Sytuacja na świecie Katania

I znowu bajki :)Imperium galaktyczne , kto jeszcze ? Dobrze ,że ten ban się skończył , fo się ożywiło i to w święto kiedy każdy jest na cmentarzu
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Wyśmiewasz konkretnie mnie, że mur 26 a sam taki miałeś jak była na Ciebie akcja więc ja odbieram to za hipokryzje. i tak samo z paktami.. piszesz w profilu o Imperial i Imperials, a tymczasem współpracujecie Wy se sobą również. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. i nie można uogólniać jednostki typu Ty do MDG, bo Ty nie jesteś MDG i tak samo ktoś z Pralni nie jest Pralnią.
Pozdrawiam
ps. murków już nie ma, ale jak będę miał tylko ochotę to sobie go postawię i nikomu nic do tego czy to z MDG, czy z Pralni. moja gra, mój fun, mój czas. jeśli dostane kolona wtedy ma sojusz prawo mnie olać jak mam murek i nie zabezpiecze odpowiednio, bo będzie moja wina

Ja nie wysmiewam Twojego muru czy paktów bo sam robie mury czy paktuje. Ja tylko pokazuje hipokryzje pralni i matiego, ktory nawet na tym forum gdy swiat startowal to wysmiewal mury i pakty u mnie i MDG a chwile potem jak dostal lanie i stracil miasto to nagle pakty bunkry mury sa ok i w Pralni to ma miejsce.

Ja nawet teraz nie mam nic do twojego muru i jedynie co wysmiewma to hipokryzje a nie Twoj mur. To pralnia sie tu kreowala na sojusz co nie bedzie paktowal ani robil murkow a nie ja czy MDG.

Nie przejmuj sie mimo, ze pralnia uwaza takich jak Ty czy Cameame za noobow co sie chowaja za murem i deffem to ja tak nie uwazam. To tylko zdanie pralni matiego a nie moje:) dla nich jestescie noobami chowajacymi sie z amurem i deffem a ja uwazam, ze to element gry, ktorego uzywa kazdy sojusz jak tylko poczuje, ze ulatwi mu to walke. Wbrew pozorom to wlasnie brak murów powoduje, ze taki noob mati czy pasiastesterce moze dac sobie wstawic kolona a potem sojusz go odbije i potem beda pisac, ze miasta nie stracili i sa dobrzy:)

Shooter te nerwy to nie do mnie serio to Twoi koledzy Cie wysmiewaja a nie ja:) ja wysmiewam ich hipokryzje a Twoje murki służą mi tylko jako dowód na to.
 

DeletedUser27770

Guest
Po pierwsze mase kolonow wstawialismy ale uroki eventu sa takie a nie inne i jedyne co was ratowalo to mityki za zloto. Event sie skonczy to juz was nie bedzie mialo co chronic.

Po drugie nie wysmiewam braku umiejetnosci pralni tylko ich hipokryzje np. wyzywali wszystkich co robia murki od noobow itp. a potem ty u nich robisz mury 25 i bunkry cameame tez mury 25 bunkry matki bunkruje sie biremami off chowa w bunkrach i tera zmury juz sa dla najlepszych i sa ok? hipokryzja...

Wyspiewali nas, ze paktujemy a potem zrobili pakty z kazdym kto im nie odmowil i sa otoczeni zielenia wszedzie. Ze słupowiskiem tez by byl pakt gdyby nie odmowili pralni.

Po prostu pralnia jest smieszna i gdy tylko maja goraco to mury i bunkry sa ok pakty ze wszystkimi sa ok:)

Swoja droga jeszcze miesiac temu twoi koledzy z pralni by Cie wyzywali od nooba za Twoje mury :)

Na nasze okupowane miasta przez pralnie to leca wsparcia od takich sojuszy, ze nawet nie wiedzialem, ze istnieja:D zjednoczyli wszystkie plemiona sredniakow za swoimi plecami;p imperium galaktyczne nawet im sle wsparcie.
Ty nie dość, że kłamiesz to jeszcze jesteś daltonistą? Odróżniasz zieleń od czerwieni wg? Bo ja Wiem, że MDG ma koalicje z połową świata ale sam sb przeczysz ..

