Sytuacja na świecie Katania

Masz przykład weterana. Poczytaj sobie jego wcześniejsze wypowiedzi i porównaj je z tymi tutaj. Ale no tak, "patrzcie jaka będzie gownoburza". Kapitan dzban to bardziej do coska się odnosi. Chociaż to w sumie zwykły dzban.
Idę, jak coś to do później, chętnie poczytam jaki jestem beznadziejny i perfidny. Hehe

O pan oszust i uciekinier. No olać sojusz to Ty potrafisz, więc masz fajny poziom. Oby tutaj nie dali Ci nic do prowadzenia, bo zaraz to runie jak kiedyś :D
Dotknąć dna nie każdy potrafi, Tobie wychodzi to nawet nieźle :D. Gdybyś nie wiedział, to na FO trolluję sobie i podbijam sytuacje od dawna, bo mam ubaw z takich napinaczy, co możesz sobie przejrzeć. Dziękuję za nazwanie mnie debilem, nie ma jak hipokryzja. Stworzyliście sojusz hipokrytów, tego przed wami nie dokonał nikt :D
 

DeletedUser31662

Guest
Przyjaciele, niebiescy i czerwoni - bez stresu.
To tylko gra :)
 

DeletedUser26620

Guest
Przyjaciele, niebiescy i czerwoni - bez stresu.
To tylko gra :)
powiedz to ospbom ktore pisza do mnie z agresja zw utopione offy lub rozbity deff. Bp taki weteran. Dostal atak w nocy i mi grozil ze mam lipe. Turek fejkuje mnie po 10 atakow na godzine od 10 rano. Ubil mi 2 kloce i 30 ogni bo apka nie zawyla. Nie boli mnie to ale zrobilo mi sie go szkoda [CENZURA] :) ps turasku. Wiedz ze zlote kolony juz sa i czekają na dziś :) a ja spadam szukać kolejnej miernoty. Tomek ktory stracił wioche jako jedyny z MDG okazal sie kuktiralnym graczem z ktorym można bylo zamienić zdanie bez wyzywwnia sie... Taki poziom reprezentujecie. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
weteran ściągnij hopka, za mało trollingu w trollingu :D, pod drugie zluzujta majty, jak to kolega napisał to tylko gra , chociaż mogę się mylić :D
 

DeletedUser22509

Guest
Ja tam w ogole kocham wszystkich, dopóki mnie nie budzą w nocy tylko po to żeby mnie obudzic :) Takze kapitan słup #czarnolisto. Czy Ty wiesz johny jak ja wygladam niewyspana? XD Nakop ,mu do *** lepiej a nie go bronisz, co to za fejkowanie bezbronnych :/
 

DeletedUser30330

Guest
powiedz to ospbom ktore pisza do mnie z agresja zw utopione offy lub rozbity deff. Bp taki weteran. Dostal atak w nocy i mi grozil ze mam lipe. Turek fejkuje mnie po 10 atakow na godzine od 10 rano. Ubil mi 2 kloce i 30 ogni bo apka nie zawyla. Nie boli mnie to ale zrobilo mi sie go szkoda [CENZURA] :) ps turasku. Wiedz ze zlote kolony juz sa i czekają na dziś :) a ja spadam szukać kolejnej miernoty. Tomek ktory stracił wioche jako jedyny z MDG okazal sie kuktiralnym graczem z ktorym można bylo zamienić zdanie bez wyzywwnia sie... Taki poziom reprezentujecie. :)

Tak to tylko gra.

To mam pytanie czemu się tak denerwujesz?

Luzuj
 

DeletedUser22713

Guest
Jedyną osobą która tu pisze że jest najlepsza to Turek więc może na forum MDG to wklej albo mu priva wyślij
 
Skinsky, hopek musi się jeszcze nauczyć, bo skręca nie w tę stronę.
Tak grożę wszystkim xd, no skoro latacie w nocy, to dziwicie się, że ostrzegam was przed rewanżem. Ostatnio czytałem jak to jedna osoba od was była przeciw fejkowaniu, a nagle druga osoba leci z płaczem na forum, że go fejkowali(paczką 300 czy 200 ogni wow fejk jak nic xd) i on musiał fejkować i groził sojuszowi. No macie konsekwencję w politykę sojuszu.
Knidos czy jak Ci tam. Płaczesz na FO, że Ci groziłem i sratata, a jak lecisz w nocy jest spoko. No oki, czyli idąc Twoim tokiem rozumowania, to Kapitan jest najgorszy, bo groził MDG i fejkował graczy, bo ma problem ze sobą xd
Przyjmijcie jakąś ścieżkę wypowiedzi o atakach, bo nie wiem, w co ubrać wasze poczynania, bo bije tu niekonsekwencją i hipokryzją. Rozumiem, gdyby ktoś od was leciał pełnymi paczkami, ale 100 procy raz po raz czy wysyłanie i cofanie, bo ma się nierówno pod kopułą? To ja idę po popcorn, bo to jest lepsze niż film w kinie czy cyrk xd
 

