Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31693

Guest
Może troche melliski ;) Co nie kamil ;)
Meliska to na Exulora dziala
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31693

Guest
Drodzy wirtualni chłopaki.
Czy wy się naprawdę nudzicie?

Czepiacie się sytuacji która była bardzo dawno temu.
Nie wasz biznes, co na kogo działa, czy nie działa.
I z łaski swojej, zacznijcie żyć swoim życiem.

To jest forum o sytuacji na Katanii, a nie stary już prawie zamknięty świat.

Pozdrawiam
smiley_emoticons_smilenew.gif
Wlasnie sie zdradzilas Melisko.
Mowilas do mnie kiedys ze to ja bede musial zmienic nick, a jak narazie to ty wstydzisz sie swojego.
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser30330

Guest
HAxg5cs.png


A tak atakuje gracz pralni xd

wyższy poziom maskownia ogni, nowe skiny?
 

DeletedUser31679

Guest
jesteś jednak noobem cosiek :p tylko na FO lubisz pisać dużo a na grze nic. byłeś na wyspie ze mną i uciekłeś jak szara myszka kiedy przyszedłem :))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Cosiek serio jesteś taki głupi ?:p wiadomo że brandery lepiej biremami bić ... bo mniej pw dajesz :D także teraz chwalisz się swoją głupota ;p

Jak to? serio? no nie jak to możliwe gdzie to wyczytałeś? w kronice noobów? xd

Shooter tak uciekłem z wyspy przed tobą, byłem pod wielkim naporem twych ataków, już nie odróżniałem nocy od dnia. Musiałem oddać, bo nie wiem czy bym zdrowy wyszedł z tej bitwy.

Tak straciłem wiochę, bo nie miałem przy sobie telefonu przez 8 godzin coś w tym dziwnego? xd
 

DeletedUser30330

Guest
Shooter, ale żeby bunkorwać się przede mną? xd

Przecież jestem słupem czemu się broniłeś za murem?
 

DeletedUser31679

Guest
Jak to? serio? no nie jak to możliwe gdzie to wyczytałeś? w kronice noobów? xd

Shooter tak uciekłem z wyspy przed tobą, byłem pod wielkim naporem twych ataków, już nie odróżniałem nocy od dnia. Musiałem oddać, bo nie wiem czy bym zdrowy wyszedł z tej bitwy.

Tak straciłem wiochę, bo nie miałem przy sobie telefonu przez 8 godzin coś w tym dziwnego? xd
to po co wyśmiewasz innych a tu się tłumaczysz? żenujący jesteś i tyle. nikogo nie obchodzi że telefonu nie masz. po lekcjach patrzysz a tam strata wiochy? :p
trzeba było na lekcji korzystać, najwyżej pani by ci zabrała
 

DeletedUser30330

Guest
No fajnie, ale ja mówię o tobie. Nie patrz na innych :)

Inni w tej chwili mnie nie obchodzą :)

To wytłumaczysz mi po co ten mur?
 

DeletedUser31679

Guest
No fajnie, ale ja mówię o tobie. Nie patrz na innych :)

Inni w tej chwili mnie nie obchodzą :)

To wytłumaczysz mi po co ten mur?
no i co złego ubić brandery biremami albo mur postawić ? jesteś hipokrytą. skasowałeś swój post przed chwilą że na plaży będziesz leżał :) fajnie gratuluje ale co to mnie obchodzi? właśnie mur jest jak ktoś nie ma ochoty co chwilę wchodzić na atak a taki jak ty noob tego nie zrozumie
 

DeletedUser30330

Guest
Widzisz tutaj coś dziwnego?

Poleciał m sprawdzić wioche nieaktywnego, a tu że był tam kolon na moralu to już niemiła niespodzianka...

Chyba masz życie niemiłe skoro musisz się do wartościować na FO XD
 

DeletedUser31679

Guest
Widzisz tutaj coś dziwnego?

Poleciał m sprawdzić wioche nieaktywnego, a tu że był tam kolon na moralu to już niemiła niespodzianka...

Chyba masz życie niemiłe skoro musisz się do wartościować na FO XD
haha wróć wstecz chłopczyku na początek dyskusji i zobaczysz kto musi się dowartościować :) potem idź spać bo jutro musisz odrobić lekcje na poniedziałek do szkoły
 
Do góry