Po raz: chciałbym zobaczyć tę masę kolonów
Po dwa: statystyki mówią same za siebie, ile kto podbił podczas eventu
Po trzy: Gra bez paktów .. nie widziałem jeszcze sojuszu (no chyba, ze taki co sb gra dla żartów 3-4 osobowy), który nie miałby chociaż jednego paktowicza.. masz cymbał faktycznie jak taki turecki gamoń .. bo jakoś dziwnym trafem oprócz czerwieni wokoło mam niebiesko nie zielono. Może zrobić Ci screena dla potwierdzenia Twojej błażenady i kolejnego kłamstwa?
I najważniejsze. "Na nasze okupowane miasta przez pralnie to leca wsparcia od takich sojuszy, ze nawet nie wiedzialem, ze istnieja"
Twój cytat. Proszę abyś teraz udowodnił i przedstawił wszystkim tu zgromadzonym jakież to sojusze latają ze wsparciami na nasze okupacje. Bo aż sam jestem ciekaw.
Bajkopisarz .. wystarczy popatrzeć na mapkę i widać, ze jesteśmy otoczeni głównie MDg, Słupami i Kroniką (czyli sojuszami na czerwono) ale cóż, osoba z tak wielkim doświadczeniem na nią chyba nawet spojrzeć nie umie co dopiero kliknąć żeby ją utworzyć

pasiastesterce moze dac sobie wstawic kolona a potem sojusz go odbije
lepiej bym tego nie ujął
smiech.gif

Mnie sojusz potrafił na moralach odbić, Ciebie o wielki wojowniku już nie bardzo
chytry.gif

za to co zacytowałem nawet bym Ci polał bo w końcu gadasz z sensem xd
to jest to co nas odróżnia od Was hahaha

I wielki samczyk znowu poza sojuszem hahaha pw trzeba nabić bo się spadło w rankingu
usmiech3.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31663

Guest
Pasiak Misiu nie mamy paktu z calym swiatem mamy jeden wiekszy pakt i 3 male gdzie sojusze nawet nie sa w top 20 :D
 

DeletedUser27770

Guest
Pasiak Misiu nie mamy paktu z calym swiatem mamy jeden wiekszy pakt i 3 male gdzie sojusze nawet nie sa w top 20 :D
+ drugi człon ..
A teraz zlicz dla Turka ile osób gra po Waszej stronie a ile po naszej bo chyba wielmożny tego nie pojmuje. Zrobi 3 sojusze MDG ale powie, że gra jednym xd
 

DeletedUser31663

Guest
Nonjesli liczymy wasz pakt z imperials to u was wiecej a jesli nie to u nas ;P
 

DeletedUser31663

Guest
Ogolnie liczylem dominacje uwzglednilem tylko top10 + nasza akademia. I o to wyniki odrazu mowie ze sa nie dokladne bo nie liczylem procentow tylko dawalem na oko :p

Kronika- 1555- 28%
MDG- 1124 - 21%
Pralnia - 511 8%
Wygi- 535 9%
Komornik- 514 8%
Brak pomyslu- 451 6%
blood and bone- 375 5%
Imperlials 760 15%

5816 Miast
 

DeletedUser27770

Guest
Popatrz ile osób jest w Imperialsach a ile u Was ..
Ułatwię Ci;
Czerwoni: 53+53+46+51+30+21+32
Zieloni: 50+37+35+12
Osoby w sojuszach, które nas wspierają/atakują. Teraz sb to przelicz :D
 

DeletedUser31663

Guest
Nie wiem Pasiak jestem w miesiecznym melanzu i po 23 cyferki juz nie wchodza :p jedynie 40 procentowe :D
 

DeletedUser31679

Guest
Pralnia się zapłacze bo nie dość, że poświecili święto aby wykorzystać je na akcje i dziś cały dzień lataja kolonami i robia akcje to jeszcze się topia na nas. Wlasnie druga akcja pralni i kolon na dnie. Pozostaje podbic jakies brazowe miasta albo moze kogos nieaktywnego dzis zlapia.

Kurde no taki ladny dzien na polowanie a kolony na dnie:( głowa do gory moze w boże narodzenie albo sylwestra cos sie uda jak inno nie zrobi automatycznego pona to bedziecie mogli latac i polowac.

:oops:
 
I widać skutki :D
Co taka cisza jakby ktoś załapał kolona ;)

tym skutkiem nie jest to, że nieodpowiednie osoby, którym ktoś dał szanse( ja osobiście bym im nie dał) rezygnują porzucając konto bez słowa albo to że ktoś nagle dostaje globala za profil - szczyt idiotyzmu po stronie admina który takimi urlopami sypie..

Pewnie robił najlepszą cofke na świecie drugą ręką podpalając znicz
smiley_emoticons_lol.gif

nogi miał wolne ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27799

Guest
Nieaktywny był pewnie w sumie tylko takich umiemy podbijać ;/ Także kumple tracić mity :D koniec eventu także nie będzie miało Was co ratować :DD
 
Do góry