szkoda.

yang ciśnie bezsensu polisha i poczekalnię.

Czemu? Bo wykorzystali Waszą nieudolność?
powtarzam po raz ostatni. Winni zajścia z Antevią powinni odejść bo zrujnowali grę na tym świecie i spowodowali znaczne straty finansowe firmy. Nie oznacza to jednak, że wolno komuś pluć na innych i wypisywać teorie spiskowe wyssane z palca.

Waszą solidarność w sojuszu widać nawet teraz... nawet szaraków sojuszowych nie potraficie razem strzelić. Tylko robicie to po dwie trzy osoby co kilka dni.




WSI - szczegółowa relacja z tego jak nieaktywność została wykryta,brak korzyści poza miastami frontowymi i garstką ubitego wojska/poinformowanie Enrage o kolonie na ich cudaku
SN/Poczekalnia - screeny postów o tym, że kogoś nie ma, wbicie na dwa cudaku i zgarnięcie czwórki łącznie/ ban po ich masowej akcji/pisanie przez ich gracza na początku grudnia ,ze posypią się bany
Słowa SN > Dowody WSI

Napiszę wielkimi literami BEZCZELNOŚĆ
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

jasno z niej wynika, że gracie na dwa fronty.
z jednej strony budzicie enrage żeby cudów nie stracili a z drugiej pytacie kto ma blisko na ich cuda...

Zresztą Wasz kolon też poszedł na grobowiec. Wszedł jednak później, niż ten Tomaszka.
Gdyby nie to to teraz na Was by tu pluli i kazali Wam oddawać cuda.

gramy nie tylko na dwa fronty ale walczymy z wszystkimi w koło.
Już tu było prędzej pisane że same cudaki nas nie bardzo interesuja a chcemy tylko uatrakcyjnić grę aby była ciekawsza .Walczymy tam gdzie wymaga tego sytuacja aby przyblokować przeciwników z cudami.Z poczekalnią i SN cały czas walczymy tylko priorytet było przyblokować energi aby nie zdobyły za szybko 4 cudaków teraz te priorytety się odwracają i podobnie trzeba robić z poczekalnia aby to ona za łatwo nie zdobyla 4 cudaków na tym polega ta zabawa,
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

dobrze, że jeszcze jest ktoś kto potrafi poprawić humor w środku nocy:) Oszczep chłopie Wy jesteście taką jednością, że ty piszesz jedno a kto inny drugie.

taka właśnie jest prawda o Was.
Ekipa bobrów jedno jony drugie a exulor trzecie:D
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

dobrze, że jeszcze jest ktoś kto potrafi poprawić humor w środku nocy:) Oszczep chłopie Wy jesteście taką jednością, że ty piszesz jedno a kto inny drugie.

taka właśnie jest prawda o Was.
Ekipa bobrów jedno jony drugie a exulor trzecie:D


Pokaż mi sojusz lub choćby grupę ludzi w której każdy myśli to samo na każdy temat.
Na tym świecie nie ma podziału na ekipę Bobrów, Jony,przyjaciół Pszczółki Mai czy zespół Krzysztofa Krawczyka jest jedno WSI, a za poprawę humoru nie ma za co.
Ja też już przez te próby oczerniania nas się śmieję już tylko, a nie wkurzam.
Także obie strony sobie dogadzają - mam nadzieje,ze nie zabrzmi to sprośnie
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry