Sytuacja na świecie Katania

tureczek sfrustrowany próbował ukarać nas masą takich ataków
smiley_emoticons_lol.gif
nas ludzi bez życia to nie rusza , jedynie sobie zaszkodzisz tym
smiley_emoticons_auslachen2.gif

704e638505e194ae2a01432888b7a8f5.png
 

DeletedUser31734

Guest
Kiedy normalni ludzie dziś są zajęci świętem itp. To trafiła się grupka nerdów bez życia co postanowili robić akcje kolonem gdy ludzie chodza po cmentarzach itp.

mati nalesniczek złote dziecie shoter i jakis slup cameame co tylko kolony wysyla na morale i nci wiecejw tej grze nie robi no moze poza rzuceniem jeszcze czaru na ten kolon liczac na przewage jaka zdobeda nad kims co moze byc na cmentarzu zrobili piekna akcje ilez poswiecenia i precyzji niczym botem.

No tym razem miałem wojsko w miescie do klinowania wiec sie potopili no ale próbujcie kto wie kiedy nastepnym razem miasto bedzie puste bo wojsko bedzie gdzies na wsparciu a moze na cmentarzu bede wieczorem jeszcze. Glowa do gory zycia nie macie na cmentarze nie chodzicie z rodzina sie nie spotykacie wiec czasu macie dzis duzo.

Jest jeszcze na Katania jakis nienormalny sojusz co odmowil pokoju an wszystkich swietych czy pralnia to jedyna zakala tego swiata?
Alfa Alfa zgłoś się: jutro bude z kebabem masz otwartą? :D poprosze na cienkim z pikantnym sosiwem plus falafela też na ostro. tylko łapy umyj do jutra zanim skręcisz po cmentarzu :D
 

DeletedUser24262

Guest
smiley_emoticons_frown.gif
Odpalił się bo 1 kolon na 2 które wysłaliśmy do tej pory nie wszedł , odpowiedz na wcześniejsze pytanie pro playerze bo płakać każdy może a o urlopie w święto Turecki to ciężko pomyśleć ? Weź jeszcze napisz kiedy masz urodziny to też podpiszemy pokój bo to Twoje święto przecież , rodzina się zjeżdża alkohol się leje kebaby się pieką , atakować nie można
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser31663

Guest
Tak wielce nie macie czasu a siedzicie na tym FO i płaczecie .... Dramat...

Tu jest ogolnie podpisane miedzy sojuszami jeden pojdzie o 9 drugi o 15 a trzeci o 21. Wiec porownywac caly zamysl tego chwilowego zawieszenia broni do jednej osoby ktora ma czas posiedziec na forum to zle myslenie.
 

DeletedUser31679

Guest
Ludzie jakoś pracują i każdy ma czas w innym momencie grać i nie każdy prosi o zawieszenie atakowania z powodu takiego, że pracuje. to jest gra i każdy jest, kiedy ma czas. dlaczego jak jest wolny dzień ktoś nie może sobie w spokoju posiedzieć i poklikać? przecież na cmentarzu nie siedzi się cały dzień .. wymówka święta jest nie na miejscu .. Dlaczego na święto: Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny nikt nie poprosi o pokój? może ja mam ochotę iść do kościoła to proszę mnie nie atakować .. albo w niedziele mam ochotę iść na mszę to proszę o pokój. no żenada. nie masz czasu nie graj i tyle w temacie
 

DeletedUser31679

Guest
wgl dla mnie to jest fenomen, że akurat dziś wszyscy udają, że idą na cmentarz i odstawiają pokazówkę. jeżeli chcesz spędzić czas ze zmarłymi bliskimi masz cały rok, a nie tylko jeden dzień dla pokazówki przed rodziną etc. dlaczego to ma być wymówka do ustawiania komuś gry? ja nie musiałem nawet dziś iść nigdzie, bo w ciągu roku odwiedzam kilka razy więc nie potrzebuje takich wytłumaczeń...
 

DeletedUser31082

Guest
Pralnia się zapłacze bo nie dość, że poświecili święto aby wykorzystać je na akcje i dziś cały dzień lataja kolonami i robia akcje to jeszcze się topia na nas. Wlasnie druga akcja pralni i kolon na dnie. Pozostaje podbic jakies brazowe miasta albo moze kogos nieaktywnego dzis zlapia.

Kurde no taki ladny dzien na polowanie a kolony na dnie:( głowa do gory moze w boże narodzenie albo sylwestra cos sie uda jak inno nie zrobi automatycznego pona to bedziecie mogli latac i polowac.
 

DeletedUser27799

Guest
Oj nie płacz jełopie ;d masakra jaki typ :D idź zbiel ścianę albo żonę zawołaj że Ci w końcu stanął i trzeba to wykorzystać .... co za typ
 

DeletedUser24262

Guest
A ty nie na grobach płaczku ? Takie wymówki śmieszne a cały dzień przy kompie siedzisz bałwanie
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Żadnego miasta nie zabrałeś tej Pralni którą tak wyśmiewasz
Pozdrawiam

Po pierwsze mase kolonow wstawialismy ale uroki eventu sa takie a nie inne i jedyne co was ratowalo to mityki za zloto. Event sie skonczy to juz was nie bedzie mialo co chronic.

Po drugie nie wysmiewam braku umiejetnosci pralni tylko ich hipokryzje np. wyzywali wszystkich co robia murki od noobow itp. a potem ty u nich robisz mury 25 i bunkry cameame tez mury 25 bunkry matki bunkruje sie biremami off chowa w bunkrach i tera zmury juz sa dla najlepszych i sa ok? hipokryzja...

Wyspiewali nas, ze paktujemy a potem zrobili pakty z kazdym kto im nie odmowil i sa otoczeni zielenia wszedzie. Ze słupowiskiem tez by byl pakt gdyby nie odmowili pralni.

Po prostu pralnia jest smieszna i gdy tylko maja goraco to mury i bunkry sa ok pakty ze wszystkimi sa ok:)

Swoja droga jeszcze miesiac temu twoi koledzy z pralni by Cie wyzywali od nooba za Twoje mury :)

Na nasze okupowane miasta przez pralnie to leca wsparcia od takich sojuszy, ze nawet nie wiedzialem, ze istnieja:D zjednoczyli wszystkie plemiona sredniakow za swoimi plecami;p imperium galaktyczne nawet im sle wsparcie.
 

DeletedUser31679

Guest
Wyśmiewasz konkretnie mnie, że mur 26 a sam taki miałeś jak była na Ciebie akcja więc ja odbieram to za hipokryzje. i tak samo z paktami.. piszesz w profilu o Imperial i Imperials, a tymczasem współpracujecie Wy se sobą również. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. i nie można uogólniać jednostki typu Ty do MDG, bo Ty nie jesteś MDG i tak samo ktoś z Pralni nie jest Pralnią.
Pozdrawiam
ps. murków już nie ma, ale jak będę miał tylko ochotę to sobie go postawię i nikomu nic do tego czy to z MDG, czy z Pralni. moja gra, mój fun, mój czas. jeśli dostane kolona wtedy ma sojusz prawo mnie olać jak mam murek i nie zabezpiecze odpowiednio, bo będzie moja wina
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry