Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser28762

Guest
Doktorek to prawda, że na Akcjum walczyłeś z MDG i zostałeś rozebrany ledwo uciekając jednym miastem daleko na inne morze i od tego czasu nienawidzisz MDG i mnie robiąc nazwy Most Dangerous Słups itp. ?

Możesz coś więcej opowiedzieć o tej traumie, którą chodzi za Tobą po dziś dzień?

Jeżeli to zbyt bolesne wspomnienia to nie odpisuj po prostu wyłącz pc i idź na spacer ochłoń i udawaj, że nie czytałeś.

P.s. Ty tam ani jednego miasta nawet nie podbiłeś w walce:D
Cóż ja mogę Ci powiedzieć Turek
Co świat dostajesz smary
Ciężko się też czyta to co piszesz
Lepiej powiedz jak naprawdę było jak Dostałeś bana I kazałes mnie 24 h fejkowac całemu swojemu sojuszowi plus Maratony I akademia.
Fejkowanie nazywasz gra ? To właśnie jak w uczciwej walce Typu Gela Korynt I jeszcze jeden swiat co gtalem z tomkkem i polishem dostałeś smary nawet tracąc wiochy na żywca. Zapomniałem ze Ty nigdy prawdy Nie piszesz. Dlatego zmień Nick na Cymbal Alfa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Cóż ja mogę Ci powiedzieć Turek
Co świat dostajesz smary
Ciężko się też czyta to co piszesz
Lepiej powiedz jak naprawdę było jak Dostałeś bana I kazałes mnie 24 h fejkowac całemu swojemu sojuszowi plus Maratony I akademia.
Fejkowanie nazywasz gra ? To właśnie jak w uczciwej walce Typu Gela Korynt I jeszcze jeden swiat co gtalem z tomkkem i polishem dostałeś smary nawet tracąc wiochy na żywca. Zapomniałem ze Ty nigdy prawdy Nie piszesz. Dlatego zmień Nick na Cymbal Alfa.

Rozmawialiśmy na tamtym świecie i pisałem Ci, że nie kazałem nikogo fejkować mało tego nie było u nas w sojuszu takiego polecenia od nikogo. Wtedy nie miałeś problemu i wierzyłeś mi więc zakończyliśmy temat. Co ciekawe ja nawet nie miałem pojęcia, że Maraton Cie fejkuje i u nas na forum też nikt tego nie pisał także nie wiem czy miałeś fejki od Maratonu ale od MDG nie miałeś chyba, że z jakimś graczem zadarłeś i coś wysyłał na Ciebie ale nic mi o tym nie wiadomo. Także skończ kłamać byle tylko zatrzeć fakt, że dostałeś tam jawne lanie i zostałeś rozebrany a to tego jeszcze uciekłeś na inne morze:)

Także chyba jesteś jednym z niewielu cwaniaczków gp uważających się za nie wiem kogo który po prostu został rozebrany w walce i uciekł:) tacy co traca miasto czy kilka jest dużo ale takich co dostają takie ostre lanie jak Ty już niewielu:)

Pamiętam Cie też z jakiegoś świata gdzie na tyłach robiłeś ognie i deff i z bezpiecznej odległości od nas wysyłąłeś jak dostałeś polecenie ale na front już nie odwazyles sie wpasc co nie dziwne po rozbiorce na wczesniejszym swiecie:)
 

DeletedUser23685

Guest
Nuuuda :V Jak rozmawiać o fejkach to tylko o tych z rizini ^^ Swoją drogą niby grepo sie zmieniło o 360 stopni na tym świecie, a FO słabo sie prezentuje jak na liczbe ekip jaka rzekomo ma wbić
 

DeletedUser15394

Guest
Tym mniej tym lepiej nie będzie trzeba sie wysilać
smiley_emoticons_saufen.gif
 
Jutro pewnie cześć ekip wejdzie, reż ta w ciągu tygodnia to Fo odzyje
Swoją drogą nam ciekawe ploteczki, ciekawe czy się potwierdza :)
 

DeletedUser28762

Guest
Rozmawialiśmy na tamtym świecie i pisałem Ci, że nie kazałem nikogo fejkować mało tego nie było u nas w sojuszu takiego polecenia od nikogo. Wtedy nie miałeś problemu i wierzyłeś mi więc zakończyliśmy temat. Co ciekawe ja nawet nie miałem pojęcia, że Maraton Cie fejkuje i u nas na forum też nikt tego nie pisał także nie wiem czy miałeś fejki od Maratonu ale od MDG nie miałeś chyba, że z jakimś graczem zadarłeś i coś wysyłał na Ciebie ale nic mi o tym nie wiadomo. Także skończ kłamać byle tylko zatrzeć fakt, że dostałeś tam jawne lanie i zostałeś rozebrany a to tego jeszcze uciekłeś na inne morze:)

