Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser26320

Guest
Z drugiej strony narzekacie na kolony moralowe a jak inaczej zabrać Wam miasto skoro macie sponsora który sam złoci tyle wojska co cała reszta serwera pewnie....
 

DeletedUser31047

Guest
Ja uwazam ze swiat z moralami to cos pieknego, okolo od roku nie mam czasu by grac na powaznie.
Gram głownie na moralach i sie na nich bawie.
Ludzie marudza, ale niektorzy sa od deffa drudzy od ogni a trzeci by wbijac klocki moralowe.
 

DeletedUser27799

Guest
Ja uwazam ze swiat z moralami to cos pieknego, okolo od roku nie mam czasu by grac na powaznie.
Gram głownie na moralach i sie na nich bawie.
Ludzie marudza, ale niektorzy sa od deffa drudzy od ogni a trzeci by wbijac klocki moralowe.

Dokładnie Ci co mają mniej czasu a chcą pograć to wbijaj na morale i mają frajdę z gry proste
 

DeletedUser14913

Guest
No wlasnie ze kronika nam nie slala defa ani nie odbijala a wy od 5 sojuszy ciagneliscie.
W 2 dni odbijaliscie moje okupki ktore sami obstawialismy a wy traciliscie mity
Nie mowcie ze przestraszyliscie sie ze kronika z m45 nagle doleci deffem w 30min ...
I kto tu przeistacza fakty XD
W 3 osoby byliśmy w stanie obstawić u was kolona, tak, że nawet nie drgnęliście do odbijania. Tkaczy na żywca tez dostal kolona, ale synchro bylo takie, ze mogl odejsc od komputera :) Inni dosyłali nam wsparcie tylko wtedy gdy kronika leciała i takie są fakty. Więc skończ swoje płakanie. Nawiasem mówiąc, straż miałeś postawioną w miastach, więc o kolonie wiedziałeś :)
 

DeletedUser17617

Guest
A co ma postawienie strazy do wiedzy o kolonie?
Straz powinna stac caly czas.

Bogo, nie mam pojecia, czy czytasz te bzdety, ale jezeli tak, to prosilbym o kontakt, wiesz gdzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31697

Guest
Ostatnio oku
I kto tu przeistacza fakty XD
W 3 osoby byliśmy w stanie obstawić u was kolona, tak, że nawet nie drgnęliście do odbijania. Tkaczy na żywca tez dostal kolona, ale synchro bylo takie, ze mogl odejsc od komputera :) Inni dosyłali nam wsparcie tylko wtedy gdy kronika leciała i takie są fakty. Więc skończ swoje płakanie. Nawiasem mówiąc, straż miałeś postawioną w miastach, więc o kolonie wiedziałeś :)
Wymyslaj dalej jak dostalem kolona to zadnej strazy nie bylo bo spalem slodko jak telefon padl i niewiedzialem co sie dzieje :)
 

DeletedUser31663

Guest
Ogłaszam powstanie Kartelu z Medellin. Przejmujemy całą produkcje oraz dystrybucje kokainy na Katania, wrogowie kartelu wiadomo jak skończą. Przyjmujemy lenna od innych sojuszy, mam nadzieje że pójdziecie za przykładem Kroniki która jest naszym lennikiem od dnia dzisiejszego.
 

DeletedUser27213

Guest
Gniotek Ja sie wylękłem i dałem zgłoszenie,a Ty taka poważną propozycje odrzuciłeś
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser27213

Guest
Ja uwazam ze swiat z moralami to cos pieknego, okolo od roku nie mam czasu by grac na powaznie.
Gram głownie na moralach i sie na nich bawie.
Ludzie marudza, ale niektorzy sa od deffa drudzy od ogni a trzeci by wbijac klocki moralowe.
chyba dorosłeś,bo nawet mądrze piszesz teraz poszukaj Swojej kobiety życia i później zrób zawód albo dobrej pracy gdzie sie spełnisz tego życze w nowym roku
 

DeletedUser29290

Guest
Evolution nie produkuj sie, bo fejkow ja nie sle tylko ci zbijam po 20procy co 5min to na x2 pw sie oplacalo ,a taki wojownik jestes ze grozisz mi fejkami w nocy po czym uciekasz na urlop i zalisz sie na fo ....lepiej sie za gre wez a nie pitolenie tutaj
 

DeletedUser24262

Guest
Kiedy przestanie mnie wylogowywac? Chyba cały sztab postawiliście na nogi
 
Do góry