Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Czyli nadal rozmowa stoi na temat cudaków :) Też widzę, że gracze robią szaraki i na Helorusa się wybierają z powodu tych nowych wioch za pw. Nie ukrywam, że też mam zamiar się tam wybrać ;)
daj mi refa to pogramy po szukam ekipy
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

daj mi refa to pogramy po szukam ekipy
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Za późno, mam już ekipę i Ci jej nie zdradzę :D Ty też należysz do Poczekalni tak ?? Widać, że nasz sojusz ma wasze ataki na okrągło, a w dodatku z Gospodyniami. Czyżby uwzięliście się na Nas?
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Za późno, mam już ekipę i Ci jej nie zdradzę :D Ty też należysz do Poczekalni tak ?? Widać, że nasz sojusz ma wasze ataki na okrągło, a w dodatku z Gospodyniami. Czyżby uwzięliście się na Nas?

ja Was nie atakuje akurat
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
tam z kilku grajków się z Wami tylko bawi
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Kolego chcecie korony? to sobie je zdobywajcie. Tak jak Ci na pw napisałem nie mamy zamiaru burzyć naszych 4 cudaków, bo Wasi gracze czują niezadowolenie
smiley_emoticons_hust.gif
i nie mów, że świat umiera bo koron nie dostaniecie. Przed cudakami u Was też było z walkami na bakier tylko było bobowanie więc nie ściemniaj, że nie można walczyć. Jak są niezadowoleni to ja im się nie dziwię skoro obiecałeś ludziom, że zrobi się u Was korony i nici póki co z tego. I nie pisz mi że Wy jesteście najbliżej 7 cudów tak jak to mi napisałeś, bo wcale tak nie jest. :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Ja w tym co Ty no chyba, że żyjesz w świecie fantazji, która Cie lekko ponosi. Jacy jesteście dobroduszni chcecie uwolonić świat od EC i zacząć grać? a kto Wam broni teraz? Co do końca gry było o tym wspominane, bo sam nie masz za wiele czasu na tym świecie i chcesz szybko korony porobić.
Przed cudami nie było tak źle jak jest teraz, wszyscy się bili, wpadały PW. A teraz ludzie żyją w stagnacji. Ale widać nie potrafisz tego pojąć.

I tak, jesteśmy najbliżej bo mamy 7 cudów, Evolution jest zaraz za nami, a Wy dopiero za Drinkami. Tak wygląda obecna sytuacja na Kalidonie pod względem przygotowania sojuszy do posiadania 7 cudów. Z naszej czwórki jesteście na szarym końcu, macie TYLKO 4 cuda i nic więcej.

Wy nam bronicie teraz uwolnić świat od EC bo nie chcecie zakończyć EC. Przeciągacie stagnacje czekając chyba faktycznie na to jak wszyscy odejdą i wtedy za darmo łykniecie wszystkie Korony. Ale z kim potem będziecie walczyć to ja nie wiem. Z duchami chyba samymi.

To, że ja będę miał ograniczony czas to inna inszość bo za 0,5 roku maks muszę zakończyć przygodę z grepo na zawsze. Ale to nie oznacza, że ze mną odejdą wszyscy.

Ogólnie to macie problem u siebie wewnątrz, bo raz piszecie, że chcecie się podzielić, potem że nie chcecie. Ogarnijcie się od środka bo zanim się z takimi propozycjami wychodzi to trzeba być tego pewnym, a nie rozchwianym.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Z naszej czwórki jesteście na szarym końcu, macie TYLKO 4 cuda i nic więcej.
dobrze wiedzieć, że mamy tylko 4 cuda
smiley_emoticons_hust.gif

płakać nie będziemy
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdybyśmy byli upierdliwi i złośliwi to byśmy siedzieli na Waszych placach budowy do teraz, ale wycofaliśmy się z tego rejonu mając już cudaki
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Przed cudami nie było tak źle jak jest teraz, wszyscy się bili, wpadały PW. A teraz ludzie żyją w stagnacji. Ale widać nie potrafisz tego pojąć.

I tak, jesteśmy najbliżej bo mamy 7 cudów, Evolution jest zaraz za nami, a Wy dopiero za Drinkami. Tak wygląda obecna sytuacja na Kalidonie pod względem przygotowania sojuszy do posiadania 7 cudów. Z naszej czwórki jesteście na szarym końcu, macie TYLKO 4 cuda i nic więcej.