Także chyba jesteś jednym z niewielu cwaniaczków gp uważających się za nie wiem kogo który po prostu został rozebrany w walce i uciekł:) tacy co traca miasto czy kilka jest dużo ale takich co dostają takie ostre lanie jak Ty już niewielu:)

Pamiętam Cie też z jakiegoś świata gdzie na tyłach robiłeś ognie i deff i z bezpiecznej odległości od nas wysyłąłeś jak dostałeś polecenie ale na front już nie odwazyles sie wpasc co nie dziwne po rozbiorce na wczesniejszym swiecie:)

Turek nie chce mi się z Tb pisać
bo to nic nie zmieni
ty będziesz swoje mówił każdy wie że jesteś bajkopisarz.
szukaj tam lepiej graczy i paktów bo znowu smary dostaniesz albo laxia cię nawet zleje
pisałeś smsa do gracza BiglazzyBastard czy jak mu tam wiec skończ kłamać.
Był spokój jak miałeś emeryturę a teraz dalej dostałeś natchnienia i próbujesz wcisnąć komuś swoje wypociny.
 

DeletedUser31082

Guest
Turek nie chce mi się z Tb pisać
bo to nic nie zmieni
ty będziesz swoje mówił każdy wie że jesteś bajkopisarz.
szukaj tam lepiej graczy i paktów bo znowu smary dostaniesz albo laxia cię nawet zleje
pisałeś smsa do gracza BiglazzyBastard czy jak mu tam wiec skończ kłamać.
Był spokój jak miałeś emeryturę a teraz dalej dostałeś natchnienia i próbujesz wcisnąć komuś swoje wypociny.

Tak się składa, że Laxia zechciał ze mną wojny na Gonnos efektem tego stracił 3 miasta ze mna i kilka ogólnie a następnie uciekł na urlop i już nie wrócił a jego sojusz dostał srogie lanie padając całkowicie. Mimo, że fejkował 24/h przez 1,5 miesiąca dzień w dzień to dostał lanie podobnie jak Ty.

Nie pisałem do nikogo smsa rozumiem, że w sprawie fejkowania:)? z Biglazzy nie piszemy smsów od zawsze był kontakt na grupowej na whatsapp. Nie wiem co ty za bajki opowiadasz.

Serio rozumiem traume bo chyba tylko od nas lanie dostales do rozbiorki i urażone ego ale nie klam a jak cos mi zarzucasz przedstaw dowody.

Co najwazniejsze gdybym ja w ogole kazal sojuszowi fejkowac Cie to sam bym Cie fejkowal w ramach akcji a nawet ja tego nie robilem :) Z tego co kojarze to czesc graczy z Maratonu Cie fejkowalo co grali z Toba na froncie ale to byl sojusznik i mnie w to nie mieszaj bo nawet takich jak ty bym nie kazal fejkowac i zdecydowanie wole podbijac miasta i tak walczyc.
 

DeletedUser31082

Guest
No nie lubie Cie Doktorek, ale bardziej wierze tobie w ta historie niz Turkowi.
Swoja droga, szkoda ze wiecej tych fejkow nie bylo, bo moze byc zmadrzał.

Pewnie dlatego, że kilka dni temu odmówiłem Ci przyjęcia do mojego sojuszu na ten świat mimo, że chciałeś zagrać:) rozumiem jesteś na mnie zły ale nie będę przyjmował ludzi, którzy obrażają innych na forum sojuszu bo u mnie to jest surowo karane. Nie gniewaj się po prostu poszukaj sojuszu gdzie bedziesz mógł sobie pozwalać na takie coś.
 
Pewnie dlatego, że kilka dni temu odmówiłem Ci przyjęcia do mojego sojuszu na ten świat mimo, że chciałeś zagrać:) rozumiem jesteś na mnie zły ale nie będę przyjmował ludzi, którzy obrażają innych na forum sojuszu bo u mnie to jest surowo karane. Nie gniewaj się po prostu poszukaj sojuszu gdzie bedziesz mógł sobie pozwalać na takie coś.
Poczekaj, ale to nie ja pisalem by z wami pograc
smiley_emoticons_lol.gif

I teraz potwierdzilo sie moje zdanie gdyż, tak jak napisal wczesniej Johny pojecie "konfabulacja" i tu wrecz pasuje do ciebie.
Musisz serio popracowac nad tym.
Nie jestem na Ciebie zly bo my sie w sumie nawet nie znamy.

Samiec i tak bym z wami nie wbil bo ten ktory z Manfredem paktuje to wychodzi jak zablocki na mydle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Samiec i tak bym z wami nie wbil bo ten ktory z Manfredem paktuje to wychodzi jak zablocki na mydle.

Ja z Manfredem paktowałem na Retimno gdzie nie mielismy w planach budowy cudów i postanowilismy mu pomóc w budowie co zakonczylo się sukcesem zakład zamknięty o ile pamiętam zdobył tam 7 cudów z nasza pomoca my nawet nie chcielismy koronek w zamian.

Nie słyszałem aby Manfred wchodził tu grać.
 
Do góry