Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27770

Guest
eaeb38ec83c49e8865f50afc9850f0b7.png
 

DeletedUser31693

Guest
Pasiak ty wiesz ze wczoraj caly dzien b z y i dopiero z rana wla z lem na gre?
 
Pozwól sie koledze dowartościować. Może jak kogoś spotka to sie zmieni.
A tymczasem pisze O Ojcu Dyrektore ciągle, POkazując poziom GWiazdy Śmierci z Czerskiej ;)
 

DeletedUser31693

Guest
Pozwól sie koledze dowartościować. Może jak jakąś ukrainke młoda spotka to sie co nieco zmieni :p
A tymczasem pisze O Ojcu Dyrektore ciągle, POkazując poziom GWiazdy Śmierci z Czerskiej ;)
Czesc woda, nie chcesz zostac chrzestnym i dawac dobre datki?
 

DeletedUser31693

Guest
Co mnie to interesuje? nie przyłożyłem grosza do przejęcia Twoich miast a jak to się mówi .. Tylko winni się tłumaczą ..
Jednym slowem pomogliscie mi bo MDG nie chcialo tych miast xdd
albo za wolno sie za nie zabierali.
Pasiak my jednak jestesmy kumple, dales mi pw na slota i jeszcze zabraliscie mi miasta bo tak chcialem.
Jestem najlepszym strategiem, a wy taktykami w tej strategii.
 

DeletedUser27770

Guest
Jednym slowem pomogliscie mi bo MDG nie chcialo tych miast xdd
albo za wolno sie za nie zabierali.
Pasiak my jednak jestesmy kumple, dales mi pw na slota i jeszcze zabraliscie mi miasta bo tak chcialem.
Jestem najlepszym strategiem, a wy taktykami w tej strategii.
Ell nie chce mi się z Tobą zaczynać kolejnej konwersacji .. niech będzie na Twoje i idź już gdzie miałeś iść ..
 

DeletedUser27770

Guest
Tu leci całe MDG żeby miasta nie stracił przypadkiem a on w ten sam dzień ma to w nosie i ddaje sb wojo ubić xdd
 

DeletedUser27770

Guest
Fajnie, ze POkazujesz co masz w miastach xD


pokaz swoją :p
Nie wiem jak u Was ale w lepszych sojkach występuje coś takiego jak baza i myślę, że wszyscy "wrogowie" wiedzą co mam w miastach .. tylko szczerze oprócz ella nikt nie potrafił zaatakować xdd Mówiąc inaczej, nie mam nic do ukrycia :D
 

DeletedUser27770

Guest
Żeby to raz .. jak nie grasz to dostajesz 1k golda od grepo .. i to ma każdy ..
 

DeletedUser27799

Guest
04962152114457225287.png

Turek jeszcze mamy jakiś znaleźć ? :) Czemu tym się nie chwalisz ? Eii ludzie UWAGA UWAGA transy MDG !!! czas bielić scianę :)
 
Do góry