Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31663

Guest
A czo to się staneło z knajpą, Vari? :eek::eek:
Lato się skończyło to skończył się alkoholizm, zaczęła sie zima więc zaczęła się i massa :D. Za same wejście do soja zagwarantowano mi 10 kebsów za dyszke sos mieszany kuciak :p.

A tak btw chciałbym przywitać graczkę KrugerShow ala Przeklęty Jacuś na serwerze :)
 

DeletedUser31666

Guest
ale turek bajeczki na profilu wypisuje
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser15394

Guest
Ja słyszałem że mdg podpisuje jeden pakt dziennie ciekawe ile będzie jak juz pełna wojna sie zacznie z nami
smiley_emoticons_sleep.gif
ciekawe jakie mury będą stawiać
 

DeletedUser31663

Guest
Przynajmniej nie jestem dwulicowcem jak Ty i trzymam sie sojuszu do końcu serwera :). Dyme pokazało jakim jestes graczem
 

DeletedUser31663

Guest
Dobrze wiesz co było na dyme :) nie ma co wylewac burdow na FO bo nie o to chodzi. Jedynie co powiem to życzę dobrej gry i uczciwej rywalizacji na katania ;)
 

DeletedUser27799

Guest
Tylko zburz ten mur ;D i bunkier usuń :p Póki co nie powalczymy bo idę na kumpla Adaśka bo free pw tam ;P a słup jak ja potrzebuje takich PW
 

DeletedUser31663

Guest
Ciężko z tym murkiem jeden z waszych kolegów pomagal mi go zburzyć czarami jeszcze 20 poziomow mu zostalo ;D jak zburzy to wycofam swoje wojsko :p zburzylbym go sam ale najpierw trzeba gospodarke wybudowac ;P. I pozdrawiam Melle ktorej 100 fwjkow dziennie nic nie robi na deffowcu :p dobrze ze stara baba bez życia doladowuje mi PW :p
 

DeletedUser25760

Guest
Ciężko z tym murkiem jeden z waszych kolegów pomagal mi go zburzyć czarami jeszcze 20 poziomow mu zostalo ;D jak zburzy to wycofam swoje wojsko :p zburzylbym go sam ale najpierw trzeba gospodarke wybudowac ;P. I pozdrawiam Melle ktorej 100 fwjkow dziennie nic nie robi na deffowcu :p dobrze ze stara baba bez życia doladowuje mi PW :p
Dobrze Cię wyszkoliłem Vari Grucherze mój padawanie
 
Do góry