DeletedUser26620

Guest
9
Skinsky, hopek musi się jeszcze nauczyć, bo skręca nie w tę stronę.
Tak grożę wszystkim xd, no skoro latacie w nocy, to dziwicie się, że ostrzegam was przed rewanżem. Ostatnio czytałem jak to jedna osoba od was była przeciw fejkowaniu, a nagle druga osoba leci z płaczem na forum, że go fejkowali(paczką 300 czy 200 ogni wow fejk jak nic xd) i on musiał fejkować i groził sojuszowi. No macie konsekwencję w politykę sojuszu.
Knidos czy jak Ci tam. Płaczesz na FO, że Ci groziłem i sratata, a jak lecisz w nocy jest spoko. No oki, czyli idąc Twoim tokiem rozumowania, to Kapitan jest najgorszy, bo groził MDG i fejkował graczy, bo ma problem ze sobą xd
Przyjmijcie jakąś ścieżkę wypowiedzi o atakach, bo nie wiem, w co ubrać wasze poczynania, bo bije tu niekonsekwencją i hipokryzją. Rozumiem, gdyby ktoś od was leciał pełnymi paczkami, ale 100 procy raz po raz czy wysyłanie i cofanie, bo ma się nierówno pod kopułą? To ja idę po popcorn, bo to jest lepsze niż film w kinie czy cyrk xd
nie wycofalem ataku na ciebie. Podobno 100 procy trsjtowane jest jako atak a nie fejk. Tak przynajmniej samiczka uzgodniła z Varim. Odegrażaj sie. Przyjdzie i na ciebie czas :)
 
No to chyba nie pamiętasz początków. Kiedy wysłałem jakieś szczątki, po czym wycofałeś swój atak, a moje resztki wleciały do Twojego miasta.
Napisz po polsku, bo nie rozumiem słowa "odegrażać się". Szczycicie się tym, że np. ja mówię, że na was przyjdzie kolej budzenia pojedynczo i to jest haniebne dla was, no bo jak to, gracz jęczy i płacze, że obudzi pojedynczo, no jak on może. Jednak wasz kolega użył sformułowania o całym sojuszu, bo Turek zrobił to samo, co on zrobił kiedyś. Kapitan zapomniał chyba, że sam polował na moje ognie i cofnął jeden atak, gdy napisałem. No tak, zapomniałbym wam wolno wiele, prawie wszystko. Tylko smutne jest to, że się odgrażacie, a jesteście na jakimś zadupiu za nami i macie praktycznie jeden "front" :D
Cechujecie się niekonsekwencją w działaniu, a w zasadzie to hipokryzją, bo co jest dobre w waszym wykonaniu, to u nas już kompletnie niezgodne z jakimikolwiek zasadami. Nawet nie widzicie, że próbując dopiec nam, to oceniacie siebie wzajemnie. To wszystko jest przepiękne, bo wy się spinacie jak guma w majtach, mówicie, czego wy nie zrobicie i inne blablajki, a tylko się pogrążacie i jest to przekomiczne :D

Tak grozicie, że podbijecie nam miasta, ale my nie siedzimy na zadupiu i nie atakujemy jednej strony, tylko bijemy się dookoła, więc wasze zaangażowanie forumowe, jak to walczycie z jednym sojuszem jest zabawne.
Nerwusku spokojnie, bo Ci żyłka pęknie w tym małym rozumku. Nic nie poradzimy na wasze zamknięcie logiczne, możemy jedynie dalej patrzeć, jak postępuję między wami hipokryzja xd
 
Ostatnia edycja:
Koncze przygode z grepolis, pozdrawiam wszystkich, miło bylo was poznać. Mati, nawet słupy tobie miasta podbijają.
Wejde za 5lat zobaczyć czy woda zgolil wąsa oraz czy złoty znalazł milosc zyciową.
 

DeletedUser30644

Guest
Zauważyłem, że ten weteran to taki Turek 2 tylko, że jeden bajki pisze a drugi jakieś nudne rzeczy, których się czytać nie da :O
 
Do góry