Sytuacja na świecie Katania

[CENZURA] ja ich panie kolego widzę na brązowo :) weź się zajmij lepiej swoimi graczami bo traca miasta słupie :) Pozdro. Niech trochę lepiej budują te miasta ale i tak dzięki :D Wkrótce odezwę się po kolejne :)
Wiecie co lubie u mało bystrych chłopaków? to, że wystarczy dać im mówić i sami się wygadają nawet o tym nie wiedząc:)

Otóż po pierwsze pisałem o nieoficjalnym ponie więc odsyłam do słownika aczkolwiek myślę, że to nie pomoże w Twoim przypadku. Ale wyjaśnię Ci co to znaczy. To oznacza, że nie oznaczacie się na zielono ani na czerwono ale ogólnie jest umowa by nie słac na siebie kolonów i skupić sie na wrogach a ze soba nie walczyc. Dzieki temu potem takie miernoty jak mati czy Ty będą opisywac jak to bez paktow walcza z kazdym i budowac na forum swoja pozycje mimo, ze w grze nic nie pokazujecie.

Otoz sam sie łuku wygadales, ze widzisz ich na brazowo a nie na czerwono a wasze sojusze mieszaja sie na wyspach i maja najwiekszy wspolny front malo tego CAVEIROES praktycznie przez was nie ma za wiele styku z innymi sojuszami wiec bez umowy byscie walczyli i oznaczyli siebie na czerwono.

Jestescie na wspolnych wyspach od poczatku i nikt nikomu miasta nie podbil mimo, ze jestescie duzo wieksi od CAVEIROES i to nie jest jakis super topowy sojusz by nie tracic miast.

Takze skonczcie pisac bzdury bo kazdy ma znajomych w obu sojuszach i to sie potwierdza choc nieoficjalnie i jest gadka "cos tam sie czasem zdazy atak" dla sciemy, ze nie ma paktu.

Kazdy ogarniety wie, ze w takim polozeniu po ochronie jest wojna i ataki lataja we wszystkie strony oraz kolony ale wy nie.

Takze jestescie smieszni z tym prakiem paktow bo kazdy dobrze wie, ze obsrani weszliscie na ten serwer z umowionym paktem z kronika a jak ten nie wypalil to robicie go z byle kim byle przetrwac.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobra Turek :C mamy połowę serwera na zielono :( Bo wiesz musimy chociaż wyrównać liczbowo graczy Ty masz 2 masówki i 3 wkrótce ;D to my bierzemy pakty z połowa serwera :D a co jak się bawić to się bawić, kto nam zabroni ? :D a co do paktu z kroniki to my nie chcieliśmy :D tylko pewne os chciały które już nie grają wiec, kręć tam mięsem na kebsa :D

Nie znam typa ,ale juz na FO widać ze zanim ktoś sie z nim zacznie zadawać, to powinien wiedzieć ze on tu później wszystkie brudy wyciągnie.

Z tego co widze Kronika idzie na wygrana, pytanie czy reszta serwera potrafi cos z tym zrobic?
Dziwnie by było jakby nie.

bo SSANIE złota od mularda i wykorzystywanie go w BUDOWANIU DOMKÓW jest tak trudną rzeczą że normalnie nic tylko bić brawa w tym SKILLLLLLOWYM KLIKANIU "ukończ budowę teraz" TRZEBA MIEĆ WYBITNĄ RĘKĘ I TE PALUSZKI KTÓRE TO ROBIĄ.
No i odbić okupke w kronice to już w ogóle wyczyn na miane MISTRZÓW TEJ GRY, tam trzeba wykazać się SKILLEM trafienia w odpowiednie miasto kursorem myszki i UWAGA nie pomylić się i przez przypadek nie wysłać surki. TAk i po tych męczących SKILLLLOWYCH CZYNACH trzeba przesłać OD WUJKA mularda zlotko. I PO TAKIM SKILLLLLLLLLLOWYM klikaniu w myszkę trzeba poklikać w klawiaturę i potem wchodzi taki JANUSZ z kroniki i chwali się że odbił okupke za czyjeś pieniądze xd

To jest normalne? Xd

bo SSANIE złota od mularda i wykorzystywanie go w BUDOWANIU DOMKÓW jest tak trudną rzeczą że normalnie nic tylko bić brawa w tym SKILLLLLLOWYM KLIKANIU "ukończ budowę teraz" TRZEBA MIEĆ WYBITNĄ RĘKĘ I TE PALUSZKI KTÓRE TO ROBIĄ.
No i odbić okupke w kronice to już w ogóle wyczyn na miane MISTRZÓW TEJ GRY, tam trzeba wykazać się SKILLEM trafienia w odpowiednie miasto kursorem myszki i UWAGA nie pomylić się i przez przypadek nie wysłać surki. TAk i po tych męczących SKILLLLOWYCH CZYNACH trzeba przesłać OD WUJKA mularda zlotko. I PO TAKIM SKILLLLLLLLLLOWYM klikaniu w myszkę trzeba poklikać w klawiaturę i potem wchodzi taki JANUSZ z kroniki i chwali się że odbił okupke za czyjeś pieniądze xd

To jest normalne? Xd
No powiem Ci Cosiek, że pierwszy raz napisałeś coś mądrego ;)

To jest normalne? Xd
Nikt z Kroniki na poprzednich światach nie dostawał złota jak tam grałem. Zapewne jest tak i teraz, co nie zmienia faktu, że Mulard kupuje surkę od graczy Kroniki (i nie tylko). Wiedziałbym jak tam jest gdybym się zgodził na ich zaproszenie do sojuszu, teraz mogę tylko przypuszczać.

Nikt z Kroniki na poprzednich światach nie dostawał złota jak tam grałem. Zapewne jest tak i teraz, co nie zmienia faktu, że Mulard kupuje surkę od graczy Kroniki (i nie tylko). Wiedziałbym jak tam jest gdybym się zgodził na ich zaproszenie do sojuszu, teraz mogę tylko przypuszczać.
Mówię o tym świecie no i trochę BYLLIS

Jeśli czegoś się nauczyłem po Byllis to tego, że nie ma sensu im wbijać kolonów jeśli nie jesteś moralowcem :/
Nie przesadzaj :) da sie podbić normalnie.
Oczywiście masówka typu MDG nie da rady , bo tam solidnie wojsko może 10 graczy robi , a reszta buduje domki tylko dla przeciwników.

Da radę w późniejszym etapie gry jeśli eventu nie ma :s

Oczywiście za wyjątkiem MDG bo oni już lada moment rozbiorą kronikę.
1 Szermierz MDG jest wart tyle co 10 innego sojuszu :3