Sytuacja na świecie Katania

To jakie jest rozwiązanie zagadki? Ma 2 miasta... Jest ochronka + okupacja 12h więc nie mógł podbić... Jest kolonizacji 12h więc nie mógł skolonizowac...
Samo mu się pojawiło :D

misiek200200

Zespół Grepolis
Już wyjaśniam. W zamysle kolonizacja miała trwac 4 godziny. Potem dostaliśmy info, że 12. Tworzyłem Info na WIKI, tam też zmieniałem czas. Nie dostaliśmy żadnej informacji, że nastąpiła kolejna zmiana. Dopiero gracze zauważyli, że coś nie tak, za co bardzo dziękujemy. Mamy potwierdzenie, że kolonizacja trwa 4 godziny. Już zmieniam informację na WIKI i przepraszam za całe zamieszanie.

DeletedUser30330

Guest
Już wyjaśniam. W zamysle kolonizacja miała trwac 4 godziny. Potem dostaliśmy info, że 12. Tworzyłem Info na WIKI, tam też zmieniałem czas. Nie dostaliśmy żadnej informacji, że nastąpiła kolejna zmiana. Dopiero gracze zauważyli, że coś nie tak, za co bardzo dziękujemy. Mamy potwierdzenie, że kolonizacja trwa 4 godziny. Już zmieniam informację na WIKI i przepraszam za całe zamieszanie.
System podboju też zmieniliście? :D

to wbijaj trzeba zobaczyć ten nowy system dominacji co to takiego będzie ,
Jedyne co mnie przeraża to morale ,ciężko będzie osiągnąć dominację jak morale będą blokować