Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser30330

Guest
Zawsze możesz mnie zgłosić jak masz jakieś podejrzenia
smiley_emoticons_confusednew.gif

Nie udawaj debila, przecież wystarczy zmienić neta i urządzenie, chodzi o to byś nie oszukiwał i nie zachowywał jak ostatnia szuja typu Exsłuplor.
 
Ja z Manfredem paktowałem na Retimno gdzie nie mielismy w planach budowy cudów i postanowilismy mu pomóc w budowie co zakonczylo się sukcesem zakład zamknięty o ile pamiętam zdobył tam 7 cudów z nasza pomoca my nawet nie chcielismy koronek w zamian.

Nie słyszałem aby Manfred wchodził tu grać.

Oddział Zamknięty a nie zakład.

O mnie mówisz? chyba moich wyjść z sojuszu nie liczyłaś
smiley_emoticons_auslachen2.gif

skoro to twoje konta to chyba o tobie mowa


a na ilu kontach zamierzasz tym razem grać za przyzwoleniem szefostwa? :)

żebyś się nie przemęczył czasami jak większą ilością wejdziesz skoro można

8dq3phsi8b4k.jpg


p9ooishyfckp.jpg

a to nie wiesz że teraz koronki w modzie? ;)
 

DeletedUser28762

Guest
Tak się składa, że Laxia zechciał ze mną wojny na Gonnos efektem tego stracił 3 miasta ze mna i kilka ogólnie a następnie uciekł na urlop i już nie wrócił a jego sojusz dostał srogie lanie padając całkowicie. Mimo, że fejkował 24/h przez 1,5 miesiąca dzień w dzień to dostał lanie podobnie jak Ty.

Nie pisałem do nikogo smsa rozumiem, że w sprawie fejkowania:)? z Biglazzy nie piszemy smsów od zawsze był kontakt na grupowej na whatsapp. Nie wiem co ty za bajki opowiadasz.

Serio rozumiem traume bo chyba tylko od nas lanie dostales do rozbiorki i urażone ego ale nie klam a jak cos mi zarzucasz przedstaw dowody.

Co najwazniejsze gdybym ja w ogole kazal sojuszowi fejkowac Cie to sam bym Cie fejkowal w ramach akcji a nawet ja tego nie robilem :) Z tego co kojarze to czesc graczy z Maratonu Cie fejkowalo co grali z Toba na froncie ale to byl sojusznik i mnie w to nie mieszaj bo nawet takich jak ty bym nie kazal fejkowac i zdecydowanie wole podbijac miasta i tak walczyc.

Ja już skończyłem rozmowa z Tb to mniej więcej jak "Baranowi tłumaczyć na miedzy"
Turek Ty się nigdy do niczego nie przyznales. Nie dziwię się że na Geli odwróciła się wszyscy z Meg od Cb I grasz teraz z jakimiś Noname. Pozdro I już nie musisz odpisywać bo zawsze to samo piszesz. Znam to na pamięć.
Ile razy z Tb się walczyli to jedynie w profilu zmieniałeś bo bałes się wysłać kolona że Ci ktoś utopi A jedynymi graczami co pdobiles było nocą lub jak był nie aktywny. Ty nawet nie wiesz jak akcja wygląda lub synchro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Ja już skończyłem rozmowa z Tb to mniej więcej jak "Baranowi tłumaczyć na miedzy"
Turek Ty się nigdy do niczego nie przyznales. Nie dziwię się że na Geli odwróciła się wszyscy z Meg od Cb I grasz teraz z jakimiś Noname. Pozdro I już nie musisz odpisywać bo zawsze to samo piszesz. Znam to na pamięć.
Ile razy z Tb się walczyli to jedynie w profilu zmieniałeś bo bałes się wysłać kolona że Ci ktoś utopi A jedynymi graczami co pdobiles było nocą lub jak był nie aktywny. Ty nawet nie wiesz jak akcja wygląda lub synchro.
nieaktywny*
 
Do góry