Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27356

Guest
przeciez nikogo nie obchodzi dlaczego ci padła wiocha, poprostu lubia twoje wyjasnienia:) i fakt, roznice w podejsciu widac;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31663

Guest
Johny, wez daj jakims do dobrym tekstem. Bo ja juz wyczymac nie moge. Jak Turas byl to bylo. [USUNIĘTO] kiedys to bylo tera ino klik klik w te telefony i laptoki plus na zlosc jeszcze na tego zlodzieja trzeba pracowac. Ahh czlowiek by pogral i piwka sie napil przy grepo po robocie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
Siema dżejms
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Turka nie ma to i gry nie ma :)
Złoty wioski traci i jego offy się myją w wodzie xD

2018-12-07 03:22:54 O64. 54 grenwar
Wygram dominacje Złote Dziecie
Pralnia 10 707

2018-12-06 09:28:05 O06. 54 grenwar
Wygram dominacje Złote Dziecie
Pralnia 10 701

Chciał godnie zastąpić turka. Ale jak już na tym świecie zauważyłem każdy kto tutaj na FO pajacuje i się wywyższa, jak straci kilka wiosek to się zamyka. Turka nie ma, Złoty nic nie pisze ( przecież nie pochwali się utratą wioski ) to cisza :)
 

DeletedUser27799

Guest
Złoty wioski traci i jego offy się myją w wodzie xD

2018-12-07 03:22:54 O64. 54 grenwar
Wygram dominacje Złote Dziecie
Pralnia 10 707

2018-12-06 09:28:05 O06. 54 grenwar
Wygram dominacje Złote Dziecie
Pralnia 10 701

Chciał godnie zastąpić turka. Ale jak już na tym świecie zauważyłem każdy kto tutaj na FO pajacuje i się wywyższa, jak straci kilka wiosek to się zamyka. Turka nie ma, Złoty nic nie pisze ( przecież nie pochwali się utratą wioski ) to cisza :)


Chłopie kiedy to było :D a poza tym walcz na mularda :) i zobaczymy jak długo pograsz :D
Ale dobra walka była zarobiłem pw na 2 kolejne sloty a taki był cel tych miast zarobić PW, także pisz dalej słupie do bicie :D
Ogólnie to tfu na doga z Kroniki (babadoka) który potrafi tylko fejkować w nocy :) nocki ma i kozak ? zobaczymy od poniedziałku :D
I reszta kroniki może być zła na kolegę bo przez niego budzę Was :) i tak będzie i będzie :D
Pozdro słupy.
 

DeletedUser15394

Guest
Ja tu nie mowie kto ile miast stracił tylko nawet synchro żadnego nie miałeś dobrego;p - a co z tym dyme? nie wiem grałem na 2 kontach czy jak? możemy na tsie o tym pogadać jak masz jakieś wątpliwości czy grałem na 1 koncie zawsze można zgłosić gracza nie wiem czy wiesz że jest taka możliwość
 
Ej Ty mordo jak bardzo za plecami mularda jesteś?
Bo zastanawiam się czy nie zrobić palika obok Ciebie i Ci miasta nie zwinąć żebyś przestał kozaczyc
No, ale wiadomo, że leszcze jak Ty to pewnie z 1k miast do frontu maja
 

DeletedUser15394

Guest
John czyli troche jesteśmy podobni - tylko nie zakładaj palika na wyspie dominacyjnej :)
 
Nie jesteśmy podobni, ja gram jak mi się podoba, Ty za plecami innych
Chciałem wojny z bp, a oni po 4 dniach padli :(
Lokalizacja taka, a nie inna, ale zgarne ose i wejdziemy na następny świat xd
Jak będzie chciał grać ze mną to masz baty
Wiadomo, ja tam umiem tylko pisać i oznaczyć xd
 

DeletedUser15394

Guest
Napisze to jeszcze raz, kiedyś o tym już pisałem - nie chciało mi sie grać ale zostałem namówiony to zdecydowałem ze będę grał z tyłu i klepał deffa na siłe nigdzie nie wchodziłem ale jak kiedyś też pisałem kto gra z mulardem to zły nie dobry na złoto leci i tak dalej
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
Do góry