Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser23012

Guest
Oj żyłka pęka widzę, tosterka nie liczę, bo swobodnie wam oddawał wiochy. W Twoich pięknych statach brak jest szaraków na naszych wyspach i kilku innych miast, więc to nie jest miarodajne. Ciekawe czy dalej wypisuje do ludzi o miasta, bo temu nie zaprzeczasz widzę :)
Skąd mam wiedzieć co kto wypisuje na PW - jak czegoś nie wiem to się nie wypowiadam na ten temat w przeciwieństwie do was :)
 
No ja wiem, co wypisuje, bo do mnie pisał z myślą, że mu się uda. Pośmialiśmy się trochę z niego. No szkoda, że nie można na chwilę wyjść z sojusz, bo sępek na łatwe miasta biegnie, nie umniejszając, że na aktywnych też się czasem porwie:)
 

DeletedUser23012

Guest
Wow no to nie powiem, ciekawe
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser31796

Guest
co by nie mowic GG wszystkim za walke :)
i proponuje skonczyc to napinanie sie jak baranie jaja bo troche zajeżdża poziomem przedszkola :D
milej odbudowy kazdemu :D
 

DeletedUser31796

Guest
dokladnie :) zabawa przede wszystkim a wojsko sie odbuduje :D niewazne czy w godzine czy w 2 dni :)
 

DeletedUser31082

Guest
Drugi dzień wojny kroniki i kolejne 2 kolony mają xD Jeden kolon od MDG a drugi od pewnie nikomu nie znanego ale jakże walecznego Zegarmiszcze.

Teraz gdy Zegarmiszcze maja jakąś pomoc bo są malutkim sojuszem to mogą wstawiać kolony Kronice.

Jak to kiedyś pisałem tu, Kronice kolony można wstawiać ale ciężko było je utrzymać mniejszym sojuszom. Teraz to się zmienia.

Ale żeby byc uczciwym trzeba przyznać, że Kronika też słał kolona na MDG teraz ale został ubity cofką.

Ciekawi mnie czy Kronika nadal ma te jaja o, których wczoraj ktoś pisał, że odbijali czy już wiara w swoją siłę spadła;p
 

DeletedUser31082

Guest
Hello wczoraj tu gdzieś były widziane jaja kroniki czy ktoś je dziś widział? jasno wczoraj chyba ktoś od kroniki pisał, że ma jaja bo odbijała a dziś Kronika traci dwa miasta i cisza.

No nic może jutro ktoś je znajdzie :D oby się znalazły;p
 

DeletedUser28762

Guest
Chwilę mnie nie było i widzę że kebab pobielił wszystkie ściany w łazience,
Turek takie pytanie to co piszesz to się leczy ?
Dawno nie czytałem tzn nie czytam bo tego się nie da czytać tak miernych wypowiedzi,
a teraz czekam aż tureckie psy się zlecą
albo falalel we własnej osobie zacznie opowiadać jak mnie pojechali
smiley_emoticons_irre.gif

a widać Turku że masz kompleks mniejszości jajek, współczuje ale tak samo niskie IQ masz .
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser30330

Guest
Chwilę mnie nie było i widzę że kebab pobielił wszystkie ściany w łazience,
Turek takie pytanie to co piszesz to się leczy ?
Dawno nie czytałem tzn nie czytam bo tego się nie da czytać tak miernych wypowiedzi,
a teraz czekam aż tureckie psy się zlecą
albo falalel we własnej osobie zacznie opowiadać jak mnie pojechali
smiley_emoticons_irre.gif

a widać Turku że masz kompleks mniejszości jajek, współczuje ale tak samo niskie IQ masz .
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Kto tu mówi o niskim iq.
 
Niezłe dymy widzę 5 stron do przeczytania hahaha

Najwięcej tu widać osób co nic nie robią.
W skrócie wszystko po staremu.
Śmiesznie się tego czyta tak nie będąc po żadnej ze stron( ani "sługa " exa ani turka ani Asicy ).
Trochę żałuję, że się tak "bawiłem" w te dyskusje na FO

Drugi dzień wojny kroniki i kolejne 2 kolony mają xD Jeden kolon od MDG a drugi od pewnie nikomu nie znanego ale jakże walecznego Zegarmiszcze.
Ty te kolony wstawiłeś??? Bo na razie to się tutaj chwalisz sukcesami innych. Weź trochę sPOkorniej ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14913

Guest
Zazwyczan wstawienie kolona, to nie wyczyn jednostki a bardziej grupy. A juz finalne podbicie swoja droga. Nie walczymy i nie obstawiamy kolonw w pojedynke, wiec to w sumie nasz wspolny sukces.
 

DeletedUser31796

Guest
my przynajmniej wiemy o kolonach a MDG jest tak zajebiaszcze ze nie wie nawet ze maja kolony :)
i my nie musimy pakowac kolonow w nocy
ale spoko :D kazdy gra jak uwaza
 

DeletedUser31082

Guest
my przynajmniej wiemy o kolonach a MDG jest tak zajebiaszcze ze nie wie nawet ze maja kolony :)
i my nie musimy pakowac kolonow w nocy
ale spoko :D kazdy gra jak uwaza

Napisał to koleś z kroniki, która robiła na mnie akcje na 24 na 2 miasta i się potopiła a następnie Phirt około 2-3 w nocy wstawił kolona do naszej koleżanki gdy ta nie mogła się bronić.

Napisał to koleś z Kroniki, która to ostatnio tłumaczyła utrate miasta tym, że gracz loguje się 2x dziennie i o kolonie (wczesnym rankiem) dowiedzieli się po 10 rano chyba i to zaniepokojeni moim wpisem na FO :D

Dziś też ten co traci miasto pisze do mnie z pretensjami, że tylko nocą potrafimy podbijać i na morale więc zapytałem czy to samo pisał Phirtowi gdy to on zaczął nocne podbijanie i na morale podbił nam pełno miast wcześniej i jak może z takimi "nieczysto grającymi" grać w jednym sojuszu. To kolega już nie chciał rozmawiać i wszystko było "ok"

Nie no fajni tam ludzie grają i nawet nie wiedzą z kim grają bo ogólnie to brzydzą się takimi zagrywkami jakie ich koledzy z sojuszu stosują;p

Ale widać żyłka już pęka i bogowie grepolis nie są przyzwyczajeni do lania także będzie jeszcze lament słychać długo;p

Ja to się dziwie czemu jeszcze w odwecie nic nie potrafili Pralni podbić to już drugi dzień wojny i dostają od nich a graniczą na wielu wyspach. Brak umiejętności czy co?
 

DeletedUser15394

Guest
Brak umiejętności to miałeś jak ci pralnia na botach kolony wsadzała, przynajmniej twój *lament* się skończył :) to sie zaczęło co innego
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Do góry