Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser26320

Guest
40 miast zabranych nieaktywnemu no pogratulowac podbojow :) 1 miasto zabrane tylko w normalny sposob a co mnie obchodzi tip-top to byla zbiorka graczy bo byla ludzie tam dostawali kolony o kazdej porze dnia nie za bardzo mnie obchodzi co bylo kiedys

Ale to chyba nie problem Pralnii że Wy nieaktywnych macie u siebie :)
 

DeletedUser31697

Guest
Robicie tak samo ale jak juz Kronika tak zrobi to pierwsi na FO i wysmiewanie ze tylko tak Wielka Kronika robi.Dobra polewka z ciebie milej gry.No napewno nie problem Pralni tylko nasz ze kogos rozebrali a zreszta niewazne juz tamto ...
Chodzilo mi o to ze maja tam z 2 strony przewage a potrafia rozbierac tylko nieaktywnych ...
 

DeletedUser26320

Guest
Podobno adasiowi i exu też miasta zabrali (nie wiem jak naprawdę było) więc oni też nieaktywni?
 

DeletedUser27799

Guest
Robicie tak samo ale jak juz Kronika tak zrobi to pierwsi na FO i wysmiewanie ze tylko tak Wielka Kronika robi.Dobra polewka z ciebie milej gry.No napewno nie problem Pralni tylko nasz ze kogos rozebrali a zreszta niewazne juz tamto ...
Chodzilo mi o to ze maja tam z 2 strony przewage a potrafia rozbierac tylko nieaktywnych ...
Wy macie złote jaja mularda i jaką my przewagę mamy ? on potrafi sam rozbić okupacje gdzie 300k woja stoi :) także o przewadze nie mów.
 
Oczywiście :) że nie potrafisz zakolejować miasta to nie nasz problem, najwidoczniej się nie nadajesz na front jesteś kolejną osobą która przyszła tutaj zrobiła bunkier i będzie stała nieruchoma ;)

No bo ty nie masz muru 25 i obstawionego miasta :D nie miałem na tyle surki żeby we wszystkich miastach zrobić wojo a nie mam w zwyczaju o nią prosić..
btw do zakończenia gry na Oroposie zawsze byłem na froncie bez obstawionych miast i nic nie straciłem to nie wiem czy tak sie nie nadaje, teraz mam inne rzeczy do roboty więc będzie jakaś obstawa zresztą na poziomie twojej i sobie dale płacz ze są bunkry mając je samemu

codziennie płaczesz na forum co nie jest nawet śmieszne, lecz żałosne
 

DeletedUser31697

Guest
Mowisz o przewadze i podbojach a jak gralismy jako tip-top sami to odbijaliscie okupki w 5 sojuszy i obstawialiscie tak samo wiec nie mow o czyms takim jak 15mln-30mln pkt bo to conajmniej smieszne.Zabrali to zabrali kazdy kiedys traci ale mi chodzilo o zabranie 40 miast nieaktywnemu a nie 1 miasta adaskowi gdzies tam ...
 

DeletedUser31697

Guest
Ale udajecie glupiego czy jak? kto mowil ze adasko czy exu byl nieaktywny przeciez Adasko kilka stron wczesniej sam napisal ze nie mial czym bronic i byl aktywny wiec wam sie udalo...
Niedlugo osiagniecie poziom Turka w przeistaczaniu faktow i pisaniu bajek
 
Ale udajecie glupiego czy jak? kto mowil ze adasko czy exu byl nieaktywny przeciez Adasko kilka stron wczesniej sam napisal ze nie mial czym bronic i byl aktywny wiec wam sie udalo...
Niedlugo osiagniecie poziom Turka w przeistaczaniu faktow i pisaniu bajek

On już osiągnął ten poziom, jeszcze trochę i go przeskoczy.
 

DeletedUser31663

Guest
Mowisz o przewadze i podbojach a jak gralismy jako tip-top sami to odbijaliscie okupki w 5 sojuszy i obstawialiscie tak samo wiec nie mow o czyms takim jak 15mln-30mln pkt bo to conajmniej smieszne.Zabrali to zabrali kazdy kiedys traci ale mi chodzilo o zabranie 40 miast nieaktywnemu a nie 1 miasta adaskowi gdzies tam ...

Jakby wam kronika tego nie odbijała to nie trzeba by było ściągać deffa od 5 sojuszy
 

DeletedUser31697

Guest
No wlasnie ze kronika nam nie slala defa ani nie odbijala a wy od 5 sojuszy ciagneliscie.
W 2 dni odbijaliscie moje okupki ktore sami obstawialismy a wy traciliscie mity
Nie mowcie ze przestraszyliscie sie ze kronika z m45 nagle doleci deffem w 30min ...
 

DeletedUser31663

Guest
Coś mi się jednak zdaje że kronika wam pomagała odbijać okupacje ;)
 

DeletedUser31697

Guest
Mozliwe ze pomagala jakas odbijac ale to dopiero jak mielismy pakt a wielka koalicja juz wczesniej sobie tak latala
 

DeletedUser31697

Guest
No ale na szczescie juz niedlugo dominacja sie zaczyna to troche sie pozmienia wtedy ... Milego obiadku wam zycze w ta piekna niedziele szkoda czasu na to wyzywanie sie na FO :)
 

DeletedUser31663

Guest
Mozliwe ze pomagala jakas odbijac ale to dopiero jak mielismy pakt a wielka koalicja juz wczesniej sobie tak latala
To uważaj co piszesz :), napisałaś
No wlasnie ze kronika nam nie slala defa ani nie odbijala a wy od 5 sojuszy ciagneliscie.

Dla mnie jesteś już nie wiarygodną osobą, i twoje słowa się nie liczą bo nie wiadomo czy na teraz też nie będziesz zmieniał faktów dalej :).
 

DeletedUser31697

Guest
To uważaj co piszesz :), napisałaś


Dla mnie jesteś już nie wiarygodną osobą, i twoje słowa się nie liczą bo nie wiadomo czy na teraz też nie będziesz zmieniał faktów dalej :).
A zmienilem fakt jakis? napisalem ze latali w 5 sojuszy jak gralismy sami.Nie pisalem nic ze podczas paktu z kronika nam nie pomagali
Chodzilo mi ze w tamtym momencie gralismy sami ... Moze zle to ujalem ale myslalem ze zrozumiecie
 
Do góry