Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31693

Guest
Adasko co do Ciebie i twojego sojuszu, pralnia ma racje macie jednego wroga i mozecie sie skupic na jednym a nie na tylu frontach.
Jakbym mial takie pole do popisu to bym codziennie probowal akcje robic albo ktos inny.
 
Adasko co do Ciebie i twojego sojuszu, pralnia ma racje macie jednego wroga i mozecie sie skupic na jednym a nie na tylu frontach.
Jakbym mial takie pole do popisu to bym codziennie probowal akcje robic albo ktos inny.

No to słabo się orientujesz, wrogów zawsze było dużo więcej niż 1 (mógłbym napisać ilu ale po co?). Dzisiaj osoby odpowiedzialne za sojusz wprowadziły pewne zmiany ale nadal to nie jest 1 wróg jak twierdzisz. Pralnie dodaliśmy na czerwono dopiero jak sami nas zaatakowali, bo tak byli neutralni. Były nawet rozmowy by po przekazywać miasta by nasze wyspy były nasze a ich pozostały ich, ale temat umarł. Co do akcji to są codziennie, jedne większe inne mniejsze ale wybór jest duży i nie musi to być za każdym razem jeden i ten sam sojusz. I zapamiętaj, to nie jest mój sojusz tylko Skina.

pakty.jpg
 

DeletedUser27799

Guest
Uciekaj, uciekaj bo statystki sobie popsujesz :D żeby Cie skasować to kwestia czasu :D
 

DeletedUser27799

Guest
jak dziś nikt na Ciebie kolonem nie leciał WTF :D stoimi sobie w jakimś słupie obok Ciebie :D Boty nie potrzebne :D żeby Cie skasować, uciekaj uciekaj :D
 

DeletedUser27799

Guest
I słupy szaraki robią nie wytrzymali presji Pralni :D łatwo poszło :)
Uciekaj Panie Adaśko uciekaj :D
 

DeletedUser27799

Guest
Idziesz grać do sojuszu który zrobi coś za Ciebie :D w słupach się nie ruszałeś :D jak cały Wasz sojusz :D
A malina to jest nasz najlepszy moralowiec i on sobie lata gdzie chce :D na Ciebie pro gracza musimy synchro na bocie strzelić :DD
 
Idziesz grać do sojuszu który zrobi coś za Ciebie :D w słupach się nie ruszałeś :D jak cały Wasz sojusz :D
A malina to jest nasz najlepszy moralowiec i on sobie lata gdzie chce :D na Ciebie pro gracza musimy synchro na bocie strzelić :DD

Tu się mylisz, nikt za mnie tam nic nie robił, wystarczy sobie sprawdzić Oropos gdzie front z Łowcami trzymałem z 4 graczami i to oni tracili miasta a nie my.
 
Do góry