Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser15394

Guest
cosiek prosze Cie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser27401

Guest
pan złotnik mulard pękł na poprzednim świecie razem ze swoim przydupasem panem lucki luckiem. pokonała ich ta epika, w wtórej grają teraz, w której ja wtedy miałem zaszczyt grać
mówiąc krótko i zwięźle z użyciem rusycyzmu [CENZURA] z takim czymś, grać się odechciewa
Człowieku co ty bierzesz ,ja nie pękam przed takimi graczami jak Ty ,a napewno na Dyme niegrała Kronika bo ty za cieńki jestes by w niej grać .Więc zastanów się co piszesz i szanuj innych graczy ,podaj mi nick to ci pokarzę jak szybko można miasto stracic wielki graczu tej lewej Kroniki z Dyme
 

DeletedUser27908

Guest
Człowieku co ty bierzesz ,ja nie pękam przed takimi graczami jak Ty ,a napewno na Dyme niegrała Kronika bo ty za cieńki jestes by w niej grać .Więc zastanów się co piszesz i szanuj innych graczy ,podaj mi nick to ci pokarzę jak szybko można miasto stracic wielki graczu tej lewej Kroniki z Dyme
Piszę się na pewno/pokaże.Ja przyjmuje wyzwanie pod warunkiem że mariobigo gracz kroniki będzie wstawiał kolona i dogrywał :eek::eek::eek::eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
No uważajcie,drżyjcie o piksele bo przyjdzie wielki Mulard i będzie złocił żeby zabrać wam pikselka.Oczywiście po tym jak odbierze jajka od perliczek.
 

DeletedUser27401

Guest
No uważajcie,drżyjcie o piksele bo przyjdzie wielki Mulard i będzie złocił żeby zabrać wam pikselka.Oczywiście po tym jak odbierze jajka od perliczek.
Boguś taki mocny w gębie a zawsze 6 miast może 10 i szaraki puszczasz co na więcej golda nie masz lub piksele uciekają bo zioło nie to
 

DeletedUser30644

Guest
Grasz w tą śmieciową grę dzień i noc tylko po to żeby alarmy nie dzwoniły jak jakieś słupisko cię atakuje o 3, pozdrawiam :)
 

DeletedUser22509

Guest
Grasz w tą śmieciową grę dzień i noc tylko po to żeby alarmy nie dzwoniły jak jakieś słupisko cię atakuje o 3, pozdrawiam :)

ojejajeja :( A to nie bylo czasem tak, ze to ty nam wstawiles, zostal zbity i dostales to samo, co chciales zrobic? Popraw mnie, jesli się mylę.
 

DeletedUser30644

Guest
ojejajeja :( A to nie bylo czasem tak, ze to ty nam wstawiles, zostal zbity i dostales to samo, co chciales zrobic? Popraw mnie, jesli się mylę.
Wbilem mu kolona, zbiliście na bonusie 450 birem za 750 ogni i wlecieliscie mitami też na minus. Typ mi wbił kolona bo ten śmieciowy alarm nie działa, dzięki za grę.
Do niezobaczenia
 
Przyszedł płaczek na FO, bo mu kolona w nocy wstawili, a jak Knajpa atakowała w nocy, to trollik się cieszył. Widzisz jak to się kończy? Hipokryzja mocno dotknęła, bo co jest dobre dla was, w naszym wykonaniu jest okropne. Tylko nie mów, że skończysz grę, bo stracisz miasto :D
 

DeletedUser31675

Guest
Wbilem mu kolona, zbiliście na bonusie 450 birem za 750 ogni i wlecieliscie mitami też na minus. Typ mi wbił kolona bo ten śmieciowy alarm nie działa, dzięki za grę.
Do niezobaczenia
Nie płacz sługusku laxii,uciekniesz teraz znów przed nami tak jak to zrobiłeś na Gonos jak was zlaliśmy?!
 
Może musisz zaktualizowac, mi tez nie wył wieczorem i jeszcze nie mogłem sie zalogować, bo aktualizacja była a nie chciało się zaktualizować ( mimo że mam włączoną auto-aktualizację ) i musiałem ręcznie tam czyścić grzebać i aktualizowac a potem jeszcze coś sie pobierało jak chciałem sie zalogować ( i to musiałem z rutera ciągnąć). taka apka
 

DeletedUser31663

Guest
Z apką ogólnie jest problem od poprzedniej aktualizacji wszystko nie działa tak jak powinno
 

DeletedUser14322

Guest
Piszę się na pewno/pokaże.Ja przyjmuje wyzwanie pod warunkiem że mariobigo gracz kroniki będzie wstawiał kolona i dogrywał :eek::eek::eek::eek:
Co Ty się mnie przyczepiłeś ? każdy sojusz ma swojego Bogusia , tak jak każda wioska ma wiejskiego głupka , piszesz pod innym nickiem niż grasz i dlatego sobie pozwalasz na swawole jak dojdę do Twoich miast napiszesz że real Cię wezwał :) przerabiałem już takich bohaterów, gram w grę, a Ty to nie wiem w co grasz ? napisz tu swój nick w grze, nie bój się pograsz do 20 tu miast i żyłka Ci pęknie i zrobisz szaraki pozdrawiam, być może nie jestem wybitnym graczem ale wybitni grają ze mną :)
 

DeletedUser30644

Guest
Przyszedł płaczek na FO, bo mu kolona w nocy wstawili, a jak Knajpa atakowała w nocy, to trollik się cieszył. Widzisz jak to się kończy? Hipokryzja mocno dotknęła, bo co jest dobre dla was, w naszym wykonaniu jest okropne. Tylko nie mów, że skończysz grę, bo stracisz miasto :D
Ta, dokładnie to zrobię xd
Ataki w nocy mi nie przeszkadzają, przeszkadza mi jak nie ma alarmu, który mnie obudzi :/
 
Do góry