Wy nam bronicie teraz uwolnić świat od EC bo nie chcecie zakończyć EC. Przeciągacie stagnacje czekając chyba faktycznie na to jak wszyscy odejdą i wtedy za darmo łykniecie wszystkie Korony. Ale z kim potem będziecie walczyć to ja nie wiem. Z duchami chyba samymi.

To, że ja będę miał ograniczony czas to inna inszość bo za 0,5 roku maks muszę zakończyć przygodę z grepo na zawsze. Ale to nie oznacza, że ze mną odejdą wszyscy.

Ogólnie to macie problem u siebie wewnątrz, bo raz piszecie, że chcecie się podzielić, potem że nie chcecie. Ogarnijcie się od środka bo zanim się z takimi propozycjami wychodzi to trzeba być tego pewnym, a nie rozchwianym.

hmmm ...o co temu panu tak naprawdę chodzi ....???? Masz żal... co do tego jakim tropem ten świat się toczy... weź sprawę w swoje ręce i to zmień ... przecież masz najlepszą ekipę ... w czym jest problem ....???? Nudzi się, to zacznij coś robić ....
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Z naszej czwórki jesteście na szarym końcu, macie TYLKO 4 cuda i nic więcej.

Jaki tekst "TYLKO"
smiley_emoticons_lol.gif
poczekalnia ma 4 , a wy 7 haha , nie no szacun
smiley_emoticons_lol.gif


w takim razie zabierzcie te 4 marne cudaki tym na szarym końcu :)
 

DeletedUser25168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nie żebym się czepiał ale chyba Świątynie tracicie ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To pewnie wina kretów :)
 

DeletedUser25168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Mściciele (Enrage) zostało uwolnione od Świątyni - wreszcie będą mogli zacząć walczyć a nie zajmować się cudakami :p
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

jeżeli będziesz taką sieczkę robił jak broniłeś tych 3 cudaków to możemy spać spokojnie :)

a że rozbieraliscie santannę od 3 dni (sam nawet 1 mu podbiłeś) a o wioskach na cudaku zapomnieliście to pewnie też matematycznie nam wytłumaczysz ;)
 

DeletedUser25168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

jeżeli będziesz taką sieczkę robił jak broniłeś tych 3 cudaków to możemy spać spokojnie :)

a że rozbieraliscie santannę od 3 dni (sam nawet 1 mu podbiłeś) a o wioskach na cudaku zapomnieliście to pewnie też matematycznie nam wytłumaczysz ;)

Ja mogę wytłumaczyć :p Na Świątyni santanna miał po 1,5k birem a to za dużo na 2,5k miast Mścicieli :p
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

pomyliłeś rachunki :p
Mściciele 3,2 k miast , Młodzi mściciele 1,1 k miast i WSI 2,9 k miast :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

jeżeli będziesz taką sieczkę robił jak broniłeś tych 3 cudaków to możemy spać spokojnie :)

a że rozbieraliscie santannę od 3 dni (sam nawet 1 mu podbiłeś) a o wioskach na cudaku zapomnieliście to pewnie też matematycznie nam wytłumaczysz ;)
Rozbieranie santaanny miało trwać 1 dzień (wszyscy mieliśmy wbić się pierwszego dnia), ale niektóre kolony się odbiły (jak się miało szczęście cały czas na minusie prawie to zabrakło trochę ogni). O żadnym mieście nie zapomnieliśmy, po prostu zabrakło nam siły przebicia.

pomyliłeś rachunki :p
Mściciele 3,2 k miast , Młodzi mściciele 1,1 k miast i WSI 2,9 k miast :)
Ty też mylisz rachunki, ponieważ o rozbiórce santaanny wiedziała tylko Rada Mścicieli.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Rozbieranie santaanny miało trwać 1 dzień (wszyscy mieliśmy wbić się pierwszego dnia), ale niektóre kolony się odbiły (jak się miało szczęście cały czas na minusie prawie to zabrakło trochę ogni). O żadnym mieście nie zapomnieliśmy, po prostu zabrakło nam siły przebicia.


Ty też mylisz rachunki, ponieważ o rozbiórce santaanny wiedziała tylko Rada Mścicieli.

zfxqmg.jpg

serio nie mieliście ogni? było pisać bym pożyczył trochę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Może inaczej, nie mieliśmy ogni w zasięgu kolonów, większość floty przy Waszych cudach.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

przy naszych cudach to biremy z obstawy siedzą
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

taki spokój na forum, a zdaje sie , że drinki tracą cudaka
 
Do góry