Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser31082

Guest
Chwalić to Ty się umiesz, ale odnieść się do mojej wypowiedzi jeżeli chodzi o liczby graczy po Waszej stronie a Naszej to już nie umiesz
cały czas piszesz że my mniejszych a Wy większych,
podaj przykłady... liczby ... ja to wyszczególniłem, czarno na białym, nikt nie płacze tylko się bawimy, żalisz się cały czas tylko Ty !!!

Pozdrawiam

Jeżeli jesteś bystry i myślisz to chyba nie muszę Ci tłumaczyć, że gracz z 2 miastami nie równa się największemu złotnikowi ? serio mam Ci to teraz wytłumaczyć czy sam zrozumiesz? także nie wyskakuj mi tu z liczbą graczy tylko realną siłą wojska i aktywności bo to się tu liczy. Umiejętności po obu stronach są wysokie i pod tym względem kronika nie różni się od MDG Imperial czy Pralni itp. Ale pod względem ilości złotników to u was jest ich więcej niż we wszystkich sojuszach pozostałych na tym świecie i nie ma to nic wspólnego z umiejętnościami. Pod względem aktywności to też wystawiliście sobie najaktywniejszych złotników na sojusze zajęte wieloma wojnami mogące wystawić na was dużo mniej aktywnych nie mówiąc o złocie.

Głowna siła kroniki to masowe siłowe odbijanie każdej okupacji przez co choćbyście mieli pełno słupoów to bez moralowca nie dało sie ich podbijac co mialo miejsce od poczatku gry. Dzieki temu pacyfikowaliscie slabszych i pychliscie nie majac zagrozenia.

wy wcale nie umiecie grac najlepiej ba widząc wasze akcje to Pralnia pije was na głowe przygotowaniem i synchro czy to bot czy nie po prostu lepiej od was graja.

przytlaczacie przeciwnika masa zlotnikow i sila ale nie umiejetnosciami. Teraz gdy proporcje silowe sie w miare wyrównaly choc wciaz sa po waszej stronie to bedzie mozna nadrobic to umiejetnosciami i strategia a czy to pozwoli zyskac przewage czy nie to sie okaze za jakis czas.

Nie twierdze, ze grac nie umiecie bo na front z nami wyslaliscie najlepszych ale i tak wiekszosc co robiliscie to podboje nieaktywnych przy pomocy kreta, ktory wam nawet rezerwowal jako nasz a wy przejmowaliscie. Jak juz robicie akcje to w wiekszosci wam nie wychodzi mimo ogromnej przewagi.

Serio nie robicie na mnie wrazenia i jak na swoja przewage graliscie srednio. Nie wiem czy to dlatego, ze zajeci byliscie rozbiorkami nieaktywnych czy wam sie nie chcialo ale bylo srednio.

Nie twierdze, ze przegracie bo czasu duzo nie zostalo a za dlugo rosliscie bez zagrozen ale chociaz sporbujemy was oslabic i nie dac wam wygrac a co bedzie to sie okaze.
 

DeletedUser31843

Guest
jakbyś dobrze patrzył to byś widział że moje ognie wpadają i lecą, ale spoko, ja tylko spamuje
 

DeletedUser15394

Guest
Jest i asica w końcu mi sie udało
smiley_emoticons_lol.gif
Lepiej mi idzie prowokacja niż turkowi
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser23967

Guest
szkoda że gra ci tak nie idzie jak spam :) ty to chyba brat bliźniak tego Hopka z nowego podboju jesteś tak na oko- zero gry dużo szumu
 

DeletedUser15394

Guest
Dobrze że tobie idzie plotkowanie
smiley_emoticons_lol.gif
i kontrola graczy, sorki gram tu deffowca nie chce mi sie grać 3 świata pod rząd ;/
 

DeletedUser14913

Guest
Przynajmniej coś się dzieje w końcu, bo tip-topów, to nie można nazwać godnym przeciwnikiem. Nawet odbijać nie chcą :/
 

DeletedUser15394

Guest
To tak jak mdg może zacznie coś odbijać bo 6k birem i już nie ma żadnych ruchów z ich strony
 

DeletedUser31663

Guest
Nie rozumiem szumu, przecież sam gracz z kroniki napisał że 2 tygodnie nie mieli co odbijać co równoważy się z brakiem ataków na nich. Teraz przynajmniej nie będą się nudzić
 

DeletedUser15394

Guest
A co lepsze gracze z pralni jechali tu po turku a teraz grają z nim w pakcie:DDD
 

DeletedUser23967

Guest
weź ich nie strasz bo wytoczą najcięższe działa i obspamią graczy mdg na privy :p i w tym nie wygracie z nimi
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser15394

Guest
Asica przecież ty jesteś w tym najlepsza, każdy o tym wie :) wiesz o każdym sojuszu ba o każdym graczu wszystko :D
 

DeletedUser23967

Guest
Asica przecież ty jesteś w tym najlepsza, każdy o tym wie :) wiesz o każdym sojuszu ba o każdym graczu wszystko :D

wiem bo mieszkam w twojej lodówce to się słyszy to czy tamto, nie ma lekko
 
Do góry